top of page

Ціна системи автоматичного поливу

Кожна система автоматичного поливу проектується і встановлюється індивідуально відповідно до особливостей місцевого ландшафту, даними джерела води і побажаннями замовника за якістю поливу. Тому сказати скільки конкретно коштуватиме саме Ваша автополівная система досить складно.

Работа ротатора Rain Bird в Одессе

Дуже сильно на вартість системи автоматичного поливу впливають такі чинники: конфігурація ділянки, кількість і розташування доріжок, взаємне розташування газонів і рослин, підводка комунікацій до ділянки, технічні параметри комунікацій. Детальніше про фактори впливають на вартість системи поливу .

Не дивлячись на це ми можемо Вам запропонувати типові розрахунки по більш менш стандартним конфігурацій ділянок.

Так як обладнання, що використовується в створенні автоматичної системи поливу, в основному зарубіжного виробництва то вартість може трохи коливатися. Ціна системи автоматичного поливу приведена в гривнях і є умовно приблизною. Більш менш точної ціна автополива в Одесі може бути визначена після обстеження ділянки та складання кошторису на монтаж системи автоматичного поливу

варіанти вартості системи автоматичного поливу наобладнання Rain Bird

Варіант 1. Супер Економ

встановлені поливалки в необхідних місцях, полив здійснюється відкриттям кранів.Зон поливу - 3. поливалка rotor Rain Bird - 4, поливалка spray Rain Bird - 10, кран - 3, колодязь.

Варіант 2. Економ

встановлені поливалки у необхідних місцях, полив здійснюється автоматично. Зон поливу - 3. поливалка rotor Rain Bird - 4, поливалка spray Rain Bird - 10, Комп'ютер поливу, електроклапан - 3, колодязь.

Варіант 3. Стандарт

встановлені поливалки у необхідних місцях, з максимальним подвійним накриттям. Замість форсунок типу спрей використовують форсунки типу ротатор. Полив здійснюється автоматично. Зон поливу - 3. поливалка rotor Rain Bird - 6, поливалка ротатор Rain Bird - 12, Комп'ютер поливу, електроклапан 1 - 3, колодязь.

Ціна автополива в Одесі

визначається тільки після виїзду інженера на об'єкт

ціна може змінюватися (актульна на 2020 рік)

Интернет магазин оборудования для автополива DROP в Одессе

Ми підібрали найпоширеніші поливальні комплектуючі для створення систем автоматичного поливу в приватних будинках Одеси. А також розробили готові рішення щодо комплектації системи автоматичного поливу в Одесі.