top of page

Ландшафтний дизайн дачі на Кароліно-Бугазі

Оновлено: 3 груд. 2023 р.

До студії Ландшафтного дизайну DROP надійшла заявка на Озеленення та Благоустрій дачної ділянки, розташованої на Кароліно-Бугазі під Одесою. Станція Нагірна.

Озеленення та Благоустрій Дачі на Нагірній: Мистецтво Ландшафтного Дизайну в Деталях

На чудових просторах селища Кароліно-Бугаз під Одесою втілюватиметься новий ландшафтний проект, породжений творчим натхненням студії DROP. Проект озеленення та благоустрою дачної ділянки, розташованої на станції Нагірна, став справжнім викликом для нашого ландшафтного дизайнера, який вона прийняла з ентузіазмом. Все-таки це БУГАЗ, море сонце і крім роботи можна і трохи відпочити в цьому прекрасному місці.

Ландшафтний проект дачі: Від Ідеї до Реальності

Проектні роботи зі створення ландшафтного озеленення

Першим етапом став виїзд на місце для проведення обмірів та обговорення побажань замовника. Команда DROP ретельно вивчила ділянку, врахувала її рельєф та особливості, а потім розпочала розробку ландшафтного проекту озеленення та благоустрою дачі. Було створено план доріжок, визначено зони для посадки рослин та виділено місця під рулонний газон. Спроектували систему автоматичного поливу газону та рослин. Підрахували кошториси на всі види робіт.

Деталі, що визначають унікальність проекту

Одним із ключових моментів проектування стала система автоматичного поливу. Інженери та дизайнери DROP не тільки спроектували розподіл поливальних зон, а й розробили метод видобутку води для поливального водопроводу. Спочатку Заказик не хотів ставити систему автополиву, говорив що поливатиме сам, але ми змогли об'янити всі переваги встановленої системи поливу і він нарешті погодився з нашими доводами. На жаль, це сталося вже після укладання плитки і призвело до деяких складнощів.

Етапи Робот благоустрою: Від Доріжок до Автополиву.

Першим кроком у реалізації проекту стало розбиття доріжок відповідно до ландшафтного проекту. Ретельно продуманий план був втілений у життя через укладання плитки, надаючи ділянці структурованого та гармонійного вигляду.

Після завершення етапу благоустрою доріжок команда перейшла до створення системи автоматичного поливу. Це включало не лише установку захованих систем поливу, а й інтеграцію сучасних технологій для оптимальної витрати води та забезпечення здоров'я рослин.

Монтаж системи автоматичного поливу: Технологія та Ефективність

1. Розкопки та Підготовка

Першим етапом в установці системи автополиву стало прокладання траншей під поливальний водопровід. З оптимальним планом траншей інженери DROP приступили до створення підземної інфраструктури поливу. Траншеї проклали з урахуванням зміни ділянки, забезпечуючи ефективність роботи майбутньої системи. Копали не зовсім традиційним способом. Довелося робити проколи під уже створеними доріжками із плитки

2. Встановлення Поливалок та Автоматики

Після завершення розкопок на ділянці було прокладено підземний поливальний водовід та встановлено поливалки. Оптимально вибрані місця для розміщення забезпечували рівномірне покриття всієї ділянки водою. У цьому проекті ми використовували поливалки з найновішими форсунками R-Van, які роблять лушак полив, в порівнянні з іншими аналогами.Автоматика поливу, що працює на обладнанні Rain Bird, була професійно налаштована та інтегрована у систему. Вона складається з електроклапанів та комп'ютера поливу, з можливістю управління ним по WiFi з будь-якого місця у світі. Для дачі це важливо, адже Замовники не будуть там постійно.


3. Прокладка крапельного поливу під дерева

З урахуванням турботи про рослини, особливо під деревами, було проведено прокладання крапельного поливу. Це рішення забезпечує точне та ефективне забезпечення водою для кожної рослини, мінімізуючи втрати вологи та створюючи оптимальні умови для їх зростання та розвитку.

4. Ефективність та Швидкість: 3 Години на Кароліно-Бугазі

З урахуванням невеликого розміру ділянки, команда DROP впоралася з установкою системи автоматичного поливу лише за три години. Це демонструє не лише професіоналізм та досвід фахівців, а й ефективність обраної технології.

5. Rain Bird та Ландшафтна Студія DROP: Сила Партнерства

Система автоматичного поливу на ділянці в Кароліно-Бугазі була побудована на обладнанні Rain Bird (США), провідного світового виробника обладнання в галузі автополиву. Ландшафтна студія DROP з гордістю є найкращим дистриб'ютором Rain Bird на півдні України, що забезпечує не лише вищий стандарт якості, але й доступ до передових технологій у сфері ландшафтного дизайну.

Створення Зеленого Куточка: Розташування та посадка рослин згідно ландшафтного проекту

Наступним важливим етапом ландшафтних робіт на ділянці в Кароліно-Бугазі під Одесою стала розстановка та посадка рослин, відповідно до розробленого ландшафтного проекту. Ландшафтна студія DROP, незважаючи на обмежений асортимент рослин через специфіку місця та ґрунту, створила унікальний та затишний простір для відпочинку на природі.

1. Вибір Рослин: Узгодженість із Місцевістю

Виходячи з унікальних умов місцевості, на ділянці було обрано обмежений, але ретельно відібраний асортимент рослин. Тиси, ялівці, сосни та кипарисовики були обрані з урахуванням їх пристосованості до місцевих кліматичних умов та особливостей ґрунту.

2. Підготовка посадкових ям та Поліпшення Грунту

Кожна посадкова яма була ретельно підготовлена. Для забезпечення здоров'я та росту рослин інженери DROP додали родючий ґрунт, збагачений необхідними поживними речовинами. Це створило оптимальні умови для кореневої системи та забезпечило рослинам здоровий старт.


3. Розмітка Газону та Посадок: Створення Гармонії

Щоб надати ділянці структурованого та гармонійного вигляду, було проведено розмітку газону та посадок з використанням бордюрної стрічки. Це не тільки виробляє межі між різними зонами ділянки, а й надає проекту завершеного та естетичного вигляду.

4. Троянди як Яскраве Доповнення: Естетика та Аромат

Одним з головних акцентів стали троянди - плетисті, штамбові та утворюючі вхідну арку. Ці рослини не лише надали ділянці естетики та краси, а й подарували неповторний аромат, створюючи затишну атмосферу для відпочинку.

5. Контейнери на Плитці: Універсальні Рішення для Зими

Біля будинку були встановлені переносні контейнери з невибагливими рослинами: Ялівець Стрикта, Юкка нитчаста, Міскантус. Це універсальне рішення, враховуючи м'які зими в регіоні, забезпечуючи збереження рослин протягом холодного сезону.

Укладання рулонного газону: Фінальне Штрихування Зеленого Раю

Після очікування з нетерпінням рулонного газону ландшафтна студія DROP перейшла до завершального етапу робіт – укладання рулонного газону. Цей крок не лише приносить завершеність проекту, а й перетворює ділянку на справжній зелений рай.

1. Очікування Рулонного Газону: Останній Штрих

Очікування рулонного газону стало ключовим моментом проекту. Це був останній штрих, який перетворить дачу на доглянутий і красивий куточок природи. У передчутті завершення робіт команда DROP готувалася до встановлення рулонного газону з ретельною увагою до деталей.

2. Процес Укладання Рулонного Газону: Мистецтво Зеленої Килимової Доріжки

З моменту надходження рулонного газону на ділянку фахівці студії DROP приступили до його укладання. Цей процес був ретельно організований, щоб забезпечити рівне та щільне покриття всієї території. Укладання рулонного газону – це своєрідне мистецтво, яке потребує майстерності та уваги до деталей.

3. Миттєве Перетворення Ділянки: Закінчений Вид

Відразу після укладання рулонного газону ділянка набула закінченого та завершеного вигляду. Це був миттєвий перехід від будмайданчика до мальовничого куточку природи. Зелений килимовий покрив перетворив простір, надаючи йому свіжості та живої зеленої текстури.

4. Завершення Ландшафтного Дизайну: Готовність до Відпочинку

З укладанням рулонного газону ландшафтний дизайн території приватного будинку на Кароліно-Бугазі станція Нагірна було повністю завершено. Тепер ділянка готова до того, щоб стати ідеальним місцем для відпочинку, обідів на свіжому повітрі та зустрічей з природою.

Вид ландшафту дачі за рікЗелений Рай у Кароліно-Бугазі: Результати та Майбутнє

Завершивши всі роботи, студія DROP створила справжній зелений рай у серці Кароліно-Бугаза. Озеленені доріжки, зоновані посадки рослин та акуратно укладений рулонний газон стали живим доказом майстерності ландшафтних дизайнерів.

Цей проект не лише підкреслив талант та креативність студії DROP, а й відкрив нові горизонти у галузі ландшафтного дизайну в Одесі. Завдяки інноваційним підходам та увазі до деталей, кожен куточок цієї дачі став унікальним та гармонійним. Ландшафтна студія DROP продовжує втілювати мрії своїх клієнтів у зелених реальностях, створюючи унікальні оази краси та затишку.

Наші контакти для зв'язку:

🌐 Наш веб-сайт: www.drop.od.ua 

📧 Электронная почта: omaraandrey@gmail.com 

📞 Телефон: +380674807471

Comments


bottom of page