Ландшафтний дизайн в Одесі і області

Ландшафтний проект

Виконаємо для Вас ландшафтне проектування

Розробка Ландшафтного дизайн проекту включає в себе:

 • Первинний огляд ділянки,

 • Заміри і обговорення побажань Замовника,

 • Створення попереднього ескізу з озеленення,

 • Розробка Генплану і дендроплан,

 • План декоративних доріжок,

 • Візуалізація при необхідності,

 • Креслення креслення,

 • Деталировка окремих частин плану (при необхідності),

 • Схема автоматичного поливу,

 • Посадкова відомість рослин,

 • Кошториси на роботи з озеленення та по монтажу автоматичного поливу.

Сезон ландшафтного дизайну 2021 відкритий

Виконані проекти

ландшафтним архітектором

Ландшафтний дизайнер-це архітектор, конструктор Вашого саду, що б всі деталі, всі існуючі рослини виглядають гармонійно і до місця. Наші ландшафтні архітектори продумують все до найдрібніших деталей.

Мистецтво грамотного використання багатого потенціалу живої природи має давні і міцні традиції. Однак знайомство з історією ландшафтного проектування і знання біологічних характеристик рослин все ще не є достатньою умовою для професійного ландшафтного дизайну.

Дизайн саду - це творчий і захоплюючий процес, який вимагає особливих знань. Він включає багато елементів: від обстеження території до реалізації всього комплексу посадок і споруд. При цьому слід враховувати і кліматичні умови місцевості, і архітектурний стиль будинку, і який використовується ландшафтний стиль. Існують різні методи планування садів, головне - зрозуміти їх суть і відобразити при втіленні в життя.

Висококласних фахівців з проектування, озеленення та догляду за садом відрізняють великий досвід, що дозволяє знаходити рішення самих нестандартних проблем, бездоганний смак і уважне ставлення до бажань свого клієнта.

Ми не тільки розробляємо і втілюємо ландшафтні дизайни від першого і до останнього етапу, але і консультуємо своїх клієнтів по будь-яких питань, пов'язаних з ландшафтним проектуванням, озелененням, пристроєм газону, доглядом за садом і благоустроєм території. Ми із задоволенням працюємо разом з вами і для вас над створенням чудового, оригінального і функціонального саду.

Наші досвідчені фахівці допоможуть Вам правильно спланувати садовий ландшафт, а потім втілити свої задуми, перетворивши свій сад в справжній витвір мистецтва, автором якого і будете бути Ви самі.

Виконані роботи

ландшафтним дизайнером

 
Виконуємо повний комплекс робіт з благоустрою та ландшафтного дизайну територій котеджів, парків, міських територій:

Наші роботи з ландшафтного проектування

Вариант ландшафтного проекта участка в Одессе

Ландшафтний дизайн ділянки в Одесі

Ландшафтне проектування ділянки в Одесі. Проектування підлягає ділянка не стандартної форми, з уже існуючими старими посадками рослин які необхідно вписати в новий ландшафт. Спочатку вибираємо стиль саду і його основні функціональні зони. Центральна частина виконана в регулярному стилі: живоплоти із самшиту, квітники з троянд і цибулинних. Вхідна частина біля будинку виконана в ландшафтному стилі з використанням хвойних груп, які відрізняються по форма крони, кольору і швидкості росту. Доповнює ландшафт газон по периметру якого розташовані посадки багаторічників кольорів і низкорастущие чагарників.

ландшафтный проект придомовой территории в Одессе

Ландшафтний дизайн прибудинкової території в Одесі

Проектування підлягає ділянку з уже існуючими доріжками, майданчиками і зоною відпочинку. Зону водойми обрамляемо посадками декоративних злаків, багаторічників і плакучих форм. Зону відпочинку з барбекю захищаємо від цікавих сусідів високою двохярусного живоплотом з кипарисовик Лейланда і гортензії деревоподібної. Кипарисовик несе функцію живого паркану, а гортензія доповнює картину яскравими квітами. У центральній вхідній зоні декоративним акцентом служить солітер садовий бонсай - нівакі. Його посадка дуже вигідно виглядає на газоні.

Основний стиль посадок - ландшафтний, в якому поєднуються чіткі форми хвойних рослин Туя Smaragd, туя Globoza, самшит кулястий і розлогі яскраві посадки квітучих поліантових троянд, магнолій, спіреї японської.

Ландшафтный проект парковой территории в Одессе

Ландшафтний дизайн паркової території в Одесі

Проектування паркової зони на приватній території в Одесі. Благоустрою підлягає зона розташована за будинком, досить велика, на якій буде розташовуватися паркова зона. Вона містить в собі:

 • відкриту ковану альтанку заплетену ліанами;

 • велике водне спорудження, водоспад, русло струмка і ставок з ліліями, лататтям та болотними ірисами;

 • Плодового городню частина яка розташовується на відстані;

 • Зона релаксації і відпочинку з лавками і хвойними групами.

Всі частини саду повідомляються між собою мережею доріжок содового типу. Грамотно підібрані групи і куртини дерев роблять всі частини саду, як би, розмежовані одна від одної. Сад в цілому не проглядається з однієї точки, що робить його цікавим для сприйняття відвідувачів. Прогулюючись по доріжках ми відкриваємо для себе нові картини, майданчики і декоративні посадки рослин.

Ландшафтный проект территории с водоемом в Одессе

Ландшафтный проект территории частного дома с водоемом в Одессе

Ландшафтне проектування в Одесі. Головним завданням проектування було приховати ділянку від цікавих очей сусідів. Щоб забезпечити цю умову уздовж всього забору запроектовані посадки з Ялівцю скельного Skyroket і Туї західної Smaragd. Вони створять так званий живий паркан і приховають наш ділянку від сусідів.

Центром, домінантою всієї ділянки виступає ставок, природної форми над яким «нависає» альтанка для відпочинку. Джерелом води служить водоспад, з якого вода стікаючи потрапляє в струмок звивистій форми. Численні водні рослини і рибки надають нашому ставку природний вигляд. Правильно продумана система доріжок дозволяє дістатися у всі куточки саду, а по дорозі помилуватися чудовими краєвидами. Стрижені форми хвойних і щеплені плакучі форми листяних рослин, а також квітучі чагарники і багаторічні квіти створюють загальну картину затишку і комфорту.

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.