top of page

Посадка дерев у Одесі.

В Одесі є компанія, яка спеціалізується на посадці дерев – студія ландшафтного дизайну DROP. Що робить наші послуги особливими? Ми здійснюють посадку саджанців згідно з правилами та рекомендаціями, маємо досвід у посадці дерев понад 20 років, що забезпечує відмінне приживання дерев.

Посадка дерев з гарантією приживання.

Вибір часу посадки дерев

Ландшафтний архітектор DROP розуміє, що вибір часу посадок відіграє у процесі посадки дерев. Тому ми вибираємо оптимальний час для кожного виду рослини – весна, літо чи осінь. Це дозволяє деревам добре адаптуватися до нових умов та забезпечує їх довговічність.

Вибір місця посадки дерев

Вибір місця для посадки та підбір відповідних саджанців – ще один важливий аспект роботи DROP. Ми враховуємо характеристики кліматичної зони Одеси та обираємо рослини, які найкраще підійдуть для цього регіону. Це гарантує, що посаджені дерева будуть здорові і чудово почуватимуться.


Догляд за посадженими деревами

Однак правильна посадка – лише одна частина роботи. Фахівці DROP також звертають увагу на оптимальні терміни проведення всіх необхідних робіт, таких як підживлення, полив та обрізання. Ми знаємо, як і коли найкраще проводити кожну процедуру, щоб забезпечити правильний розвиток дерев.

Після посадки DROP також пропонує послуги з догляду за деревами. Ми допоможемо Вам розробити оптимальну програму для догляду за деревами, яка буде відповідати потребам кожної рослини. Завдяки цьому ви зможете насолоджуватися здоровими та красивими деревами протягом багатьох років.

Висаджування дерев у ґрунт

Якщо ви зацікавлені у посадці дерев в Одесі, зверніться до студії ландшафтного дизайну DROP. Наші професійні співробітники гарантують якісне виконання робіт, а також тривале та здорове існування кожного дерева.

Вартість посадки дерев в Одесі.

Ціна на посадку рослин дійсна на осінь 2023 року

Найменування

Висота, метр

Ціна дерева, грн

Вартість посадки, грн

Можжевельник Минтджулепп

1

980

294

0,5

500

150

Можжевельник Олд голд

1

780

235

0,5

380

115

Туя Смарагд

1

580

160

1,6

1680

500

Кипарис Аризонский

1,5

2250

675

2,8

6500

1950

Кипарисовик лейланда

2

4200

1260


3,5

6750

2000

Кипарисовик Голд Райдер

1,5

2350

695

2,2

3500

1050

Туя Ауреа

1,5

1200

360

0,6

680

205

Ціни на посадку дерев в Одесі відносно недорогі.

Вони залежать від багатьох факторів, наприклад, від висоти, виду та кількості посаджених рослин, а також умов місця посадки. У студії ландшафтного дизайну DROP ціни на посадку дерев починаються від 150 гривень за дерево, включаючи підготовчі роботи зі встановлення та захисту кореня. Загальна вартість може збільшитись залежно від виду дерева, його кількості, а також від додаткових послуг по догляду за ними. Важливим чинником, що впливає вартість посадки - це транспортні витрати. Однак будь-які ціни на посадку дерев у Одесі повністю виправдовують переваги здорових дерев у вашому саду. Важливо розуміти, що вкладення в посадку зелених насаджень - це не просто витрати, це також значне вкладення грошей у свій будинок і здоров'я.


Висадка дерев у ґрунт вимагає певних знань та навичок, і фахівці студії ландшафтного дизайну DROP мають весь необхідний досвід. Ми враховуємо особливості кожного виду рослини та вибирають оптимальні місця для їх посадки на вашій ділянці. Завдяки цьому дерева отримують достатньо світла та простору для свого здорового розвитку. Відстань між саджанцями також враховується відповідно до вимог кожного виду рослини та може становити від 1 до 6 метрів.


Крім того, фахівці DROP не тільки виконують посадку дерев, але й діляться з вами цінними рекомендаціями щодо подальшого догляду за рослинами. Вони дають поради щодо поливу, підгодівлі та обрізки, щоб забезпечити здорове зростання і довговічність вашого саду. Ви можете замовити послуги садівників компанії DROP зручним для вас способом – по телефону або через сайт.


Після посадки дерева вимагають певного часу, щоб коріння міцно зміцнилося і рослина прижилася на новому місці. Однак, завдяки продуманій методиці та професіоналізму співробітників студії ландшафтного дизайну DROP, ви можете бути впевнені, що ваші дерева вкоріняться і радуватимуть вас своєю красою протягом довгих років.Ми пишаємось тим, що можемо допомогти вам втілити ваші ландшафтні мрії у життя. Якщо ви також мрієте про перетворення вашої прибудинкової території на затишне та гармонійне місце, не соромтеся звертатися до нас. У Ландшафтній студії DROP ми готові запропонувати вам професійне рішення, яке поєднує ваші потреби, бажання та креативні ідеї.

Щоб дізнатися більше про наші послуги, переглянути інші наші проекти та обговорити вашу власну ідею, зв'яжіться з нами за наступними контактами:

🌐 Наш веб-сайт: www.drop.od.ua

📧 Электронна почта: omaraandrey@gmail.com

📞 Телефон: +380674807471

Ми готові втілити вашу мрію в реальність, зробивши вашу прибудинкову територію не лише красивою, а й функціональною. Не відкладайте важливий крок до зміни вашого життя на краще. Звертайтесь до нас, і давайте разом створимо місце, яке радуватиме вас і ваші близькі протягом багатьох років!

Comments


bottom of page