top of page

Курси ландшафтного дизайну

Альпійська гірка із засипкою мармуровою крихтою

Студія ландшафтного дизайну Drop проводить навчання мистецтву проектування, створення декоративних композицій, зонування.

    Вивчивши курси ландшафтного дизайну, Ви зможете легко створювати різні ландшафтні проекти, Ви зможете легко створювати різні ландшафтні проекти. каменю та багато інших деталей. Якщо Ви хочете зробити світ навколо себе кращим, реалізувати свою творчу фантазію або працювати за цією спеціальністю – наші курси це саме те, що Вам потрібне.

    Пройшовши курси ландшафтного дизайну, ви станете затребуваним спеціалістом з оформлення території навколо приватних.
Звичайно, кожен замовник хоче побачити проект, оцінити, внести зміни, якщо вони будуть потрібні, остаточно узгодити всі деталі, а вже після всього цього почати реалізацію проекту в реальному житті.

Вивчення Проекту ландшафту

  Така робота принесе солідний прибуток, особливо якщо це стосується дачних ділянок солідних котеджів. Плюс полягає в тому, що знаючи принципи створення ландшафтного дизайну, можна створити проект будь-якого масштабу та рівня складності. Пройшовши практичні курси, Ви втілите в життя легко навіть найвигадливіший проект найвибагливішого Замовника.

Посадка рослин

Чому ландшафтному дизайну краще вчитися саме у нас?

  • Ви будете насправді добре розумітися на тому, що робите;

  • Наші курси є зручними для Вас, час занять Ви вибираєте тільки самі;

  • У нас мінімальний обсяг груп – 4-6 осіб, навчання у нас комфортне та ефективно;

  • Пробне заняття дозволить визначитися з вибором, переконавшись, що ми пропонуємо лише якісне навчання.

Посадка рослин

Програму навчання ландшафтному дизайну можна пройти за двома курсами

1. Курс лекцій "Ландшафтний дизайн інтенсив(програма "з нуля")

На курсах ландшафтного дизайну інтенсивність (програма "з нуля") - слухачі проходять всі етапи створення ландшафтного проекту: від складання ескізного начерку до створення робочого комплекту креслень.

2. Курс лекцій "Садівник-аматор".

Лекційно-практичний курс ландшафтного дизайну "Садівник-аматор" - складається з двох модулів: ландшафтна архітектура та основи дендрології. У процесі вивчення першого модуля слухачі здобувають знання та практичні навички в галузі ландшафтного проектування, знайомляться зі стилями садівного дизайну та його елементами. У другому модулі докладно розповідається про створення зелених насаджень на участі, їх композиційне формування, підбір посадкового матеріалу, догляд за рослинами.

Візуалізація ландшафтного проекту
3D візуалізація ландшафту

Ландшафтний дизайнер – художник живої природи!

Ви мрієте про чарівне перетворення вашої ділянки з будинком? Хочете, щоб на вашій землі виростали дерева, виникали струмки та озера, простягалися суворі алеї та розквітали небаченої краси квітники? Запрошуємо на курси ландшафтного дизайну! Саме тут вчать створювати красиві рукотворні ландшафти, підбирати рослинний, будівельний та оздоблювальний матеріал, а також створювати професійні плани ландшафту, використовуючи сучасне спеціалізоване програмне забезпечення.

Створення водойми, посадка рослин, автополив
Дитячий майданчик у дизайні ділянки

Ландшафтне проектування - одна з найбільш динамічно розвиваються на сучасному ринку заміського будівництва. Будівництво будинків та котеджів зробили популярною професію ландшафтного дизайнера.
Упорядкувати свій заміський будинок і земельну ділянку, зробити професійний ландшафтний дизайн - це і красиво. Тому ландшафтний дизайнер завжди затребуваний та забезпечений замовленнями.
    Для проведення занять наша школа ландшафтного дизайну залучає професійних ландшафтних архітекторів, що мають багато професійних ландшафтних архітекторів.

Посадка рослин

+38(067) 480 74 71

bottom of page