Автоматичний полив в Одесі

Етапи монтажу і установки системи автоматичного поливу

копка траншей под установку системы автоматического полива в Одессе

копка траншей

Устройство поливочного водопровода для системы автоматического полива в Одессе

поливальний водовід

Установка поливочного оборудования в Одессе

зрошувальні системи

Монтаж автоматики полива Одесса

автоматика поливу

монтаж автоматического полива на футбольном поле

Прокладка траншей під автополив в Одесі

До прокладці траншей для автоматичних систем поливу можна приступити відразу, як тільки здійснена планування землі. Висока швидкість прокладки траншей досягається за допомогою спецтехніки. Робимо Копка траншей автоматичним методом за допомогою траншеєкопачів Laski TR 50 . Вийнятий грунт складається вздовж траншеї, що зручно для зворотної засипки і трамбування.

Для замовників завжди є дуже болючим питання установки систем поливу на ділянках з вже існуючими газонами і доріжками. Однак відпрацьована технологія дозволяє домагатися практично 100% відновлення існуючих газонів. Через 10-15 днів з моменту закінчення монтажу системи поливу на газоні , слідів прокладки комунікацій не залишається. Поверхня газону залишається рівною.

Ми намагаємося звести втрати якості газону і ландшафту до мінімуму. Після закінчення наших робіт, весь Ваш ландшафтний дизайн зберігається в первозданному вигляді

 

Виїзд по Одесі на виміри та складання кошторису по влаштуванню автополивом БЕЗКОШТОВНО

укладка поливочных труб

Монтаж поливальних трубопроводів під автополив в Одесі

Визначаються місця прокладки трубопроводів. Глибина залягання труб в грунті не перевищує 30-40 см. Траси трубопроводів повинні мінімально зачіпати існуючі елементи благоустрою, а також проходити в місцях, де можливий пошкодження комунікацій системи буде зведено до мінімуму.

Укладаємо мережу труб згідно із затвердженим поливального проекту.

Постійний штат монтажників. Ми монтуємо системи автоматичного поливу більше 18 років. За кожним майстром закріплюється об'єкт під персональну відповідальність. Етапи монтажу автополива в Одесі .

Установка поливочного оборудования Одесса

Монтаж поливального обладнання в Одесі

Установка роторні зрошувачів ( поливалки ротатор Rain Bird малого радіусу поливу , дождеватель ротатор Rain Bird середнього радіусу поливу   або ротор Rain Bird дальнього радіусу поливу з регульованим радіусом поливу для зрошування різних площ з газоном і чагарниками) і статичних зрошувачів spray Rain Bird (віялові поливалки з фіксованим або змінним радіусом зрошення для поливу квітників і альпійських гірок, невеликих площ газону).

Укладання ландшафтної мікрокраплинної труби під дерева і чагарники згідно проекту системи автоматичного поливу.

У процесі створення системи автоматичного поливу ми використовуємо найкраще обладнання від світових лідерів поливальної індустрії   Rain Bird , Irritec, Hunter . За роки роботи ми підібрали кращі позиції для нашого регіону у даних виробників.

Установка компьютера автоматического полива Одесса

Монтаж автоматики управління поливом в Одесі

Блок управління поливом виконується в одному з трьох варіантів: ручному, напівавтоматичному і повністю автоматичному. Блок включає в себе одноканальний або багатоканальний мікропроцесорний контролер, вентильний блок або електромагнітні клапани. Якщо вода забруднена механічними і хімічними домішками, тоді між джерелом води і гідравлічною системою необхідно встановити фільтр або систему фільтрації. При необхідності монтуємо насосну станцію для підвищення напору води. Виконаємо в найкоротші терміни монтаж автоматики поливу в Одесі і Одеській області.

Пуско-налагоджувальні роботи. На даному етапі здійснюється запуск напірного вузла, точна настройка секторів поливу дощовиків, програмування пристроїв управління

Наші роботи по монтажу системи автоматичного поливу в Одесі

  • Facebook Social Icon

© Студія ландшафтного дизайну DROP. Одеса і Одеська область: Іллічівськ, Чорноморськ , Бугово, Санжейка , Грибівка, Кароліно-Бугаз , Чорноморка, Червоний Хутір, Сухий Лиман , Фонтан , Фонтанка, Крижанівка, Бурлача Балка , Селище Котовського, Совіньон , Добрий, Дайберг , Овідіополь , Ветеран, Хвиля, Царське село,