top of page

Установка системи автоматичного поливу в Одесі

Як відомо газону та рослинам для зростання та існування потрібен полив. Це люди знали ще з часів стародавнього Єгипту і робили зрошувальні канали. Нині цю проблему (необхідність регулярного поливу рослин) можна вирішити за допомогою встановлення системи автоматичного поливу. Особливо важливий полив при створенні нового озеленення, адже для того, щоб коренева система нового рулонного газону та висаджених рослин безболісно перенесла висадку на новому місці проживання необхідно здійснювати регулярний полив та зволоження ґрунту. Без регулярного поливу неможливо створити та підтримувати гарний густий газон. Газон в Одеському кліматі у літню спеку споживає до 15 літрів води на квадратний метр. Самому впоратися з регулярним поливом газону площею понад 20 метрів досить важко, адже поливати газон після укладання треба вранці і ввечері (влітку). А виїхати на відпочинок та закинути полив не можна. Але для вирішення цієї проблеми і існує система автоматичного поливу газону та рослин, яка набагато полегшить догляд за Вашим ландшафтом.

Монтаж системи автополиву газону та рослин суттєво допоможе Вам при впорядкуванні ландшафту Вашого об'єкту.

Після створення проекту системи автоматичного поливу та погодження кошторису на виконання робіт ми приступаємо до встановлення автополиву безпосередньо на ділянці

Виїзд по Одесі на виміри таскладання кошторису по облаштуванню АВТОПОЛИВУ БЕЗКОШТОВНО

Етапи монтажу та встановлення систем автополиву

Прокладка траншей під автополив в Одесі

До прокладання траншей для автоматичних систем поливу можна приступити відразу, як тільки з ділянки прибрано будівельне сміття і здійснено попереднє планування землі. Висока швидкість прокладання траншей досягається за допомогою спецтехніки. Робимо Копка траншей автоматичним методом за допомогою Траншеєкопувача Laski TR 50. Вийнятий грунт складається вздовж траншеї, що зручно для зворотного засипання та утрамбування. Глибина траншей до 40см, немає необхідності глибшої копки, оскільки восени система поливу проходить консервацію поливу.

Для замовників завжди є дуже болючим питання установки систем поливу на ділянках з вже існуючими газонами і доріжками. Однак відпрацьована технологія дозволяє домагатися практично 100% відновлення існуючих газонів. Через 10-15 днів з моменту закінчення монтажу системи поливу на газоні , слідів прокладки комунікацій не залишається. Поверхня газону залишається рівною.

Ми намагаємося звести втрати якості газону і ландшафту до мінімуму. Після закінчення наших робіт, весь Ваш ландшафтний дизайн зберігається в первозданному вигляді

 

Траншеи под полив

Монтаж поливальних трубопроводів під автополив в Одесі

Визначаються місця прокладки трубопроводів. Глибина залягання труб в грунті не перевищує 30-40 см. Траси трубопроводів повинні мінімально зачіпати існуючі елементи благоустрою, а також проходити в місцях, де можливий пошкодження комунікацій системи буде зведено до мінімуму.

Укладаємо мережу труб згідно із затвердженим поливального проекту.

Постійний штат монтажників. Ми монтуємо системи автоматичного поливу більше 18 років. За кожним майстром закріплюється об'єкт під персональну відповідальність. Етапи монтажу автополива в Одесі .

прокладка труб для полива

Монтаж поливального обладнання в Одесі

Установка роторні зрошувачів ( поливалки ротатор Rain Bird малого радіусу поливу , дождеватель ротатор Rain Bird середнього радіусу поливу   або ротор Rain Bird дальнього радіусу поливу з регульованим радіусом поливу для зрошування різних площ з газоном і чагарниками) і статичних зрошувачів spray Rain Bird (віялові поливалки з фіксованим або змінним радіусом зрошення для поливу квітників і альпійських гірок, невеликих площ газону).

Укладання ландшафтної мікрокраплинної труби під дерева і чагарники згідно проекту системи автоматичного поливу.

У процесі створення системи автоматичного поливу ми використовуємо найкраще обладнання від світових лідерів поливальної індустрії   Rain Bird , Irritec, Hunter . За роки роботи ми підібрали кращі позиції для нашого регіону у даних виробників.

Установка дождевателей

Монтаж автоматики управління поливом в Одесі

Блок управління поливом виконується в одному з трьох варіантів: ручному, напівавтоматичному і повністю автоматичному. Блок включає в себе одноканальний або багатоканальний мікропроцесорний контролер, вентильний блок або електромагнітні клапани. Якщо вода забруднена механічними і хімічними домішками, тоді між джерелом води і гідравлічною системою необхідно встановити фільтр або систему фільтрації. При необхідності монтуємо насосну станцію для підвищення напору води. Виконаємо в найкоротші терміни монтаж автоматики поливу в Одесі і Одеській області.

Пуско-налагоджувальні роботи. На даному етапі здійснюється запуск напірного вузла, точна настройка секторів поливу дощовиків, програмування пристроїв управління

установки автоматики полива

Наші роботи по монтажу системи автоматичного поливу в Одесі

bottom of page