top of page

Краплинний полив дерев та рослин в Одесі.

Краплинний полив від ландшафтної студії DROP

Краплинний полив – це ефективний спосіб зрошення рослин, який забезпечує доставку води безпосередньо до кореневої системи. Така система підходить для широкого спектру рослин, наприклад полив живоплотів з дерев і чагарників, краплинний полив ландшафтів без газону, полив квітучих клумб з квітами і ґрунтопокривними рослинами, городів, теплиць, виноградників і т.д.


Встановлення системи крапельного поливу

Ландшафтна студія DROP пропонує послуги з монтажу систем крапельного поливу в Одесі та передмісті. Ми працюємо як із новими ділянками, так і з існуючими системами. Як супутню послугу ми можемо встановити краплинний полив з автоматичним керуванням режимів поливу. Також ми виконуємо реконструкцію існуючих систем, підключаючи їх до комп'ютера управління поливом.

Переваги систем крапельного поливу

Краплинний полив має ряд переваг перед іншими системами зрошення:

  • Ефективність: краплинний полив забезпечує ефективніше використання води, ніж дощування. Вода подається безпосередньо до коріння рослин, де вона найбільш потрібна.

  • Економія: краплинний полив дозволяє заощадити воду та добрива.

  • Зручність: краплинний полив простий в експлуатації та обслуговуванні.

  • Екологічність: краплинний полив не призводить до утворення калюж та розмивання ґрунту.Багаторічна краплинна труба XFS DRIPLINE від Rain Bird

У своїх роботах ландшафтна студія DROP використовує багаторічну краплинну трубу XFS DRIPLINE від виробника Rain Bird. Ця труба виготовлена з поліетилену високої густини (HDPE) і має термін служби до 50 років. Вона стійка до УФ-випромінювання, перепадів температур та механічних пошкоджень.

Труба XFS DRIPLINE має діаметр 16 мм та 20 мм. Вона оснащена емітерами із витратою води від 0,3 до 4,0 л/год. Емітери розташовані на відстані 30 см один від одного.

Труба XFS DRIPLINE підходить для широкого спектру рослин, хвойні дерева, литовні дерева, декоративні чагарники та квіти. Звичайно, включаючи овочі, фрукти. Вона може використовуватися на відкритих грядках та городах, у теплицях, виноградниках, садах та інших місцях. Але найбільше крапельна труба Rain Bird знаходить своє застосування саме в ландшафтному дизайні та декоративному озелененні.Переваги використання труби XFS DRIPLINE

Труба XFS DRIPLINE має ряд переваг:

  • Довговічність термін служби до 50 років.

  • Стійкість до УФ-випромінювання, перепадів температур та механічних пошкоджень.

  • Точний контроль витрат води: емітери з витратою води від 0,3 до 4,0 л/год.

  • Простота монтажу та обслуговування.

Застосування труби XFS DRIPLINE у проектах ландшафтної студії DROP

Ландшафтна студія DROP використовує трубу XFS DRIPLINE у найрізноманітніших проектах. Ось кілька прикладів:

Монтаж крапельного поливу опис переваг крапельної труби. Труба XFS DRIPLINE забезпечує ефективне та економне зрошення рослин.

Монтаж крапельного поливу під час озеленення без газону. Труба XFS DRIPLINE допомагає забезпечити висаджені рослини достатньою кількістю води та поживних речовин.

Монтаж крапельного поливу у парках. Труба XFS DRIPLINE дозволяє створити доглянутий та здоровий парк рослин.

Монтаж крапельного поливу на живоплотах. Труба XFS DRIPLINE допомагає створити вертикальні сади, які радують око та очищають повітря.

Ландшафтна студія DROP гарантує високу якість робіт із монтажу крапельного поливу з використанням труби XFS DRIPLINE. Ми використовуємо лише якісні матеріали та комплектуючі від провідних виробників, а наші фахівці мають великий досвід роботи у цій сфері.Як ми працюємо при створенні системи крапельного поливу

Перед початком робіт ми проводимо обстеження ділянки та розробляємо проект системи крапельного поливу. У проекті враховуються особливості рельєфу, розташування рослин та інші фактори.

Після затвердження проекту ми розпочинаємо монтаж системи. Ми використовуємо лише якісні матеріали та комплектуючі від провідних виробників.

Після закінчення робіт ми проводимо тестування системи та навчаємо замовника її експлуатації.

Наші гарантії

Ми надаємо гарантію на виконані роботи.

Замовити монтаж крапельного поливу

Щоб замовити монтаж крапельного поливу від ландшафтної студії DROP, зв'яжіться з нами за телефоном або електронною поштою. Ми відповімо на всі ваші запитання та підготуємо індивідуальну пропозицію.

Вартість робіт

Вартість робіт залежить від площі ділянки, кількості рослин, і найголовніше типу крапельної труби, що використовується. Для отримання точної оцінки вартості зв'яжіться з нами за наступними контактами:

🌐 Наш веб-сайт: www.drop.od.ua 

📧 Электронная почта: omaraandrey@gmail.com 

📞 Телефон: +380674807486
Comments


bottom of page