top of page

Озеленення території на 9 фонтана в Одесі.

Приступили до ландшафтного дизайну та озеленення території, розташованої на 9 фонтанах, біля моря в Одесі. Це був пустир, занедбана ділянка вся поросла бур'яном і закидана різним сміттям.

Спочатку провели обміри та створили Ландшафтний проект.


Проектні роботи з озеленення

Спроектували озеленення та погодили із Замовником. У проекті найбільшу увагу приділено газону. Хоча й присутні композиції з Хвойних рослин, листяних чагарників, а також розарій.

Роботи щодо проекту розбили на етапи. Спочатку основний задум, концепція. Запропонували кілька чорнових варіантів ландшафтного проекту та після затвердження ескізу розробили проект озеленення території.

Насамперед приступили до збирання ділянки від бур'янів, будівельного сміття. Сміття довелося вивезти не одну машину. Потім зробили первинне планування ділянки.

Система автоматичного поливу

Як же обійтися в Одесі під час створення озеленення без системи автоматичного поливу? НІЯК. Тим більше територія під озеленення і газон досить велика і полити вручну зі шланга неможливо. Ми розбили територію, що умовно поливалася, на кілька зон поливу, підібрали обладнання і приступили до робіт з встановлення системи автоматичного зрошення. Ми спланували та змонтували Автополив у найкоротші терміни на обладнанні Rain Bird. Змогли встановити систему поливу за 3 дні.


Посадка рослин

 • Потім провели чистове планування ділянки,

 • завезли на територію вибрані рослини з нашого розплідника рослин,

 • розставили рослини на свої місця,

 • посадили клумби та композиції рослин із внесенням необхідних добрив,

 • і приступили до укладання рулонного газону.

Укладання рулонного газону

 • завезли на ділянку річковий пісок, спланували його та утрамбували,

 • зрізали з поля необхідну кількість газону і згорнули його в рулони для зручності транспортування,

 • вночі доставили його до Одеси та вранці приступили до розвантаження газону на ділянці,

 • і почали стелити рулони газону на підготовлену місцевість,

 • впоралися з роботою з укладання рулонного газону на ділянці за 1 день

 • Ну і завершуємо роботи після укладання Рулонного Газону рясним поливом, звичайно автоматичним.


Роботи практично завершені. Надалі допрацьовуватимемо, підсаджуватимемо рослини, робитимемо крокову доріжку. Вже на цьому етапі, вийшло красиво, через пару років рослини розростуться, живопліт з бірючини сформується і читатиметься весь ландшафт повністю. Роботи з до озеленення будемо проводити в міру можливості, надходжень та погодних умов та календаря висадки рослин. На тепер треба доглядати за створеною красою. Поливати та стригти газон. Догляд за газоном це важливо.


Надалі допрацьовуватимемо, підсаджуватимемо рослини, робитимемо крокову доріжку. Вже на цьому етапі, вийшло красиво, через пару років рослини розростуться, живопліт з бірючини сформується і читатиметься весь ландшафт повністю.


Наші останні роботи. При натисканні відкриється докладніше.


bottom of page