top of page

Ціна установки системи автоматичного поливу

Одним із ключових інструментів для забезпечення ефективного використання води у ландшафтному дизайні є системи автоматичного поливу. Однак, визначення ціни установки такої системи автополиву може бути складним завданням. Кожна система автоматичного поливу проектується та встановлюється індивідуально відповідно до особливостей місцевого ландшафту, даних джерела води та побажань Замовника щодо якості поливу. Тому відразу сказати, яка конкретно буде вартість установки саме Вашої автополивальної системи, досить складно. Ціна монтажу системи автоматичного поливу принаймні в Одесі визначається після складання кошторису.

Чинники впливають на вартість системи поливу

що впливає ціну монтажу системи автополива?

Дуже сильно на вартість установки системи автоматичного поливу впливають такі фактори:

  1. Конфігурація ділянки: Форма ділянки, наявність доріжок та інших елементів ландшафту впливають вимоги до системи поливу. Квадратні, прямокутні або складні форми ділянок вимагають індивідуального підходу до проектування та встановлення системи.

  2. Розташування доріжок та спортивних майданчиків: Необхідність прокладання трубопроводів під доріжками та іншими елементами ландшафту може вплинути на складність встановлення та, отже, на ціну.

  3. Розташування газонів та рослин: Різні типи рослин потребують різного обсягу поливу, що може вплинути на конфігурацію системи та кількість використаних компонентів.

  4. Підведення комунікацій: Доступність води та електрики на ділянці, а також технічні параметри комунікацій, такі як наявність насосного обладнання, можуть вплинути на складність та вартість установки.

Калькулятор Ціни Системи автоматичного поливу


Сьогодні багато компаній, що спеціалізуються на проектуванні та встановленні систем автоматичного поливу, пропонують потенційним клієнтам використовувати калькулятори для оцінки вартості необхідного обладнання та робіт. Однак, часто такі інструменти можуть оманити, надаючи неточну інформацію про реальну вартість системи автополиву.

Проблема з калькуляторами:

Існує велика різноманітність видів калькуляторів для розрахунку вартості систем автоматичного поливу. Від простих онлайн-форм до складніших інструментів, що враховують різні параметри ділянки. Проте наша компанія переконана в тому, що використання подібних калькуляторів може призвести до непорозуміння та неправильної оцінки вартості для клієнта.

Обмеження калькуляторів:

Навіть найскладніші калькулятори не можуть врахувати всі особливості конкретної ділянки. Вони не здатні відтворити план розташування будівель, доріжок та особливостей ландшафту, а тим більше не можуть замінити план посадок рослин. Це означає, що будь-яка оцінка, отримана за допомогою калькулятора, буде приблизною і, ймовірно, не відобразить реальних потреб та вартості проекту.

Індивідуальний підхід:

У нашій компанії ми дотримуємося принципу індивідуального підходу до кожного клієнта та проекту. Ми пропонуємо безкоштовне складання комерційної пропозиції на основі плану ділянки з урахуванням усіх особливостей ландшафту та потреб клієнта. Це дозволяє нам точно визначити не тільки вартість установки системи автоматичного поливу, а й підібрати оптимальне обладнання та рішення для конкретного випадку.

Чесна ціна:

Комерційна пропозиція, розроблена нашими фахівцями, відображає реальну вартість встановлення системи автоматичного поливу. Ми не приховуємо жодних додаткових витрат, які могли б бути включені лише до договору. Ми прагнемо до прозорості та чесності у всіх наших пропозиціях та угодах.

Найкраще обладнання:

Наша компанія пропонує лише високоякісне обладнання від провідних виробників, таких як американські компанії Rain Bird та Hunter. Ми впевнені в якості та надійності запропонованого обладнання та гарантуємо його ефективну роботу протягом тривалого часу.

Типовий розрахунок ціни системи автополиву

Не дивлячись на це, ми можемо Вам запропонувати типові розрахунки ціни системи автополиву за стандартними конфігураціями ділянок. 

Так як обладнання, що використовується в створення автоматичної системи поливу, переважно зарубіжного виробництва, то вартість може дещо коливатися. Ціна системи автоматичного поливу наведена у гривнях і є умовно приблизною. Точнішу вартість встановлення системи автополиву в Одесі може бути визначена після обстеження ділянки та складання кошторису на монтаж системи автоматичного поливу 

Варіант вартості поливу обладнання 1. Супер Економ

встановлені поливалки у необхідних місцях, полив здійснюється відкриттям кранів. Зон поливу - 3. поливалка rotor Rain Bird - 4, поливалка spray Rain Bird - 10, кран 1" - 3, колодязь.

Варіант вартості поливу обладнання 2. Економ

встановлені поливалки у необхідних місцях, полив здійснюється автоматично. Зон поливу - 3. поливалка rotor Rain Bird - 4, поливалка spray Rain Bird - 10, Комп'ютер поливу, електроклапан 1" - 3, колодязь.

Варіант вартості поливу обладнання 3. Стандарт

встановлені поливалки у необхідних місцях, з максимальним подвійним накриттям. Замість форсунок типу спрей використовують форсунки типу ротатор. Полив здійснюється автоматично. Зон поливу - 3. поливалка rotor Rain Bird - 6, поливалка ротатор Rain Bird - 12, Комп'ютер поливу, електроклапан 1" - 3, колодязь.

Ціна установки автополиву в Одесі

визначається лише після виїзду інженера на об'єкт

Інтернет магазин обладнання для автополиву DROP в Одесі

Ознайомитись з цінами та придбати обладнання для поливу Ви можете у нашому інтернет магазині. Ми підібрали найпоширеніші поливальні комплектуючі для створення систем автоматичного поливу в приватних будинках Одеси. А також розробили готові рішення щодо комплектації системи автоматичного поливу в Одесі.

Яке обладнання для встановлення поливу використовуємо

Ми постійно прагнемо забезпечити наших клієнтів тільки кращими рішеннями в області автоматичного поливу. Працюючи з провідними виробниками поливального обладнання у світі, ми не тільки пропонуємо передове обладнання, але й проводимо власні дослідження, щоб гарантувати оптимальну продуктивність і ефективність наших систем. Наприклад, нещодавні наші дослідження роботи форсунок ротаторного типу різних виробників дозволили нам виявити найкращі варіанти для використання у наших проектах. Це лише один із прикладів того, як ми прагнемо забезпечити найвищий рівень якості та інновацій у нашій роботі.

З 2018 року робимо Заміну форсунок Spray на rotator для покращення якості поливу та економії води.

Виїзд Одесою на виміри для визначення вартості встановлення системи автоматичного поливу та складання кошторису БЕЗКОШТОВНО

bottom of page