top of page

Ландшафтний проект в Одесі і області

Ландшафтна студія DROP спеціалізується на розробці ландшафтних проектів озеленення територій. Ми пропонуємо повний спектр послуг з ландшафтного проектування, щоб створити красиві та функціональні сади та парки для наших клієнтів. Ось що ми можемо запропонувати:

Виконаємо для Вас ландшафтне проектування

Розробка ландшафтного проекту озеленення:

 • Первинний огляд ділянки ландшафтним архітектором та отримання технічного завдання.

 • Виміри та обговорення побажань клієнта та наших рекомендацій щодо озеленення території.

 • Створення попереднього ескізу щодо озеленення та узгодження посадкового матеріалу.

 • Розробка Генплану та Дендроплану з благоустрою ділянки.

 • Проектування план декоративних доріжок.

 • Візуалізація елементів ландшафту за потреби.

Детальна проектна документація:

 • Розбивний креслення ландшафтного проекту.

 • Деталірування окремих частин ландшафтного плану за потреби.

 • Схема автоматичного поливу для розрахунку кошторису установку автополива.

 • Посадкова відомість рослин.

 • Кошториси на роботи з озеленення та монтажу автоматичного поливу.

 • Ми гарантуємо високу якість роботи та індивідуальний підхід до кожного проекту. Наша команда досвідчених ландшафтних архітекторів та дизайнерів втілить ваші ідеї в життя, створюючи унікальні та функціональні ландшафти.

Сезон ландшафтного дизайну 2024 вже відкрито, і ми готові розпочати роботу над вашим проектом. Зв'яжіться з нами, щоб обговорити ваші потреби та почати створення прекрасного ландшафту.

Ландшафтні проекти

виконані ландшафтним архітектором

Вартість Ландшафтного проекту

Вартість первинного виїзду на ділянку від 600 грн.

Размер
Цена
до 1 сотки
3000
до 2 соток
3800
до 3 соток
4500
до 4 соток
5300
кожна наступна
600

Ціна на проект озеленення та ландшафтного дизайну

Проектування озеленення – це основа Вашого саду. Ця одна з найважливіших стадій створення  дизайну озеленення Вашої ділянки. Ми постійно працюємо над якістю роботи, яку ми виконуємо. Проходимо додаткове навчання, стежимо за новинками у ландшафтній архітектурі, працюємо з різними розплідниками рослин та вивчаємо пропонований ними асортимент. Аналізуємо свої виконані роботи.

На ціноутворення вартості робіт з ландшафтного проектування впливає безліч факторів, які можна оцінити при виїзді на місце проведення робіт з озеленення, а саме:

 • Площа ділянки (напевно єдине, що можна оцінити одразу);

 • Складність рельєфу (ухил, гірки тощо);

 • Відстань від нас (транспортні витрати, і це не тільки бензин);

 • Поточний стан об'єкта озеленення (будівництво або вже є насадження, які треба зберегти, вписати в майбутній ландшафт, доріжки тощо);

 • Складність робіт із проектування ландшафтного дизайну;

 • Фінансові можливості Замовника (адже можна в проект включити ту за 100 грн., а можна і за 10000 гривень. і цей момент ми намагаємось обговорити якомога детальніше);

 • Терміновість виконання работ 

Виконаємо повний комплекс послуг з ландшафтного проектування території озеленення

Ландшафтний проект

етапи проектування

Ландшафтний дизайнер-це архітектор, конструктор Вашого саду, що б всі деталі, всі існуючі рослини виглядають гармонійно і до місця. Наші архітектори озеленювачі продумують все до найдрібніших деталей.

Етапи ландшафтного проектування території

Розробка Ландшафтного дизайн проекту можє включати:  

Мистецтво грамотного використання багатого потенціалу живої природи має давні і міцні традиції. Однак знайомство з історією ландшафтного проектування і знання біологічних характеристик рослин все ще не є достатньою умовою для професійного ландшафтного дизайну.

Дизайн саду - це творчий і захоплюючий процес, який вимагає особливих знань. Він включає багато елементів: від обстеження території до реалізації всього комплексу посадок і споруд. При цьому слід враховувати і кліматичні умови місцевості, і архітектурний стиль будинку, і який використовується ландшафтний стиль. Існують різні методи планування садів, головне - зрозуміти їх суть і відобразити при втіленні в життя.

 

Висококласних фахівців з проектування, озеленення та догляду за садом відрізняють великий досвід, що дозволяє знаходити рішення самих нестандартних проблем, бездоганний смак і уважне ставлення до бажань свого клієнта.

 

Ми не тільки розробляємо і втілюємо ландшафтні дизайни від першого і до останнього етапу, але і консультуємо своїх клієнтів по будь-яких питань, пов'язаних з ландшафтним проектуванням, озелененням, пристроєм газону, доглядом за садом і благоустроєм території. Ми із задоволенням працюємо разом з вами і для вас над створенням чудового, оригінального і функціонального саду.

Наші досвідчені фахівці допоможуть Вам правильно спланувати садовий ландшафт, а потім втілити свої задуми, перетворивши свій сад на справжній витвір мистецтва, автором якого і будете Ви самі.

Виконані роботи

ландшафтним дизайнером