top of page

Монтаж системи автоматичного поливу в Одесі

Як відомо газону та рослинам для зростання та існування потрібен полив. Це люди знали ще з часів стародавнього Єгипту і робили зрошувальні канали. Нині цю проблему (необхідність регулярного поливу рослин) можна вирішити за допомогою встановлення системи автоматичного поливу. Особливо важливий полив при створенні нового озеленення, адже для того, щоб коренева система нового рулонного газону та висаджених рослин безболісно перенесла висадку на новому місці проживання необхідно здійснювати регулярний полив та зволоження ґрунту. Без регулярного поливу неможливо створити та підтримувати гарний густий газон. Газон в Одеському кліматі у літню спеку споживає до 15 літрів води на квадратний метр. Самому впоратися з регулярним поливом газону площею понад 20 метрів досить важко, адже поливати газон після укладання треба вранці і ввечері (влітку). А виїхати на відпочинок та закинути полив не можна. Але для вирішення цієї проблеми і існує система автоматичного зрощення газону та рослин, яка набагато полегшить догляд за Вашим ландшафтом.

Монтаж системи автополиву газону та рослин суттєво допоможе Вам при впорядкуванні ландшафту Вашого об'єкту.

Після створення проекту системи автоматичного поливу та погодження кошторису на виконання робіт ми приступаємо до встановлення автополиву безпосередньо на ділянці

Виїзд по Одесі на виміри таскладання кошторису по облаштуванню АВТОПОЛИВУ БЕЗКОШТОВНО

Етапи монтажу та встановлення систем автополиву

Прокладка траншей під автополив в Одесі

До прокладання траншей для автоматичних систем поливу можна приступити відразу, як тільки з ділянки прибрано будівельне сміття і здійснено попереднє планування землі.

Перед початком земельних робіт фахівці студії DROP проводять розмітку ділянки згідно зі схемою монтажу. Для зручності та точності використовуються сигнальні прапорці, які показують місця майбутніх зрошувачів та траншей. Перш ніж приступити до прокопування, необхідно виявити особливу обережність та уважність. На ділянці можуть бути різні підземні комунікації, такі як газові, водні, каналізаційні або електричні лінії. Попередній огляд та перевірка місцевості допомагають уникнути непередбачених інцидентів та зберегти цілісність комунікацій. Фахівці студії DROP виявляють максимальну пильність та передбачливість, щоб забезпечити безпеку монтажних робіт з автополиву.

Висока швидкість прокладання траншей досягається за допомогою спецтехніки. Робимо Копка траншей автоматичним методом за допомогою Траншеєкопувача Laski TR 50. Вийнятий грунт складається вздовж траншеї, що зручно для зворотного засипання та утрамбування. Глибина траншей до 40см, немає необхідності глибшої копки, оскільки восени система поливу проходить консервацію поливу. Ширина траншеї 12см, що зменшує ймовірність подальшого просідання ґрунту.

Для замовників завжди є дуже болючим питання установки систем зрощення на ділянках з вже існуючими газонами і доріжками. Однак відпрацьована технологія дозволяє домагатися практично 100% відновлення існуючих газонів. Через 10-15 днів з моменту закінчення монтажу системи поливу на газоні , слідів прокладки комунікацій не залишається. Поверхня газону залишається рівною.

Ми намагаємося звести втрати якості газону і ландшафту до мінімуму. Після закінчення наших робіт, весь Ваш ландшафтний дизайн зберігається в первозданному вигляді

 

Траншеи под полив

Монтаж поливальних трубопроводів під автополив в Одесі

При укладанні поливальних трубопроводів та кабелів студія DROP дотримується високих стандартів порядності, естетичності та практичності. Це означає, що кожен етап роботи виконується з максимальною уважністю та ретельністю. Укладаємо мережу труб згідно з затвердженим поливальним проектом. Глибина залягання труб у ґрунті не перевищує 30-40 см. Траси трубопроводів повинні мінімально торкатися існуючих елементів благоустрою, а також проходити в місцях, де можливе пошкодження комунікацій системи буде зведено до мінімуму.

Коли траншеї прокладається кілька труб, вони укладаються горизонтально одна одною.

Прокладання та з'єднання труб здійснюється з обов'язковим виключенням будь-яких перегинів на всіх ділянках трубопроводу. При встановленні муфт, трійників, колін особлива увага приділяється дотриманню правил монтажу та надійності з'єднань.

Кабелі повинні мати захисну оболонку, щоб забезпечити її довговічність і надійність, тому прокладаються також у трубах. Після прокладання труб і кабелів проводиться засипка і щільне трамбування землі в траншеях.

Кабелі укладаються цілісним шматком від колодязя до автоматики і особлива увага приділяється цілісності оболонки ізоляції. Максимально потрібно гарантувати захист кабелю від зовнішніх впливів та забезпечити його надійне функціонування протягом тривалого часу.

Постійний штат монтажників. Ми монтуємо системи автоматичного зрошення понад 18 років. За кожним майстром закріплюється об'єкт під персональну відповідальність. Етапи монтажу автополива в Одесі .

прокладка труб для полива

Монтаж поливального обладнання в Одесі

Установка роторні зрошувачів, поливалки:

Та статичних зрошувачів spray Rain Bird (віялові поливалки з фіксованим або змінним радіусом зрошення для дощування квітників і альпійських гірок, невеликих площ газону).

Укладання ландшафтної мікрокраплинної труби під дерева і чагарники згідно проекту системи автоматичного зрощення.

У процесі створення системи автоматичного зрощення ми використовуємо найкраще обладнання від світових лідерів поливальної індустрії   Rain Bird , Irritec, Hunter . За роки роботи ми підібрали кращі позиції для нашого регіону у даних виробників.

Установка дождевателей

Монтаж автоматики управління поливом в Одесі

Блок управління поливом виконується в одному з трьох варіантів:

  • ручному, полив відкривається кранами і потрібно вручну закрити полив;

  • напівавтоматичному, полив відкривається механічним таймером з автоматичним завершенням поливу;

  • повністю автоматичному, встановлюється контролер поливу.

Блок включає в себе одноканальний або багатоканальний мікропроцесорний контролер, вентильний блок або електромагнітні клапани. Існує можливість керувати поливом за допомогою телефону з будь-якого струму світу за WiFi технологією.

Якщо вода забруднена механічними і хімічними домішками, тоді між джерелом води і гідравлічною системою необхідно встановити фільтр або систему фільтрації. При необхідності монтуємо насосну станцію для підвищення напору води. Виконаємо в найкоротші терміни монтаж автоматики поливу в Одесі і Одеській області.

Пуско-налагоджувальні роботи. На даному етапі здійснюється запуск напірного вузла, точна настройка секторів поливу дощовиків, програмування пристроїв управління

установки автоматики полива