Ціна системи автоматичного поливу

Кожна система автоматичного поливу проектується і встановлюється індивідуально відповідно до особливостей місцевого ландшафту, даними джерела води і побажаннями замовника за якістю поливу. Тому сказати скільки конкретно коштуватиме саме Ваша автополівная система досить складно.

Работа ротатора Rain Bird в Одессе

Дуже сильно на вартість системи автоматичного поливу впливають такі чинники: конфігурація ділянки, кількість і розташування доріжок, взаємне розташування газонів і рослин, підводка комунікацій до ділянки, технічні параметри комунікацій. Детальніше про фактори впливають на вартість системи поливу .

Не дивлячись на це ми можемо Вам запропонувати типові розрахунки по більш менш стандартним конфігурацій ділянок.

Так як обладнання, що використовується в створенні автоматичної системи поливу, в основному зарубіжного виробництва то вартість може трохи коливатися. Ціна системи автоматичного поливу приведена в гривнях і є умовно приблизною. Більш менш точної ціна автополива в Одесі може бути визначена після обстеження ділянки та складання кошторису на монтаж системи автоматичного поливу

варіат вартості системи автоматичного поливу на обладнанні Rain Bird або Hunter

проект системы автоматического полива

Економ

 

встановлені поливалки в необхідних місцях, полив здійснюється відкриттям кранів

Зон поливу - 3

 

поливалка rotor Hunter - 4

поливалка spray Hunter - 10

поливалка rotator Hunter -

мікрокрапельні труба -

комп'ютер Hunter -

кран 1 "- 3

 

Вартість - від 18000 грн.

стандарт

 

встановлені поливалки в необхідних місцях, полив здійснюється автоматично

Зон поливу - 3

 

поливалка rotor Hunter - 4

поливалка spray Hunter - 10

поливалка rotator Hunter -

мікрокрапельні труба -

комп'ютер Hunter - 1

електроклапан 1 "- 3

 

Вартість - від 25500 грн.

Преміум

 

встановлені поливалки в необхідних місцях, полив здійснюється автоматично

Зон поливу - 3

 

поливалка rotor Hunter -

поливалка spray Hunter -

поливалка rotator Hunter - 18

мікрокрапельні труба -

комп'ютер Hunter - 1

електроклапан 1 "- 3

 

Вартість - від 32500 грн.

Ціна автополива в Одесі

визначається тільки після виїзду інженера на об'єкт

У своїх роботах ми використовуємо обладнання кращих світових виробників, таких як Hunter і Rain Bird. Відстежуючи пропонований асортимент цими фірмами, ми вибираємо найкраще, що у них є. Так наприклад до 2017 року, ми віддавали перевагу Hunter, проте в 2017 році виробник Rain Bird випустив революційну форсунку R-Van з невеликими перевагами перед іншими виробниками і ми відразу ж стали встановлювати її своїм Замовникам.

Ми провели ретельний аналіз лінійки форсунок MP Rotator від Hunter і ротаторами R-VAN від Rain Bird.
1. Зручність подальшого обслуговування та настройки поливу. Щоб забезпечити сектор поливу від 45 ° до 360 ° потрібна в половину менше моделей R-VAN ніж MP Rotator, а саме 2 замість 4. У МР всього одна форсунка працює на сектор поливу 45 ° і радіусом до 4,5 м.
2. Зручність проектування. У ВСІХ моделей ротаторів R-VAN однаковий заданий рівень опадів і їх можна поєднувати в одній зоні між собою і з роторними форсунками. У MP ж він різний.
3. вітростійкістю струменя. У R-VAN струменя більший і тим самим вони стійкіші до вітру приблизно на 30%. Взагалі максимальна модель R-VAN 24 дає радіус в 7.3м. Rain Bird позиціонує, що на цій дистанції гарантована ефективність поливу. MP Rotator ж максимальна модель б'є до 10,7м. На дані дистанції ефективніше ротори.
4. Налагодження та промивка. Для настройки MP виробник передбачає спеціальний інструмент. R-VAN ж налаштовуються повністю без інструменту і існує функція промивання засмічення. Замовник або садівник може зробити це самостійно.
5. R-VAN ідеально підходять для місць, де час поливу обмежується. В середньому загальний час поливу може скоротитися до 30% в порівнянні з МР. Це обумовлено тим, що у R-VANов витрата вище ніж у МР. Тим самим можна більшу кількість форсунок Hunter повісити на одну зону використовуючи ідентичний насос. Але за це доводиться жертвувати тривалістю поливу. Це буває критично на великих територіях, адже газон поливати треба тільки вночі.

 

З 2018 року робимо Заміну форсунок Spray на rotator для поліпшення якості поливу і економії води.

Виїзд по Одесі на виміри та складання кошторису БЕЗКОШТОВНО