top of page

Ландшафтний дизайн та Автоматичний полив в Овидіополі

Оновлено: 23 лист. 2023 р.

Успішний Проект від Студії DROP

Студія ландшафтного дизайну DROP взяла під свої дбайливі крила одну з невеликих ділянок приватного будинку в Овідіополі. Ділянка відносно невелика, Замовник чітко розумів, що він хоче бачити на своїй території, яким має бути його ідеальний сад. З урахуванням вказівок Замовника та великого досвіду студії вдалося обійтися без формального ландшафтного проекту, забезпечуючи гармонію між бажаннями клієнта та професійним підходом до озеленення. Узгодили бажання Замовника де якісь рослини, де газон і т.д.

Встановлення системи автоматичного поливу

Першим етапом був монтаж системи автополиву газону та рослин. Професіонали студії DROP проклали поливальний водопровід, встановили поливалки та автоматику управління поливом, засновану на передовому обладнанні Rain Bird. Це забезпечило ефективний та регульований полив, сприяючи здоров'ю та красі кожної рослини.


Прокладаємо поливальний водопровід, монтуємо поливалки та автоматику управління поливом на базі обладнання Rain Bird

У роботі з монтажу системи автополиву використовували такі комплектуючі:


Посадка рослин: Мистецтво Живої Композиції

Професіонали студії DROP ретельно розпочали посадку рослин, включаючи туї, ялівці та кипарисовики. Створення живоплоту вздовж паркану додало структурності та природної естетики ділянці.

Щоб надати завершальний штрих посадці рослин, наша команда студії DROP здійснює засипання корою навколо посаджених рослин. Цей етап як додає завершеність зовнішньому вигляду ділянки, а й служить важливої функціональної ролі.

Засипання корою має кілька важливих переваг. По-перше, вона створює природний і красивий шар, що мульчує, який утримує вологу в грунті, запобігає її випаровування і допомагає рослинам більш ефективно рости. По-друге, кора служить природним бар'єром проти бур'янів, що зменшує необхідність ручної обробки ділянки.Пристрій газону: Зелений Килим для Повної Досконалості

Шляхом планування землі та укладання рулонного газону, студія DROP створила ділянку з газоном, яка стала справжнім зеленим килимом, що підкреслює красу навколишньої природи.

Переваги Технології Рулонного Газону у Ландшафтному Дизайні

У світі сучасного ландшафтного дизайну технологія рулонного газону стала невід'ємним елементом, привносячи в процес озеленення ряд істотних переваг.

1. Миттєвий ефект Зеленого Затишку:

Рулонний газон забезпечує негайний результат, перетворюючи ділянку на зелений рай за короткий термін. Це особливо цінно при створенні мальовничих садів та парків, де важливо досягти гарного вигляду максимально швидко.

2. Економія Часу та Праці:

Спеціальна технологія укладання рулонного газону дозволяє значно заощадити час та зусилля при створенні газонного покриття. На відміну від посіву трави, рулонний газон дозволяє уникнути періоду очікування, коли газон тільки починає зеленіти.

3. Висока Якість та Однорідність:

Газонні рулони виробляються з використанням високоякісних сортів трав, забезпечуючи однаковість та красу зеленого покриття. Це гарантує, що ваш газон буде не лише зеленим, а й красивим візуально.

4. Найменший Ризик Появи Бур'янів:

Завдяки щільній структурі рулонного газону, що укладається на ділянці, знижується ризик зростання бур'янів. Це додаткова перевага, що сприяє легкому догляду за газоном.

5. Естетична привабливість:

Рулонний газон надає ділянці миттєвого та бездоганного вигляду, створюючи чудове перше враження. Це особливо важливо при створенні ландшафтних проектів із високими естетичними вимогами.

Технологія рулонного газону є надійним рішенням для тих, хто цінує швидкість, якість і красу при оформленні своєї ділянки. Разом з тим, вона наголошує на інноваційному характері ландшафтного дизайну, роблячи процес озеленення більш доступним і задовільним.


Гарний зелений газон в Овідіополе
Гарний зелений газон

Озеленення у Розвитку: Роки Турботи та Прекрасні Результати

З моменту проведення робіт навесні 2019 року ділянка в Овідіополі стала взірцем лаконічного та структурного ландшафтного дизайну. Дотримання всіх планових моментів вже помітно - рослини успішно прижилися, а погляд професіоналів студії DROP, що доглядає, підтримує живу зелену атмосферу.

Для хвойних рослин це короткий період приживання, але лаванда вже розцвіла у всій своїй красі. Майбутнє обіцяє ще більше краси та обсягу у цьому ландшафті, і ми з нетерпінням чекаємо, щоб стежити за його розвитком.Довірте свій Сад Професіоналам

Закінчуючи нашу розповідь про успішний проект в Овідіополі, ми запрошуємо вас звернутися до студії ландшафтного дизайну DROP. Довірте озеленення своєї ділянки досвідченим професіоналам, які готові втілити ваші мрії в реальність. Замовте ландшафтний дизайн у нас, і ваш сад стане джерелом гордості та задоволення протягом багатьох років.


зв'яжіться з нами за наступними контактами:

🌐 Наш веб-сайт: www.drop.od.ua 

📧 Электронная почта: omaraandrey@gmail.com 

📞 Телефон: +380674807471


留言


bottom of page