top of page

Система туманоутворення в Одесі

Охлаждение туманом Одесса
Охолодження туманом
Охлаждение беседки туманом Одесса
Туманообразованіе
туманообразование в беседке Одесса
Зволоження повітря
Охлаждение воздуха туманом Одесса
Форсунка туманобразованія

Наша компанія починаючи з 2019 р. виконує роботи по:

 

  • проектування систем туманоутворення в Одесі

  • монтажу системи автоматичного туманоутворення

  • встановлення систем зволоження повітря

  • обслуговування встановлених систем туманоутворення

Виїзд на обміри системи туманоутворення безкоштовно по Одесі

як ми починали робити системи туманоутворення в Одесі

Наші послуги

встановлення систем туманоутворення

уличный кондиционер Одесса

охолодження  туманом високого тиску

Охолодження туманом відкритих вуличних альтанок, веранд і літніх майданчиків кафе і ресторанів - одна з основних функцій туманоутворення. Систему туманообразования ще називають вуличним кондиціонером, так як це один із способів охолодити відкритий простір. Ефект охолодження досягається за рахунок розпилення найдрібніших частинок води. Коли вони потрапляють в тепле повітря, відбувається випаровування води, що знижує температуру навколишнього повітря. Встановлені по периметру альтанки форсунки туману ефективно охолоджують і зволожують входить тепле повітря.

 

Системи туманоутворення бувають високого тиску і низького тиску. Вся різниця в тому, який розмір крапельки туману може згенерувати така система охолодження.

Для системи туманоутворення високого тиску потрібен спеціальний насос, який подасть в систему воду під тиском від 40 атмосфер. Вода перетворюється форсункою високого тиску в дрібний пар (туман), який відразу випаровується, охолоджуючи повітря. Краплі води до землі не долітають.

Система туманоутворення низького тиску працює від звичайного водогону. Спеціальні форсунки туману випаровують воду, перетворюючи її в пару (туман), але краплі виходять великими і вони долітають до землі, не встигаючи повністю випаруватися. Природно перевагою цієї системи є її ціна.

уличный кондиционер в Одессе

охолодження туманом низкого тиску

bottom of page