top of page

Засипка корою рослин в Одесі

Декоративне засипання ґрунту під рослинами корою або мульчування.


мульчування

Колись давно, коли мульчування не використовувалося як агротехнічний захід, розпушування та прополювання клумб, квітників, так необхідні садовим рослинам, було звичайним і обов'язковим заняттям кожного садівника. Це вважалося за необхідне, два або три рази на сезон полоти і розпушувати землю. А як інакше позбутися бур'яну який псує весь вигляд клумби!

Але зараз все набагато простіше!

Найпростіший і найдешевший спосіб запобігти проростанню бур'янів – закрити вільний простір між культурними рослинами шаром мульчі.

Для того щоб все вийшло правильно потрібно:

- заздалегідь видалити всі бур'яни

- укласти мульчу шаром не менше 3-5см.Мульчувати ґрунт можна матеріалами органічного та не органічного походження.

Плюс органіки в тому, що вона запобігає росту бур'янів і поступово розкладаючись підживлює рослини. Найпоширеніший вид органічної мульчі - соснова кора.


Красивий Ландшафтний Дизайн в Одесі

не обходиться без різноманітних декоративних засипок. Кора красиво виглядає навколо дерев та чагарників, на клумбах із багаторічниками.

Мульча затримує проростання бур'янів, але окремі екземпляри все-таки пробиватимуться і Вам доведеться час від часу їх виривати. Натомість розпушувати ґрунт не потрібно – органіка не дасть утворитися сухій кірці на поверхні та збереже ґрунтову структуру. Мульчу потрібно оновлювати раз на півтора, два сезони.


Декоративне відсипання мармуровою крихтою

Блокувати бур'яни можна і за допомогою декоративного відсипання – щебенем, мармуровою крихтою, галькою. Шар засипки залежить від фракції матеріалу, що засипається, від 3 см до 5см.Галька і мармурова крихта важкий матеріал- тому якщо його просто насипати на землю, то він згодом піде на глибину. Щоб цього не трапилося спочатку грунт застилають агроволокно, а потім засипають інертним матеріалом. Агроволокно пропускає вологу та повітря, але запобігає росту бур'янів.

Засипання декоративним каменем краще проводити після або одночасно з посадкою рослин.

Незалежно який варіант мульчування Ви оберете, головне все зробити правильно за технологією, результат не змусить себе довго чекати!


Засипка рослин корою дуже поширена в ландшафтному дизайне в Одесі без газону.


телефон +380674807486

bottom of page