Озеленення в Одесі

Основною послугою нашої ландшафтної студії є озеленення і благоустрій ділянок в Одесі і Одеській області. Клієнти замовляють у нас ландшафтне озеленення будинків, дач, котеджів, створення парків і садів.

Ми намагаємося щоб навколо будинку були не хаотично посаджені дерева, кущі, квіти а гармонійне озеленення ділянки.

У нас накопичився великий досвід (19 років) і ми знаємо, як перетворити територію заміського ділянки в місце, яке не хочеться залишати. Ми можемо створити абсолютно будь-який стиль і дизайн, при озелененні будинку обов'язково враховуємо особливості грунтів, рельєф місцевості і особливості розташування саду, підбираємо асортимент рослин з урахуванням цих тонкощів (наприклад, для затінених або сонячних місць).

Основною послугою нашої ландшафтної студії є озеленення і благоустрій ділянок в Одесі і Одеській області. Клієнти замовляють у нас ландшафтне озеленення будинків, дач, котеджів, створення парків і садів.

Виконуємо наступні види робіт з озеленення території

Виконуємо посадку рослин згідно затвердженого проекту або за проектом замовника. Висаджуємо рослини дотримуючись всіх норм і правил посадки. Зробимо Озеленення ділянки, будинку, саду в Одесі і області.

Жива огорожа невід'ємна частина майже кожного саду. Різновидів і форм огорож застосовуються в озелененні дуже багато. Ми допоможемо Вам вибрати потрібну для озеленення Вашої ділянки

Створення альпійської гірки це творчий і захоплюючий процес, який є складовою частиною ландшафтного проектування. Породи рослин, форма і вид каменю, яскраві квітучі плями - все треба врахувати для створення шедевра

Троянди в саду запорука краси весь сезон. Створення розарію який буде квітучий завжди-це не так просто як здається з першого погляду. Ми допоможемо Вам врахувати всі нюанси і уникнути помилок

Одне з найкращих рішень для саду цвітіння якого починається ранньою весною і закінчується пізно восени. Для цього підбираються і комбінуються рослини з різними періодами і термінами цвітіння, ч то б озеленення Вашої ділянки завжди було яскравим і гармонійним. Хочете підкреслити красу зеленого газону, для цих цілей використовуйте миксбордери в ландшафтному дизайні.

Саме поняття квітник, дуже багатогранно. З багаторічників, однорічників, тіньові, монохромні ... і з цього безлічі форм потрібно вибрати ті, які підходять саме Вашому саду. Виконаємо Озеленення Вашої ділянки квітами.

Який же Ландшафт обходиться без газону? Робимо рулонні газони на ділянках. При натисканні на картинку відкриється докладніше

Для збереження життя рослин монтуємо систему автоматичного поливу газонів і рослин. При натисканні на картинку відкриється докладніше

Догляд за садом і нагляд за раніше зробленими ландшафтами

Посадка рослин в Одесі

Якщо Ви надумали побудувати будинок, то звичайно ж без грамотного Архітектора, проекту, розрахунків навантажень не обійтися. Побудувати будинок - архітектурна споруда довірити не фахівцеві ризиковано ... Від грамотного Архітектора залежить не тільки краса будівлі, але і міцність, довговічність і зручність в процесі експлуатації. Так само справа йде і з пристроєм і проектуванням ландшафту і посадкою рослин. Як будинок не можливо побудувати без Архітектора - конструктора так і ландшафтний дизайн ділянки не можливо спланувати і реалізувати без грамотного Ландшафтного дизайнера - архітектора.

Важливо пройти всі етапи від задумки, проектування до реалізації, побудови малих архітектурних форм, посадки рослин і укладання газону з автором проекту - Ландшафтним архітектором. Як і в будь-якій професії так і в ландшафтному дизайні на кожному етапі є багато своїх нюансів, секретів, хитрощів. Багато хто думає замовив проект і все, я молодець, посадимо рослини як небудь самі. Що може бути складного. Але ж ні, нюансів досить, що б неправильної посадкою або керівництвом нею запороти найкращий ексклюзивний ландшафтний проект!

Посадка рослин - це найважливіший агротехнічний прийом застосовується в садівництві, овочівництві, плодівництві, квітникарстві. Посадка рослин на постійне місце має на увазі дотримання всіх агротехнічних норм. Для різних видів рослин агротехніка посадки теж різниться. Необхідно враховувати переваги до субстрату, вологості, ставлення до світло - тіні і т.д. При посадці безпосередньо в посадкову яму додають підготовлений субстрат. Складові субстрату залежить від висаджуються Вами рослин.

Наприклад, якщо це посадка живоплоту з хвойних порід, то в посадкову яму додають суміш з кислого торфу і біогумусу. У посушливих районах для кращого затримання вологи в склад додають перліт або гідрогель. Для того що б прибрати зайву воду від коренів рослин додають на дно посадкової ями річковий крупнозернистий пісок - дренаж. Процес посадки для кожного окремого виду або культури має свої особливості. Неправильна посадка може привести до загибелі рослини або відсутності пагонів і убогому зростанні.

Так само, вимога правильної посадки - це звести до мінімуму стрес пересаджуваної рослини і повернути рослину до його нормального стану якомога швидше. Для цього скорочуємо час: покупка - доставка - посадка, по максимуму. Під час і після посадки, звичайно ж, рясно поливаємо, обробляємо рослини укоренітеля і антистрес.

Виконаємо озеленення ділянки і зробимо посадку рослин з власного розсадника, розташованого під Одесою.

 

Площа 16 га. 320 000 рослин. Спеціалізація - хвойні рослини розміром від 0,3 до 5 м - туя, ялівець, ялиця, сосна, кипарисовик. Листування алейні дерева - липа, катальпа куляста, клен кулястий, клен краснолістний.

У нашому розпліднику ви знайдете розширений асортимент порід і сортів різних декоративних рослин. Для проведення озеленення в Одесі приватних і громадських територій. Будь то Ви досвідчений ландшафтник або початківець садівник, якщо Ви конкретно знаєте що де хочете посадити і спланувати, або взагалі не в курсі з чого почати в будь-якому випадку Вам до нас! Наші фахівці з озеленення все підкажуть і допоможуть.
У нашому розпліднику вирощуються і завозяться рослини районовані для проведення озеленення в Одесі і Одеській області. А зараз, напередодні Нового року, у нас широкий асортимент новорічних ялин, сосен, ялиць на різний смак і гаманець!

Зробимо озеленення в Одесі!
Підберемо, привеземо, посадимо!

Наши опытные специалисты помогут Вам правильно подобрать растения, спланировать садовый ландшафт, а затем воплотить свои замыслы, превратив свой сад в настоящее произведение искусства, автором которого и будете являться Вы сами.

Скидка 10% на растения из питомника до 1.05.20

Все работы по Озеленению участка проводятся под авторским надзором Ландшафтного архитектора

Выезд по Одессе: 250 грн. (консультация ).   

посадочный материал для озеленения выращенный в питомнике под Одессой
  • Туя Смарагд рід хвойних рослин сімейства кипарисових, так звані 'Смарагдові туї'. Це вічнозелена туя - хвоя і взимку залишається смарагдово-зеленої, в цьому її головна цінність. Середньоросла близько 3-5 м заввишки, при діаметрі близько 2 м, темп зростання середній-наростання за рік до 20 см за умови своєчасного поливу.

  • Ялівець «Скайрокет» отримав свою назву завдяки формі крони, схожою на ракету. Є сортом скельного ялівцю. Переваги: зимостійкість і невимогливість до грунті. Щорічний приріст у висоту становить 15 - 20 см, а в ширину всього на 5 см. Таким чином, у віці 10 років ялівцева «небесна ракета» буде мати радіус крони від 80 см до 1 м і висоту близько 3-х метрів, за умови регулярної стрижки навесні. Зимовий догляд за рослиною полягає в обв'язування гілок.

  • Туя Пліката має рівну Колоновидні форму крони. У висоту дерево досягає 12 м. Розкид крони від 2-3 м до 3-3,6 м. До грунтів невимоглива, відносно зимостійка.

  • Кипарисовик Лавсона цінується садівниками за ефектний зовнішній вигляд. Цвіте він навесні. На одному дереві знаходяться квітки обох статей. Шишки при дозріванні із зелених робляться коричневими. Їх діаметр - всього до 1 см. Всередині є лусочки, при кожній з яких - дві насінини. Грунти кипарисовик Лавсона любить піщані. Засуху переносить погано. Садити його можна на сонячних ділянках, в півтіні. Холода кипарисовик не страшні, але молоді саджанці на зиму треба вкривати. Ця рослина довгожитель

  • Туя аурі - хвойна рослина багатьох приваблює своєю конічної кроною і характерною для цього виду зміною забарвлення хвої в залежності від сезону і компактним розміром, тому його намагаються вирощувати на своїх дачних ділянках або біля будинку. «Дерево життя» відрізняється повільним зростанням і довговічністю. Розмір річного приросту становить не більше 5 сантиметрів. У літню пору відмінно переносить сильну посуху, а в зимовий період може зростати навіть при заморозках.

  • Ялівець вічнозелений хвойний чагарник, що досягає висоти від півметра до декількох метрів. Листя короткі, ігловідние, порівняно жорсткі, колючі. Завдяки низькорослості рослина не боїться холодних зим, не страждає від вітру і витримує морози.

  • Ялівець китайський - вид рослин сімейства Кипарисові, батьківщиною яких є Китай. Рослина являє собою чагарник або дерево висотою до 20 м, пагони пофарбовані в темно-зелений колір. Рослина не вимогливо до родючості грунту і її вологості. Ялівець витримує морози

  • Туя Даніка - це хвойний вічнозелений чагарник, крона якого складається з безлічі, густо вкритих м'якою хвоєю пагонів. Велика частина гілок спрямована вгору, що надає невеликому рослині додаткову «пухнастість». Молода хвоя, що покриває кінці пагонів, має игольчатую форму. Пізніше вона набуває вигляду щільно прилягають до деревини лусочок. У літню пору крона туї західної Даніка забарвлена в насичені зелені тони. До осені хвоя буріє і залишається такою до весни. витримує морози

  • Кипарисовик Івонн - одна з кращих форм жовтуватого кипарисовика. Рослина являє собою вічнозелений хвойник, крона його має красиву конічну і досить щільну форму. Догляд за кипарисовик не так вже й складний, і він прикрасить собою ваша ділянка як влітку, так і взимку. У висоту ця деревце може досягти 5-10 метрів, а в ширину кипарисовик Лавсона розростається приблизно на 3-4 метра. Рослина відноситься до швидкозростаючим - за 10 років кипарисовик може набрати до 2,5 метрів.

Розплідник рослин розташований в Одеській області

Новий завезення рослин в садовий центр з розплідника. 2019

Наименование работ Ед. изм.  Стоимость, грн.

Выезд специалиста на участок (обмеры, консультация) от 250

Ландшафтный проект 100 кв.м. от 600-800

Эскизный проект, зонирование территории, разработка стиля сада, проектирование основных и вспомогательных садовых массивов

Дендрологический проект 100 кв.м. 800-1000

Перепланировка территории (с учетом существующих насаждений) 100 кв.м.от 500

Детальная проработка отдельных фрагментов проекта:

разбивочные планы, разрезы (дорожки, приподнятые клумбы) лист от 250

план расстановки осветительных приборов лист от 170

план участка с разработкой рисунка декоративного мощения лист от 350

Перспективное изображение фрагмента участка лист от 350

Компьютерная графика (фрагмент) лист от 700

3D Визуализация участка 100 кв.м. от 500

Составление калькуляции по проекту заказчика (с учетом дендрологического плана заказчика) от 150

Авторский надзор, организация работ по проекту ведущего архитектора 15-20%

Земляные работы:

Штыковка, планировка территории под озеленение вручную100 кв.м от 200

Планировка территории под озеленение вручную 100 кв.м от 200

Очистка участка от растительных остатков (без вывоза) 100 кв.м от 150

Очистка учасчка от строительного мусора (без вывоза) 100 кв.м от 150

Культивация (перекопка) на глубину 0,25 100 кв.м от 200

Культивация грунта с дерном с дальнейшей очисткой от органических остатков (корней, травы) 100 кв.м. 450

Снятия дернины вручную (со складированием на участке) 100 кв.м. от 250

Корчевка пней шт. 50-500

Обработка площади гербицидом (без стоимости гербицида) 100 кв.м. от 180

Ручная прополка100 кв.м. от 150

Посадка растений25-30%

Устройство рулонного газона с подготовкой територии (включая стоимость материала) зависит от площади 1 кв.м.от 125

Выборка грунта вручную и складирование до 20м для завоза грунта (без стоимости вывозки) м3 от 150

Завоз плодородного грунта (цена земли)

Внесение минеральных удобрений без стоимости удобрений 100 кв.м.от 150

Уничтожение сорняков гербицидами 100 кв.м. от 250

Уничтожение сорняков вручную (покос, прополка) 100 кв.м. от 500

Устройство бордюра из кромочной ленты (без стоимости материала) м.пог. 35

Формировочная обрезка декоративных кустарников шт. от 40

Формировочная обрезка роз, многолетников шт. от 25

Обрезка деревьев высотой до 5м шт. от 120

Формировочная стрижка живой изгороди м.пог. от 90

Устройство рокария (без стоимости материалов)1 кв.м. от 400

Устройство альпийской горки (без стоимости материалов) 1 кв.м. от 600

Устройство розария (без стоимости материалов) 1 кв.м. от 300

Укладка агроволокна под засыпку инертными материалами 1 кв.м. 35

Устройство декоративной засыпки (без стоимости материалов) 1мешок от 20

Завантажити повний прайс цін на роботи з озеленення території на 2018 р

Завантажити повний прайс цін на роботи з озеленення території на 2018 р