top of page

Ландшафтний дизайн в Одесі і області

Ландшафтний проект

Виконаємо для Вас ландшафтне проектування

Розробка Ландшафтного дизайн проекту включає:  

 • Первинний огляд ділянки, отримання технічного завдання ландшафтного проектування;

 • Виміри, обговорення побажань Замовника та власних рекомендацій щодо озеленення території;

 • Створення попереднього ескізу щодо озеленення, погодження посадкового матеріалу;

 • Розробка Генплану, Дендроплану з благоустрою ділянки та асортиментної відомості рослин;

 • План декоративних доріжок;

 • Візуалізація елементів ландшафту за потреби;

 • Розбивочне креслення ландшафтного проекту;

 • Деталювання окремих частин ландшафтного плану (при необхідності);

 • Схема автоматичного поливу для розрахунку кошторису на встановлення автополиву;

 • Посадкова відомість рослин;

 • Кошториси на роботи з озеленення та монтажу автоматичного поливу.  

Сезон ландшафтного дизайну 2023 відкрито

Виконані проекти

ландшафтним архітектором

Вартість Ландшафтного проекту

Вартість первинного виїзду на ділянку від 500 грн.

Размер участка
Стоимость
до 1 сотки
2000
до 2 соток
2800
до 3 соток
3500
до 4 соток
4300
каждая следующая
500

Ціна на проект озеленення та ландшафтного дизайну

Проектування озеленення – це основа Вашого саду. Ця одна з найважливіших стадій створення Ландшафтного дизайну Вашої ділянки. Ми постійно працюємо над якістю роботи, яку ми виконуємо. Проходимо додаткове навчання, стежимо за новинками у ландшафтній архітектурі, працюємо з різними розплідниками рослин та вивчаємо пропонований ними асортимент. Аналізуємо свої виконані роботи.

На ціноутворення вартості робіт з ландшафтного проектування впливає безліч факторів, які можна оцінити при виїзді на місце проведення робіт з озеленення, а саме:

 • Площа ділянки (напевно єдине, що можна оцінити одразу);

 • Складність рельєфу (ухил, гірки тощо);

 • Відстань від нас (транспортні витрати, і це не тільки бензин);

 • Поточний стан об'єкта озеленення (будівництво або вже є насадження, які треба зберегти, вписати в майбутній ландшафт, доріжки тощо);

 • Складність робіт із проектування ландшафтного дизайну;

 • Фінансові можливості Замовника (адже можна в проект включити ту за 100 грн., а можна і за 10000 гривень. і цей момент ми намагаємось обговорити якомога детальніше);

 • Терміновість виконання работ 

Виконаємо повний комплекс послуг з ландшафтного проектування території озеленення

Ландшафтний дизайнер-це архітектор, конструктор Вашого саду, що б всі деталі, всі існуючі рослини виглядають гармонійно і до місця. Наші ландшафтні архітектори продумують все до найдрібніших деталей.

Мистецтво грамотного використання багатого потенціалу живої природи має давні і міцні традиції. Однак знайомство з історією ландшафтного проектування і знання біологічних характеристик рослин все ще не є достатньою умовою для професійного ландшафтного дизайну.

Дизайн саду - це творчий і захоплюючий процес, який вимагає особливих знань. Він включає багато елементів: від обстеження території до реалізації всього комплексу посадок і споруд. При цьому слід враховувати і кліматичні умови місцевості, і архітектурний стиль будинку, і який використовується ландшафтний стиль. Існують різні методи планування садів, головне - зрозуміти їх суть і відобразити при втіленні в життя.

Висококласних фахівців з проектування, озеленення та догляду за садом відрізняють великий досвід, що дозволяє знаходити рішення самих нестандартних проблем, бездоганний смак і уважне ставлення до бажань свого клієнта.

Ми не тільки розробляємо і втілюємо ландшафтні дизайни від першого і до останнього етапу, але і консультуємо своїх клієнтів по будь-яких питань, пов'язаних з ландшафтним проектуванням, озелененням, пристроєм газону, доглядом за садом і благоустроєм території. Ми із задоволенням працюємо разом з вами і для вас над створенням чудового, оригінального і функціонального саду.

Наші досвідчені фахівці допоможуть Вам правильно спланувати садовий ландшафт, а потім втілити свої задуми, перетворивши свій сад на справжній витвір мистецтва, автором якого і будете Ви самі.

Виконані роботи

ландшафтним дизайнером

Ландшафтна студія DROP може відкрити для Вас світ ландшафтного дизайну та озеленення. 

Робимо території, де Ви інтегруєтеся природою у своїй зеленій оазі. Наша студія озеленення пропонує безліч послуг з озеленення садів та ділянок, прибудинкових та громадських територій, баз відпочинку та вуличних територій ресторанів та кафе. Робимо чарівні місця для відпочинку, газони, розарії, міксбордери, зелені огорожі та інші послуги ландшафтного дизайну. Можемо зробити сади безперервного цвітіння, точкові посадки, водоймища і ставки. Ці послуги ми пропонуємо нашим клієнтам

Якорь 1

Виконуємо повний комплекс робіт з благоустрою та ландшафтного дизайну територій котеджів, парків, міських територій:

Наші роботи з ландшафтного проектування

Вариант ландшафтного проекта участка в Одессе

Ландшафтний дизайн ділянки в Одесі

Ландшафтне проектування ділянки в Одесі. Проектування підлягає ділянка не стандартної форми, з уже існуючими старими посадками рослин які необхідно вписати в новий ландшафт. Спочатку вибираємо стиль саду і його основні функціональні зони. Центральна частина виконана в регулярному стилі: живоплоти із самшиту, квітники з троянд і цибулинних. Вхідна частина біля будинку виконана в ландшафтному стилі з використанням хвойних груп, які відрізняються по форма крони, кольору і швидкості росту. Доповнює ландшафт газон по периметру якого розташовані посадки багаторічників кольорів і низкорастущие чагарників.

ландшафтный проект придомовой территории в Одессе

Ландшафтний дизайн прибудинкової території в Одесі

Проектування підлягає ділянку з уже існуючими доріжками, майданчиками і зоною відпочинку. Зону водойми обрамляемо посадками декоративних злаків, багаторічників і плакучих форм. Зону відпочинку з барбекю захищаємо від цікавих сусідів високою двохярусного живоплотом з кипарисовик Лейланда і гортензії деревоподібної. Кипарисовик несе функцію живого паркану, а гортензія доповнює картину яскравими квітами. У центральній вхідній зоні декоративним акцентом служить солітер садовий бонсай - нівакі. Його посадка дуже вигідно виглядає на газоні.

Основний стиль посадок - ландшафтний, в якому поєднуються чіткі форми хвойних рослин Туя Smaragd, туя Globoza, самшит кулястий і розлогі яскраві посадки квітучих поліантових троянд, магнолій, спіреї японської.

Ландшафтный проект парковой территории в Одессе

Ландшафтний дизайн паркової території в Одесі

Проектування паркової зони на приватній території в Одесі. Благоустрою підлягає зона розташована за будинком, досить велика, на якій буде розташовуватися паркова зона. Вона містить в собі:

 • відкриту ковану альтанку заплетену ліанами;

 • велике водне спорудження, водоспад, русло струмка і ставок з ліліями, лататтям та болотними ірисами;

 • Плодового городню частина яка розташовується на відстані;

 • Зона релаксації і відпочинку з лавками і хвойними групами.

Всі частини саду повідомляються між собою мережею доріжок содового типу. Грамотно підібрані групи і куртини дерев роблять всі частини саду, як би, розмежовані одна від одної. Сад в цілому не проглядається з однієї точки, що робить його цікавим для сприйняття відвідувачів. Прогулюючись по доріжках ми відкриваємо для себе нові картини, майданчики і декоративні посадки рослин.

Ландшафтный проект территории с водоемом в Одессе

Ландшафтный проект территории частного дома с водоемом в Одессе

Ландшафтне проектування в Одесі. Головним завданням проектування було приховати ділянку від цікавих очей сусідів. Щоб забезпечити цю умову уздовж всього забору запроектовані посадки з Ялівцю скельного Skyroket і Туї західної Smaragd. Вони створять так званий живий паркан і приховають наш ділянку від сусідів.

Центром, домінантою всієї ділянки виступає ставок, природної форми над яким «нависає» альтанка для відпочинку. Джерелом води служить водоспад, з якого вода стікаючи потрапляє в струмок звивистій форми. Численні водні рослини і рибки надають нашому ставку природний вигляд. Правильно продумана система доріжок дозволяє дістатися у всі куточки саду, а по дорозі помилуватися чудовими краєвидами. Стрижені форми хвойних і щеплені плакучі форми листяних рослин, а також квітучі чагарники і багаторічні квіти створюють загальну картину затишку і комфорту.

bottom of page