top of page

Продовжуємо озеленення ділянок в Одесі та області

Оновлено: 6 лист. 2023 р.

Ландшафтна студія DROP займається озелененням приватних будинків в Одесі та Одеській області. Публікуємо проведену роботу щодо створення ландшафтного дизайну одного з будинків.

Проектні роботи з озеленення

Проектування цієї ділянки було виконано кілька років тому, будівництво трохи припинилося і посадкові роботи ми розпочали тільки цієї осені.

За проектом на ділянці було запроектовано створення рулонного газону, але у процесі виконання, за бажанням замовника, ми його замінили на ялівцю.

Робота з посадковою відомістю рослин

Підбір ялівців розрахований на ярусне наповнення території.

Від найнижчих ґрунтопокривних до середніх 1 метр заввишки.

Цим методом ми заповнюємо весь простір ділянки (там де мав бути рулонний газон) і з часом, коли ялівці розростуться, ми матимемо килим із ялівців різних ярусів та квітів.

Також на ділянці у нас є живоплот із піроканти, який виконує функцію огородження між сусідньою ділянкою. Поки вона маленька, але при передчасному формуванні та стрижці через пару років виглядатиме красиво.

Також живопліт з пухиріплодника відокремлює декоративну зону, від плодово-городніх грядок (у процесі установки).

Посадка рослин на ділянці


Основними декоративними рослинами на ділянці маємо Ялицю Іспанську, сосну Гріффіті, Магнолію грандіфлору, камелію – це ті рослини, які будуть привертати всю увагу на себе весь рік.


Цим вирішуємо три проблеми: менше бур'янів, додаткове добриво, гарний вигляд.

Соснова кора - це натуральний матеріал, який використовується у ландшафтному дизайні для мульчування ґрунту. Мульча із соснової кори має ряд переваг, які роблять її незамінним помічником для садівників.

Менше бур'янів

Соснова кора перешкоджає росту бур'янів, оскільки створює щільний шар, через який важко пробитися. Це дозволяє скоротити кількість часу, що витрачається на прополювання.

Додаткове добриво

Соснова кора поступово розкладається, виділяючи поживні речовини, які живлять рослини. Це допомагає покращити структуру ґрунту та підвищити його родючість.

Гарний вид

Соснова кора має гарний зовнішній вигляд, який надає саду доглянутого вигляду. Вона може бути використана для створення різних декоративних ефектів, наприклад для створення доріжок, клумб або альпінаріїв.

Соснову кору можна використовувати для мульчування будь-яких рослин, але вона особливо підходить для хвойних дерев та чагарників.

Подальший догляд за зеленими насадженнями

Слідкуємо за процесом росту та формування рослин і через пару років матимемо кінцевий вигляд, який запроектували наші спеціалісти з ландшафтного проектування.

Як ми стежимо за рослинами

Ми проводимо регулярні огляди рослин, щоб оцінити їх стан. При цьому ми звертаємо увагу на такі показники:

  • Зовнішній вигляд рослин. Ми перевіряємо, чи немає на рослинах ознак захворювань чи шкідників.

  • Розмір рослин. Ми стежимо за тим, щоб рослини росли відповідно до проектного плану.

  • Стан ґрунту. Ми перевіряємо, щоб грунт був вологим і родючим.

Як ми усуваємо проблеми

Якщо ми виявляємо будь-які проблеми, ми вживаємо заходів щодо їх усунення. Наприклад, у разі виявлення шкідників чи захворювань ми проводимо обробку рослин спеціальними препаратами. Якщо рослини ростуть надто повільно, ми проводимо підживлення.

Як ми формуємо рослини

Ми також проводимо обрізування та формування рослин, щоб вони відповідали проектному плану. Обрізка допомагає рослинам зберігати гарну форму та стимулює їх зростання. Формування дозволяє створювати різні декоративні композиції.Що буде за кілька років

Через кілька років рослини повністю сформуються і відповідатимуть проектному плану. Ми продовжуватимемо стежити за їхнім станом, щоб вони радували вас своєю красою довгі роки.

Загальний вигляд озелененої території
Загальний вигляд озелененої території

Хочете створити красивий і доглянутий сад, який радуватиме вас довгі роки? Тоді звертайтесь до ландшафтної студії DROP! Ми пропонуємо повний комплекс послуг із озеленення прибудинкових територій, включаючи:

  • Проектування ландшафту

  • Підготовку ділянки

  • Посадку рослин

  • Догляд за рослинами

Наші фахівці мають великий досвід роботи в галузі ландшафтного дизайну та озеленення. Ми створимо для вас проект, який буде відповідати вашим побажанням та умовам ділянки. Ми використовуємо тільки якісні матеріали та рослини, щоб ваш сад був красивим та здоровим.

Щоб замовити послуги з озеленення, зателефонуйте нам за номером +380674807486 або залиште заявку на сайті

Ми будемо раді допомогти вам створити сад вашої мрії!


Komentar


bottom of page