top of page

Продаж статичних та роторних дощувачів

Купити поливалку для поливу газону

Продаж поливалок Rain Bird

Ви можете купити у нас поливалки (дощувачі, зрошувачі) 2х видів

(Опис особливостей зрошувачів за посиланням)

  Ціна зі знижкою діє тільки при покупці в онлайн магазині для самостійного монтажу

  Каталог обладнання для систем автоматичного поливу

  Вибір дощувачів для поливу газону, рослин та ландшафту в магазині ландшафтної студії DROP

  Правильний Полив існуючого ландшафту - це основа збереження газону та рослин у своїй красі та догляд за існуючим озелененням прибудинкової території починається саме з поливу рослин та насаджень. Але це (особливо влітку) щоденний процес, який вимагає витрат вільного часу і в якийсь момент полив газону та рослин на ділянці стає нудним і нудним обов'язком, який треба робити у будь-якому випадку інакше рослини почнуть хворіти та сохнути. До того ж поливати потрібно не аби як, а з дотриманням норм поливу хоча б для груп газонів і рослин. У такому разі помічником стане автоматична система поливу (різні поливалки, спреї, ротатори та роторні дощувачі). Ви можете придбати статичні поливалки, ротаторні поливалки та роторні поливалки в Україні та Одесі, у нашому магазині. Доставка поливалок по Одесі безкоштовно при замовленні від 5000 грн.

  статична поливалка Rain Bird ротатор

  Статичні поливалки Rain Bird

  Статичний зрошувач для поливу №1 у світі серії 1800 Rainbird
  Характеристики

  Лита ущільнювальна манжета забезпечує неперевершену стійкість до абразивних частинок, тиску та впливу навколишнього середовища. Виготовлені із перевіреної часом УФ-стійкої пластмаси та корозійно-стійкої нержавіючої сталі деталі гарантують тривалий термін експлуатації. Точно контрольоване промивання при засуванні штока прибирає бруд, гарантуючи безперебійне втягування штока в ґрунті будь-якого типу. Двокомпонентний храповий механізм забезпечує зручне регулювання та підвищену довговічність. Робочий діапазон від 0,8-7,3 м, залежно від встановленої форсунки.

  спрэй

  Роторні поливалки Rain Bird

  Поливалка ротор Rain Bird

  Серія 3500
  Компактний побутовий роторний зрошувач. Надзвичайно корисний та зручний
  Характеристики дощувача

  Сопла Rain Curtain™ забезпечують рівномірний розподіл води по всьому радіусу завдяки великим, стійким до впливу вітру краплям та дбайливому поливу на близьких відстанях. В результаті виходить якісніший газон при меншій витраті води. Очищаюча ущільнювальна манжета збільшеного розміру запобігає витоку та захищає внутрішні конструкції від засмічення. Щоб відрегулювати сектор поливу у верхній частині роторного зрошувача, потрібно лише викрутка під прямий шліц.

  Серія 5000
  Найнадійніші та найефективніші роторні зрошувачі на ринку
  Характеристики дощувача

  Очищаюча ущільнювальна манжета збільшеного розміру запобігає витоку та захищає внутрішні конструкції від засмічення Сопла Rain Curtain™ забезпечують рівномірний розподіл води по всьому радіусу завдяки великим, стійким до впливу вітру краплям та дбайливому поливу на близьких відстанях. В результаті виходить якісніший газон при меншій витраті води. У світі встановлені мільйони таких систем. Відмінний результат підтверджено на практиці Передбачено можливість самопромивки за допомогою порту регулювання сектора зрошення

  ротор

  Наші фахівці допоможуть вам з установкою  системи автополива

  Зверніться до нас, щоб отримати допомогу у підборі обладнання для системи автоматичного поливу. Ми можемо зробити для Вас проект схему автоматичного поливу,монтаж поливального обладнанняна об'єкті

  bottom of page