top of page

Посадка живоплоту в Одесі

Не дивлячись ні на що весна триває, а разом із нею сезон посадок та формування ділянки. Наприклад створення живоплоту з рослин.
Найбільш частим способом оформлення зони вздовж паркану є посадка хвойних рослин колоновидної форми в ряд або в живоплот. Це наприклад такі рослини як Туя Смарагд, Брабант, Колумна, для живоплоту використовують Кіпарисовик Лейланда (сорта), Кіпарисовик Лавсона (сорта).


Посадка хвойных растений колоновидной формы в Одессе
Хвойные колоновидной формы

Зробити гарну живоплоту

  • Щоб створити цікаву композицію, а не просто посадки вздовж паркану, що викликають позитивні емоції треба при плануванні враховувати не маловажливі фактори:

  • Освітленість ділянки - це яскраве сонце або півтінь. Рослини по-різному відносяться до освітленості ділянки від цього залежить їх зростання та зовнішній вигляд. Це треба враховувати при виборі "сусідів" композиції.

  • Поодинокі вимоги щодо микрокапельному поливу. Наприклад, Туя дуже любить вологу, а от ялівці чудово обходяться без частого поливу.

  • Достатня площа живлення всім рослин. Не варто висаджувати впритул - це часта помилка при посадках. Навіть якщо рослини поки що маленькі треба дивитися в перспективу, які вони будуть у дорослому стані.

  • Гармонійне поєднання основної рослини (чи то Туя Смарагд вздовж паркану) з іншими рослинами в композиції, що найкраще підкреслюють переваги один одного

Хорошими компаньйонами для огорожі вздовж паркану, що зберігають декоративність цілий рік можуть бути інші хвойні рослини, що відрізняються висотою, формою крони та забарвленням хвої. Також шикарним доповненням до хвойної живой ізгороді з туй можуть бути декоративно листяні або декоративно квітучі чагарники, троянди та багаторічники - оскільки квіти та яскраве листя виграшно виглядають на зеленому тлі.


Підбір рослин для живоплоту

Выбор растений, конечно, очень велик но исходить при проектировании и посадках стоит из размеров участка, стиля ландшафта, цвета построек и забора, малых архитектурных форм и собственных предпочтений и вкусов.

Вот как выгладит живая изгородь через 10-12 лет после посадкиСтудія ландшафтного дизайну DROP може зробити Вам живопліт із рослин в Одесі. Підберемо, привеземо та посадимо зелену огорожу у Вас на ділянці.

телефонуйте за телефоном +380674807486

Вартість посадки туи в Одесі читайте в етом постє.

bottom of page