Курси ландшафтного дизайну

Студія ландшафтного дизайну Drop проводить навчання мистецтву проектування, створення декоративних композицій, зонування території, створення неповторних ландшафтів.

Вивчивши курси ландшафтного дизайну, Ви зможете легко створювати найрізноманітніші ландшафтні проекти, зможете грамотно розташовувати всі елементи дизайну: дерева, кущі, струмки, озера, всілякі доріжки з каменю і багато інших деталей. Якщо Ви хочете зробити світ навколо себе краще, реалізувати свою творчу фантазію або працювати за цією спеціальністю - наші курси це саме те, що Вам потрібно.

Альпийская горка с засыпкой мраморной крошкой
Прроект ландшафта

Пройшовши курси ландшафтного дизайну, ви станете затребуваним фахівцем з оформлення території навколо приватних будинків, плануванні зеленої зони при будівництві котеджів і заміських будинків.
Звичайно, кожен замовник хоче побачити проект, оцінити, внести зміни якщо вони будуть потрібні, остаточно узгодити всі деталі, а вже після всього цього почати реалізацію проекту в реальному житті.

Така робота принесе солідний прибуток, особливо якщо це стосується дачних ділянок солідних котеджів. Плюс полягає в тому, що знаючи принципи створення ландшафтного дизайну, можна створити проект абсолютно будь-якого масштабу і рівня складності. Пройшовши практичні курси, Ви втілити в життя без праці навіть самий хитромудрий проект самого вимогливого Замовника.

Посадка растений

Чому краще вчитися саме у нас?

- Ви будете насправді добре розбиратися в тому, що робите;
- Наші курси зручні для Вас, час занять Ви вибираєте тільки самі;
- У нас мінімальний обсяг груп - 4-6 чоловік, навчання у нас комфортно і ефективно;
- Пробне заняття дозволить визначитися з вибором, переконавшись в тому, що ми пропонуємо тільки якісне навчання.

Посадка растений
Програму навчання можна пройти за двома курсами
1. Курс " Ландшафтний дизайн інтенсив " (програма "з нуля")

На курсах ландшафтного дизайну інтенсив (програма "з нуля") - слухачі проходять всі етапи створення ландшафтного проекту: від складання ескізного начерку до створення робочого комплекту креслень.

2. Курс " Садовод-любитель ".

Лекційно-практичний курс ландшафтного дизайну "Садовод-любитель" - складається з двох модулів: ландшафтна архітектура і основи дендрології. У процесі вивчення першого модуля слухачі отримують знання та практичні навички в області ландшафтного проектування, знайомляться зі стилями садового дизайну і його елементами. У другому модулі докладно розповідається про створення зелених насаджень на участе, їх композиційному формуванні, доборі посадкового матеріалу, догляді за рослинам.

Визуализация ландшафтного проекта
3D визуализация ландшафта
Ландшафтний дизайнер - художник живої природи!

Ви мрієте про чарівний перетворенні вашої ділянки з будинком? Хочете, щоб на вашій землі виростали дерева, виникали струмки і озера, простягалися строгі алеї і розцвітали небаченої краси квітники? Запрошуємо вас на курси ландшафтного дизайну! Саме тут вчать створювати красиві рукотворні ландшафти, підбирати рослинний, будівельний і оздоблювальний матеріал, а також створювати професійні плани ландшафту, використовуючи сучасні спеціалізоване програмне забезпечення.
Создание водоема, посадка растений, автополив
Ландшафтне проектування - одна з найбільш динамічно розвиваються послуг на сучасному ринку заміського будівництва. Будівництво будинків і котеджів спопуляризували професію ландшафтного дизайнера.
Упорядкувати свій заміський будинок і земельну ділянку, зробити професійний ландшафтний дизайн - це і красиво, і престижно. Тому ландшафтний дизайнер завжди затребуваний і забезпечений замовленнями.
Для проведення занять наша школа ландшафтного дизайну привертає професійних ландшафтних архітекторів, мають багаторічний досвід роботи і велику кількість реалізованих проектів.
Детская площадка в дизайне участка
Посадка растений
+38 (067) 480 74 71