top of page

Озеленення території в Одесі

Основною послугою нашої ландшафтної студії є озеленення і благоустрій ділянок у м.Одеса та Одеській області. Клієнти замовляють у нас ландшафтне озеленення будинків, дач, котеджів, створення парків та садів. Ми продовжуємо працювати та озеленяти і у 2024 році.

Ми намагаємося щоб навколо будинку були не хаотично посаджені дерева, кущі, квіти, а гармонійне озеленення ділянки.

У нас накопичився великий досвід (20 років) і ми знаємо, як перетворити територію заміської ділянки на місце, яке не хочеться залишати. Наш ландшафтний дизайнер можемо створити абсолютно будь-який стиль та дизайн, при озелененні будинку обов'язково враховуємо особливості ґрунтів, рельєф місцевості та особливості розташування саду, підбираємо асортимент рослин з урахуванням цих тонкощів (наприклад, для затінених або сонячних місць).

Наша робота по Озелененню та Благоустрою ділянки, будується так:

 • після виїзду на озеленюваний об'єкт, розробляється ландшафтний проект із озеленення ділянки в Одесі з позначенням усіх зелених насаджень;

 • далі за потребою проводиться створення доріжок, монтаж системи автополиву, освітлення, створення штучного водоймища на ділянці;

 • виконуємо роботи з озеленення: висаджування рослин, квітів, альпійської гірки, розарію, живоплоту;

 • створюємо газон, використовуючи технологію Рулонний Газон.

Виконуємо наступні види робіт з озеленення ділянок та прибудинкових територій

Виконуємо посадку рослин згідно затвердженого проекту або за проектом замовника. Висаджуємо рослини дотримуючись всіх норм і правил посадки. Зробимо Озеленення ділянки, будинку, саду в Одесі і області.

Жива огорожа невід'ємна частина майже кожного саду. Різновидів і форм огорож застосовуються в озелененні дуже багато. Ми допоможемо Вам вибрати потрібну для озеленення Вашої ділянки

Створення альпійської гірки це творчий і захоплюючий процес, який є складовою частиною ландшафтного проектування. Породи рослин, форма і вид каменю, яскраві квітучі плями - все треба врахувати для створення шедевра

Троянди в саду запорука краси весь сезон. Створення розарію який буде квітучий завжди-це не так просто як здається з першого погляду. Ми допоможемо Вам врахувати всі нюанси і уникнути помилок

Одне з найкращих рішень для саду цвітіння якого починається ранньою весною і закінчується пізно восени. Для цього підбираються і комбінуються рослини з різними періодами і термінами цвітіння, ч то б озеленення Вашої ділянки завжди було яскравим і гармонійним. Хочете підкреслити красу зеленого газону, для цих цілей використовуйте миксбордери в ландшафтному дизайні.

Саме поняття квітник, дуже багатогранно. З багаторічників, однорічників, тіньові, монохромні ... і з цього безлічі форм потрібно вибрати ті, які підходять саме Вашому саду. Виконаємо Озеленення Вашої ділянки квітами.

Рулонний газон в Одесі прижився

Який же Ландшафт обходиться без газону? Робимо рулонні газони на ділянках. При натисканні на картинку відкриється докладніше

Монтаж системи автополиву

Для збереження життя рослин монтуємо систему автоматичного поливу газонів і рослин. При натисканні на картинку відкриється докладніше

Догляд за садом та нагляд за раніше зробленими ландшафтами

Зробимо озеленення вашого будинку в Одесі.

Озеленення - це сукупність робіт пов'язаних із створенням та використанням рослинних насаджень. У більш широкому значенні - роботи, створені задля поліпшення екологічного стану довкілля та благоустрій території.
Озелененням називається і посадка дерев різних порід і сортів (гаї, садово-паркові масиви, садово-паркові алеї, групи, куртини), створення живоплотів та бордюрів з різних чагарників, напівчагарників, дерев та декоративних рослин, створення клумб, квітників, газонів, міксбордерів.
Озеленення може також нести не лише декоративну функцію, а й виступати як захист території - "захисне озеленення" або як берегозміцнювальні роботи - "озеленення для зміцнення". Наприклад, на ділянках зі складним рельєфом або вздовж водойм за рахунок посадки певних рослин зміцнюємо схили або на відкритій місцевості захищаємо посадками  від вітрів  чи місцевого смогу.
Озеленення може бути як присадибною територією, так і громадських парків, скверів. Промислові території також потребують спланованих та продуманих посадок зелених зон.
Видів озеленення безліч:

 • вертикальне озеленення (плетаються на стіни рослини);

 • партерне озеленення (газони, квітники);

 • контейнерне озеленення (з висаджуванням рослин у діжки, горщики або інші контейнери);

 • об'ємне озеленення (дерева, чагарники);

 • озеленення комерційних об'єктів (кафе, офіси та прилеглі ділянки, ресторани, осмд, багатоквартирні будинки, парки, сквери);

 • приватне озеленення (приватні будинки, дачні та садові ділянки) 

Комплексний підхід до озеленення загалом запорука успіху нашої ландшафтної студії.

Виконаємо озеленення ділянки і зробимо посадку рослин з власного розсадника, розташованого під Одесою.

 

Площа 16 га. 320 000 рослин. Спеціалізація - хвойні рослини розміром від 0,3 до 5 м - туя, ялівець, ялиця, сосна, кипарисовик. Листування алейні дерева - липа, катальпа куляста, клен кулястий, клен краснолістний.

У нашому розпліднику ви знайдете розширений асортимент порід і сортів різних декоративних рослин. Для проведення озеленення в Одесі приватних і громадських територій. Будь то Ви досвідчений ландшафтник або початківець садівник, якщо Ви конкретно знаєте що де хочете посадити і спланувати, або взагалі не в курсі з чого почати в будь-якому випадку Вам до нас! Наші фахівці з озеленення все підкажуть і допоможуть.
У нашому розпліднику вирощуються і завозяться рослини районовані для проведення озеленення в Одесі і Одеській області. А зараз, напередодні Нового року, у нас широкий асортимент новорічних ялин, сосен, ялиць на різний смак і гаманець!

Зробимо озеленення в Одесі!
Підберемо, привеземо, посадимо!

Наші досвідчені фахівці допоможуть Вам правильно підібрати рослини,  спланувати  садовий ландшафт, а потім втілити свої задуми, перетворивши свій сад на справжній витвір мистецтва, автором якого і будете Ви самі.

Усі роботи по Озелененню ділянки проводяться під авторським наглядом Ландшафтного архітектора

Виїзд Одесою: 600грн.(консультація)

Ціна на роботи з озеленення території на 2024р.

Назва ландшафтних робіт

Ед.Ізм.

Цена грн

Виїзд ландшафтного архітектора на об'єкт (обстеження території, заміри, консультація, обговорення та запис побажань Замовника)

600

Ландшафтний проект. Дендрологічний проект. (ескізний проект, зонування територій, розробка стилю саду, проектування основного та допоміжних садових масивів, розрахунок вартості благоустрою, кошторис рослин і ландшафтних робіт)

100 м.кв.

500-1000

Перепланування територій (з урахуванням існуючих насаджень)

100 м.кв

від 500

Детальне опрацювання окремих фрагментів проектів:

плани розташування, розрізи (доріжки, грядки); план ділянки з розробкою креслення декоративного вимощення; перспективне зображення фрагмента сайту; план організації освітлення;

аркуш

від 350

Комп'ютерна графіка (фрагмент), сайт 3D візуалізації

аркуш

догов

Складання розрахунків за проектом замовника (з урахуванням дендрологічного плану замовника)

від 200

Авторський нагляд, організація робіт ландшафтним архітектором

10%-15%

Земельні роботы:

Штиківка, планування територій під озеленення вручну

100 м.кв

від 1000

Прибирання території від рослинних залишків та будівельного сміття (без вивезення)

100 м.кв.

від 500

Культивація Обробіток ґрунту з дерном з подальшим очищенням від органічних залишків (коріння, трава)органічних залишків (коріння, трава)

100 м.кв.

від 1500

Прибирання дерну вручну (зі складом на ділянці)

100 м.кв

від 1000

Культивациія ділянки з додаванням торфу (з розподілом торфу по поверхнях без вартісті торфу)

100 м.кв.

від 1000

Корчевка пней

шт

від 500

Обробка площ гербіцидом (без вартісті гербіцид)

100 м.кв.

від 200

Ручна прополка

100 м.кв.

від 700

Посадка рослин (ціна роботи залежить від вартості рослин)

25%-30%

Монтаж рулонного газону з підготовкою території, в тому числі вартість рулонного газону

м.кв.

від 250

Пристрій бордюру з бордюрної стрічки (без вартості матеріалу)

м.пог.

85

Облаштування декоративної засипки (без вартості матеріалів)

мешок

80

Формуюча обрізка декоративних дерев, кущів, багаторічників, троянд

договір

Стрижка живоплоту

договір

Облаштування альпійки, рокарій, розарій

договір

Укладання агроволокна під засипку інертними матеріалами

договір

Пристрій автоматичного поливу

по сметі

Завантажити повний прайс цін на роботи з озеленення території на 2024 р

Стоимость озеленения

Розплідник рослин розташований в Одеській області

Новий завезення рослин до садового центру з розплідника навесні 2024 року

Розплідник рослин для озеленення в Одесі
посадковий матеріал для озеленення вирощений у розпліднику під Одесою
 • Туя Смарагд рід хвойних рослин сімейства кипарисових, так звані 'Смарагдові туї'. Це вічнозелена туя - хвоя і взимку залишається смарагдово-зеленої, в цьому її головна цінність. Середньоросла близько 3-5 м заввишки, при діаметрі близько 2 м, темп зростання середній-наростання за рік до 20 см за умови своєчасного поливу.

 • Ялівець «Скайрокет» отримав свою назву завдяки формі крони, схожою на ракету. Є сортом скельного ялівцю. Переваги: зимостійкість і невимогливість до грунті. Щорічний приріст у висоту становить 15 - 20 см, а в ширину всього на 5 см. Таким чином, у віці 10 років ялівцева «небесна ракета» буде мати радіус крони від 80 см до 1 м і висоту близько 3-х метрів, за умови регулярної стрижки навесні. Зимовий догляд за рослиною полягає в обв'язування гілок.

 • Туя Пліката має рівну Колоновидні форму крони. У висоту дерево досягає 12 м. Розкид крони від 2-3 м до 3-3,6 м. До грунтів невимоглива, відносно зимостійка.

 • Кипарисовик Лавсона цінується садівниками за ефектний зовнішній вигляд. Цвіте він навесні. На одному дереві знаходяться квітки обох статей. Шишки при дозріванні із зелених робляться коричневими. Їх діаметр - всього до 1 см. Всередині є лусочки, при кожній з яких - дві насінини. Грунти кипарисовик Лавсона любить піщані. Засуху переносить погано. Садити його можна на сонячних ділянках, в півтіні. Холода кипарисовик не страшні, але молоді саджанці на зиму треба вкривати. Ця рослина довгожитель

 • Туя аурі - хвойна рослина багатьох приваблює своєю конічної кроною і характерною для цього виду зміною забарвлення хвої в залежності від сезону і компактним розміром, тому його намагаються вирощувати на своїх дачних ділянках або біля будинку. «Дерево життя» відрізняється повільним зростанням і довговічністю. Розмір річного приросту становить не більше 5 сантиметрів. У літню пору відмінно переносить сильну посуху, а в зимовий період може зростати навіть при заморозках.

 • Ялівець вічнозелений хвойний чагарник, що досягає висоти від півметра до декількох метрів. Листя короткі, ігловідние, порівняно жорсткі, колючі. Завдяки низькорослості рослина не боїться холодних зим, не страждає від вітру і витримує морози.

 • Ялівець китайський - вид рослин сімейства Кипарисові, батьківщиною яких є Китай. Рослина являє собою чагарник або дерево висотою до 20 м, пагони пофарбовані в темно-зелений колір. Рослина не вимогливо до родючості грунту і її вологості. Ялівець витримує морози

 • Туя Даніка - це хвойний вічнозелений чагарник, крона якого складається з безлічі, густо вкритих м'якою хвоєю пагонів. Велика частина гілок спрямована вгору, що надає невеликому рослині додаткову «пухнастість». Молода хвоя, що покриває кінці пагонів, має игольчатую форму. Пізніше вона набуває вигляду щільно прилягають до деревини лусочок. У літню пору крона туї західної Даніка забарвлена в насичені зелені тони. До осені хвоя буріє і залишається такою до весни. витримує морози

 • Кипарисовик Івонн - одна з кращих форм жовтуватого кипарисовика. Рослина являє собою вічнозелений хвойник, крона його має красиву конічну і досить щільну форму. Догляд за кипарисовик не так вже й складний, і він прикрасить собою ваша ділянка як влітку, так і взимку. У висоту ця деревце може досягти 5-10 метрів, а в ширину кипарисовик Лавсона розростається приблизно на 3-4 метра. Рослина відноситься до швидкозростаючим - за 10 років кипарисовик може набрати до 2,5 метрів.

bottom of page