top of page

Озеленення ділянки в кооперативі Сухий Лиман

Оновлено: 29 лист. 2023 р.

Як студія ландшафтного дизайну DROP перетворювала ділянку біля будинку, розташованого в кооперативі Сухий Лиман під Одесою


Студія ландшафтного дизайну DROP взяла на себе відповідальне завдання — перетворити територію будинку в кооперативі Сухий Лиман під Одесою на справжню зелену оазу. Від ландшафтного проекту до повного озеленення під ключ студія пропонує комплексні послуги, охоплюючи всі аспекти ландшафтного дизайну.

Студія ландшафтного дизайну DROP пропонує свої послуги з озеленення територій будинків, ділянок, дач у Сухому Лимані, Гребному каналі, житловому масиві Добрий під Одесою. Ми здійснюємо як комплекс робіт від ландшафтного проекту до озеленення під ключ, так і окремі види робіт за бажанням замовника.

Види виконуваних робіт з озеленення територій

Ландшафтний проект: Перший Крок до Зеленої Трансформації

Процес розпочався із огляду території для з'ясування масштабу необхідних робіт. Це включало консультації з ландшафтного дизайну саду і розробку повноцінного ландшафтного проекту з озеленення. Команда DROP також склала детальні кошториси на роботи, охоплюючи всі аспекти, від вибору рослин до поливу та улаштування газону.

Проектні роботи:

 • огляд території, з'ясування масштабу необхідних робіт;

 • Консультація з ландшафтного дизайну саду;

 • Складання ландшафтного проекту з озеленення;

 • Упорядкування необхідних кошторисів на роботи (рослини, посадка, полив, газон);

 • Продаж та завезення посадкового матеріалу;

 • Продаж рулонного газону;

 • Продаж обладнання для поливу.

Комплекс послуг з озеленення території дач у Сухому Лимані, Гребному каналі:


Реалізація ландшафтного проекту на Сухому Лимані

Наслідуючи розроблений проект, команда DROP провела поетапну реалізацію озеленення. Зробили посадку різноманітних рослин, чагарників, та квітів. Створили систему автополиву. для забезпечення сталого зростання зелені. Завершили роботу, уклавши рулонний газон, надавши ділянці завершеного та доглянутого вигляду.

Для поливу газону в даному проекті вибрали найкращі ротаторні форсунки R-Van Rain BirdДля краплинного поливу дерев використовували мікрокраплинну трубу Rain Bird.

Оценка Стоимости Озеленения

Вартість озеленення території будинку на Сухому лимані

Вартість робіт із озеленення залежить від:

 • Сорт, вік і кількість рослин, що висаджуються;

 • Площа створюваного газону;

 • наявність системи автоматичного поливу;

 • Сорт квітів, площа квітників та щільність їх посадки;

 • Обсяг робіт із підготовки території до озеленення;

 • Необхідність будівництва ландшафтних доріжок;

 • Пристрій ставка або альпійської гірки


І ось те вийшло в результаті нашої роботи - це не просто територія дачі, це витвір мистецтва, створений командою DROP, де природа та дизайн поєднуються в ідеальному гармонійному симбіозі.


Ви мрієте про зелену територію біля будинку чи дачі на Гребному каналі чи Сухому Лимані? Зверніться до студії ландшафтного дизайну DROP, і вони перетворять вашу ділянку на справжній зелений рай.


Замовлення на озеленення приймаються за контактами:

🌐 Наш веб-сайт: www.drop.od.ua

📧 Електронна пошта: omaraandrey@gmail.com

📞 Телефон: +380674807471

Ми готові втілити вашу мрію в реальність, зробивши вашу прибудинкову територію не лише красивою, а й функціональною. Не відкладайте важливий крок до зміни вашого життя на краще. Звертайтеся до нас, і давайте разом створимо місце, яке радуватиме вас і ваші близькі протягом багатьох років!

Komentarze


bottom of page