Озеленення в Одесі

Основною послугою нашої ландшафтної студії є озеленення і благоустрій ділянок в Одесі і Одеській області. Клієнти замовляють у нас ландшафтне озеленення будинків, дач, котеджів, створення парків і садів.

Ми намагаємося щоб навколо будинку були не хаотично посаджені дерева, кущі, квіти а гармонійне озеленення ділянки.

У нас накопичився великий досвід (19 років) і ми знаємо, як перетворити територію заміського ділянки в місце, яке не хочеться залишати. Ми можемо створити абсолютно будь-який стиль і дизайн, при озелененні будинку обов'язково враховуємо особливості грунтів, рельєф місцевості і особливості розташування саду, підбираємо асортимент рослин з урахуванням цих тонкощів (наприклад, для затінених або сонячних місць).

Основною послугою нашої ландшафтної студії є озеленення і благоустрій ділянок в Одесі і Одеській області. Клієнти замовляють у нас ландшафтне озеленення будинків, дач, котеджів, створення парків і садів.

Виконуємо наступні види робіт з озеленення території

Виконуємо посадку рослин згідно затвердженого проекту або за проектом замовника. Висаджуємо рослини дотримуючись всіх норм і правил посадки. Зробимо Озеленення ділянки, будинку, саду в Одесі і області.

Жива огорожа невід'ємна частина майже кожного саду. Різновидів і форм огорож застосовуються в озелененні дуже багато. Ми допоможемо Вам вибрати потрібну для озеленення Вашої ділянки

Створення альпійської гірки це творчий і захоплюючий процес, який є складовою частиною ландшафтного проектування. Породи рослин, форма і вид каменю, яскраві квітучі плями - все треба врахувати для створення шедевра

Троянди в саду запорука краси весь сезон. Створення розарію який буде квітучий завжди-це не так просто як здається з першого погляду. Ми допоможемо Вам врахувати всі нюанси і уникнути помилок

Одне з найкращих рішень для саду цвітіння якого починається ранньою весною і закінчується пізно восени. Для цього підбираються і комбінуються рослини з різними періодами і термінами цвітіння, ч то б озеленення Вашої ділянки завжди було яскравим і гармонійним. Хочете підкреслити красу зеленого газону, для цих цілей використовуйте миксбордери в ландшафтному дизайні.

Саме поняття квітник, дуже багатогранно. З багаторічників, однорічників, тіньові, монохромні ... і з цього безлічі форм потрібно вибрати ті, які підходять саме Вашому саду. Виконаємо Озеленення Вашої ділянки квітами.

Який же Ландшафт обходиться без газону? Робимо рулонні газони на ділянках. При натисканні на картинку відкриється докладніше

Для збереження життя рослин монтуємо систему автоматичного поливу газонів і рослин. При натисканні на картинку відкриється докладніше

Догляд за садом і нагляд за раніше зробленими ландшафтами

Посадка рослин в Одесі

Якщо Ви надумали побудувати будинок, то звичайно ж без грамотного Архітектора, проекту, розрахунків навантажень не обійтися. Побудувати будинок - архітектурна споруда довірити не фахівцеві ризиковано ... Від грамотного Архітектора залежить не тільки краса будівлі, але і міцність, довговічність і зручність в процесі експлуатації. Так само справа йде і з пристроєм і проектуванням ландшафту і посадкою рослин. Як будинок не можливо побудувати без Архітектора - конструктора так і ландшафтний дизайн ділянки не можливо спланувати і реалізувати без грамотного Ландшафтного дизайнера - архітектора.

Важливо пройти всі етапи від задумки, проектування до реалізації, побудови малих архітектурних форм, посадки рослин і укладання газону з автором проекту - Ландшафтним архітектором. Як і в будь-якій професії так і в ландшафтному дизайні на кожному етапі є багато своїх нюансів, секретів, хитрощів. Багато хто думає замовив проект і все, я молодець, посадимо рослини як небудь самі. Що може бути складного. Але ж ні, нюансів досить, що б неправильної посадкою або керівництвом нею запороти найкращий ексклюзивний ландшафтний проект!

Посадка рослин - це найважливіший агротехнічний прийом застосовується в садівництві, овочівництві, плодівництві, квітникарстві. Посадка рослин на постійне місце має на увазі дотримання всіх агротехнічних норм. Для різних видів рослин агротехніка посадки теж різниться. Необхідно враховувати переваги до субстрату, вологості, ставлення до світло - тіні і т.д. При посадці безпосередньо в посадкову яму додають підготовлений субстрат. Складові субстрату залежить від висаджуються Вами рослин.

Наприклад, якщо це посадка живоплоту з хвойних порід, то в посадкову яму додають суміш з кислого торфу і біогумусу. У посушливих районах для кращого затримання вологи в склад додають перліт або гідрогель. Для того що б прибрати зайву воду від коренів рослин додають на дно посадкової ями річковий крупнозернистий пісок - дренаж. Процес посадки для кожного окремого виду або культури має свої особливості. Неправильна посадка може привести до загибелі рослини або відсутності пагонів і убогому зростанні.

Так само, вимога правильної посадки - це звести до мінімуму стрес пересаджуваної рослини і повернути рослину до його нормального стану якомога швидше. Для цього скорочуємо час: покупка - доставка - посадка, по максимуму. Під час і після посадки, звичайно ж, рясно поливаємо, обробляємо рослини укоренітеля і антистрес.

Виконаємо озеленення ділянки і зробимо посадку рослин з власного розсадника, розташованого під Одесою.

 

Площа 16 га. 320 000 рослин. Спеціалізація - хвойні рослини розміром від 0,3 до 5 м - туя, ялівець, ялиця, сосна, кипарисовик. Листування алейні дерева - липа, катальпа куляста, клен кулястий, клен краснолістний.

У нашому розпліднику ви знайдете розширений асортимент порід і сортів різних декоративних рослин. Для проведення озеленення в Одесі приватних і громадських територій. Будь то Ви досвідчений ландшафтник або початківець садівник, якщо Ви конкретно знаєте що де хочете посадити і спланувати, або взагалі не в курсі з чого почати в будь-якому випадку Вам до нас! Наші фахівці з озеленення все підкажуть і допоможуть.
У нашому розпліднику вирощуються і завозяться рослини районовані для проведення озеленення в Одесі і Одеській області. А зараз, напередодні Нового року, у нас широкий асортимент новорічних ялин, сосен, ялиць на різний смак і гаманець!

Зробимо озеленення в Одесі!
Підберемо, привеземо, посадимо!

Наші досвідчені фахівці допоможуть Вам правильно підібрати рослини,  спланувати  садовий ландшафт, а потім втілити свої задуми, перетворивши свій сад на справжній витвір мистецтва, автором якого і будете Ви самі.

Усі роботи по Озелененню ділянки проводяться під авторським наглядом Ландшафтного архітектора

Виїзд Одесою: 300 грн. (Консультація).  

посадочный материал для озеленения выращенный в питомнике под Одессой
  • Туя Смарагд рід хвойних рослин сімейства кипарисових, так звані 'Смарагдові туї'. Це вічнозелена туя - хвоя і взимку залишається смарагдово-зеленої, в цьому її головна цінність. Середньоросла близько 3-5 м заввишки, при діаметрі близько 2 м, темп зростання середній-наростання за рік до 20 см за умови своєчасного поливу.

  • Ялівець «Скайрокет» отримав свою назву завдяки формі крони, схожою на ракету. Є сортом скельного ялівцю. Переваги: зимостійкість і невимогливість до грунті. Щорічний приріст у висоту становить 15 - 20 см, а в ширину всього на 5 см. Таким чином, у віці 10 років ялівцева «небесна ракета» буде мати радіус крони від 80 см до 1 м і висоту близько 3-х метрів, за умови регулярної стрижки навесні. Зимовий догляд за рослиною полягає в обв'язування гілок.

  • Туя Пліката має рівну Колоновидні форму крони. У висоту дерево досягає 12 м. Розкид крони від 2-3 м до 3-3,6 м. До грунтів невимоглива, відносно зимостійка.

  • Кипарисовик Лавсона цінується садівниками за ефектний зовнішній вигляд. Цвіте він навесні. На одному дереві знаходяться квітки обох статей. Шишки при дозріванні із зелених робляться коричневими. Їх діаметр - всього до 1 см. Всередині є лусочки, при кожній з яких - дві насінини. Грунти кипарисовик Лавсона любить піщані. Засуху переносить погано. Садити його можна на сонячних ділянках, в півтіні. Холода кипарисовик не страшні, але молоді саджанці на зиму треба вкривати. Ця рослина довгожитель

  • Туя аурі - хвойна рослина багатьох приваблює своєю конічної кроною і характерною для цього виду зміною забарвлення хвої в залежності від сезону і компактним розміром, тому його намагаються вирощувати на своїх дачних ділянках або біля будинку. «Дерево життя» відрізняється повільним зростанням і довговічністю. Розмір річного приросту становить не більше 5 сантиметрів. У літню пору відмінно переносить сильну посуху, а в зимовий період може зростати навіть при заморозках.

  • Ялівець вічнозелений хвойний чагарник, що досягає висоти від півметра до декількох метрів. Листя короткі, ігловідние, порівняно жорсткі, колючі. Завдяки низькорослості рослина не боїться холодних зим, не страждає від вітру і витримує морози.

  • Ялівець китайський - вид рослин сімейства Кипарисові, батьківщиною яких є Китай. Рослина являє собою чагарник або дерево висотою до 20 м, пагони пофарбовані в темно-зелений колір. Рослина не вимогливо до родючості грунту і її вологості. Ялівець витримує морози

  • Туя Даніка - це хвойний вічнозелений чагарник, крона якого складається з безлічі, густо вкритих м'якою хвоєю пагонів. Велика частина гілок спрямована вгору, що надає невеликому рослині додаткову «пухнастість». Молода хвоя, що покриває кінці пагонів, має игольчатую форму. Пізніше вона набуває вигляду щільно прилягають до деревини лусочок. У літню пору крона туї західної Даніка забарвлена в насичені зелені тони. До осені хвоя буріє і залишається такою до весни. витримує морози

  • Кипарисовик Івонн - одна з кращих форм жовтуватого кипарисовика. Рослина являє собою вічнозелений хвойник, крона його має красиву конічну і досить щільну форму. Догляд за кипарисовик не так вже й складний, і він прикрасить собою ваша ділянка як влітку, так і взимку. У висоту ця деревце може досягти 5-10 метрів, а в ширину кипарисовик Лавсона розростається приблизно на 3-4 метра. Рослина відноситься до швидкозростаючим - за 10 років кипарисовик може набрати до 2,5 метрів.

Розплідник рослин розташований в Одеській області

Новий завезення рослин в садовий центр з розплідника. 2022

Найменування робіт Од. змін.   Вартість, грн.

Виїзд спеціаліста на ділянку (обміри, консультація) від 250

Ландшафтний проект 100 кв. від 600-800

Ескізний проект, зонування території, розробка  стилю саду, проектування основних та допоміжних  садових масивів

Дендрологічний проект 100 кв. 800-1000

Перепланування території (з урахуванням наявних насаджень) 100 кв.м.

Детальне опрацювання окремих фрагментів проекту:

розбивочні плани, розрізи (доріжки, підняті клумби) лист від 250

план розміщення освітлювальних приладів лист від 170

план ділянки з розробкою малюнка декоративного мощення аркуш від 350

Перспективне зображення фрагмента ділянки лист від 350

Комп'ютерна графіка (фрагмент) лист від 700

3D Візуалізація ділянки 100 кв. від 500

Складання калькуляції за проектом замовника  (з урахуванням дендрологічного плану замовника)  від 150

Авторський нагляд, організація робіт з проекту ведучого  архітектора 15-20%

Земляні роботи:

Штиковка, планування території під озеленення вручну100 кв.м від 200

Планування території під озеленення вручну 100 кв.

Очищення ділянки від рослинних решток (без вивезення) 100 кв.м від 150

Очищення ділянки від будівельного сміття (без вивезення) 100 кв.м від 150

Культивація (перекопування) на глибину 0,25 100 кв.м від 200

Культивація ґрунту з дерном з подальшим очищенням від  органічних залишків (коріння, трави) 100 кв.м. 450

Зняття дернини вручну (зі складуванням на ділянці) 100 кв. від 250

Корчівля пнів шт. 50-500

Обробка площі гербіцидом (без вартості гербіциду) 100 кв. від 180

Ручне прополювання100 кв.м. від 150

Посадка рослин25-30%

Влаштування рулонного газону з підготовкою території (включаючи вартість матеріалу) залежить від площі 1 кв.м.

Вибірка ґрунту вручну та складування до 20м для  завезення ґрунту (без вартості вивезення) м3 від 150

Завезення родючого ґрунту (ціна землі)

Внесення мінеральних добрив без вартості добрив 100 кв.м.

Знищення бур'янів гербіцидами 100 кв. від 250

Знищення бур'янів вручну (кіс, прополювання) 100 кв.м. від 500

Влаштування бордюру з кромкової стрічки (без вартості матеріалу) м.пог. 35

Формувальне обрізування декоративних чагарників шт. від 40

Формувальне обрізання троянд, багаторічників шт. від 25

Обрізка дерев заввишки 5м шт. від 120

Формувальна стрижка живоплоту м.пог. від 90

Пристрій рокарію (без вартості матеріалів) 1 кв.м. від 400

Влаштування альпійської гірки (без вартості матеріалів) 1 кв.м. від 600

Влаштування розарію (без вартості матеріалів) 1 кв.м. від 300

Укладання агроволокна під засипання інертними матеріалами 1 кв. 35

Влаштування декоративного засипання (без вартості матеріалів) 1мішок від 20

Завантажити повний прайс цін на роботи з озеленення території на 2018 р

Завантажити повний прайс цін на роботи з озеленення території на 2018 р