top of page

Засипка корою рослин в Одесі

Оновлено: 2 жовт. 2023 р.

Декоративне засипання ґрунту під рослинами корою або мульчування.


мульчування

Колись давно, коли мульчування не використовувалося як агротехнічний захід, розпушування та прополювання клумб, квітників, так необхідні садовим рослинам, було звичайним і обов'язковим заняттям кожного садівника. Це вважалося за необхідне, два або три рази на сезон полоти і розпушувати землю. А як інакше позбутися бур'яну який псує весь вигляд клумби!

Але зараз все набагато простіше!

Найпростіший і найдешевший спосіб запобігти проростанню бур'янів – закрити вільний простір між культурними рослинами шаром мульчі.

Для того щоб все вийшло правильно потрібно:

- заздалегідь видалити всі бур'яни

- укласти мульчу шаром не менше 3-5см.Мульчувати ґрунт можна матеріалами органічного та не органічного походження.

Плюс органіки в тому, що вона запобігає росту бур'янів і поступово розкладаючись підживлює рослини. Найпоширеніший вид органічної мульчі - соснова кора.


не обходиться без різноманітних декоративних засипок. Кора красиво виглядає навколо дерев та чагарників, на клумбах із багаторічниками.

Мульча затримує проростання бур'янів, але окремі екземпляри все-таки пробиватимуться і Вам доведеться час від часу їх виривати. Натомість розпушувати ґрунт не потрібно – органіка не дасть утворитися сухій кірці на поверхні та збереже ґрунтову структуру. Мульчу потрібно оновлювати раз на півтора, два сезони.


Декоративне відсипання мармуровою крихтою

Блокувати бур'яни можна і за допомогою декоративного відсипання – щебенем, мармуровою крихтою, галькою. Шар засипки залежить від фракції матеріалу, що засипається, від 3 см до 5см.Галька і мармурова крихта важкий матеріал- тому якщо його просто насипати на землю, то він згодом піде на глибину. Щоб цього не трапилося спочатку грунт застилають агроволокно, а потім засипають інертним матеріалом. Агроволокно пропускає вологу та повітря, але запобігає росту бур'янів.

Засипання декоративним каменем краще проводити після або одночасно з посадкою рослин.

Незалежно який варіант мульчування Ви оберете, головне все зробити правильно за технологією, результат не змусить себе довго чекати!


Засипка рослин корою дуже поширена в ландшафтному дизайне в Одесі без газону.


телефон +380674807486

Comments


bottom of page