top of page

Ландшафтне проектування в ОдесіСтворюємо ландшафтний проект в Одесі


Будівництву будь-яких будинків має передувати складання детального проекту всього комплексу благоустрою ділянки. Необхідно заздалегідь передбачити місця, де розташовуватимуться господарські будівлі, лазневий комплекс, дитячий та спортивний майданчик, зона відпочинку з барбекю, тераса, водоём, басейн, вольєр для тварин; розробити системи освітлення, система автоматического полива, дренажу, місце для плодового саду, відкритих грядок для любителів вирощувати своїми руками зелень та ягоди до сімейного столу. І все це – в обрамленні декоративних рослин, газонов, цветников та розариев.

Будинок повинен жити в повній гармонії з навколишнім ландшафтом і ландшафт повинен доповнювати новий будинок і підлаштуватися під нього - а це вже робота нашого ландшафтного дизайнера. Але все частіше наші замовники йдуть від неприємного - кидають усі сили спочатку на будівництво будинку, і потім, перепочивши і поповнивши фінанси починати займатися ландшафтным дизайном - безпосереднім благоустроєм ділянки довкола будинку. Можна і так.

Наші ландшафтні дизайнери, відштовхуючись від вже створеного, знайдуть потрібне рішення, як пов'язати всі Ваші ще нездійснені бажання з можливостями Вашої ділянки, запропонують на розгляд кілька варіантів своїх рішень, тобто кілька ескізів рішень благоустрою Вашої території.

І так ми складемо загальну концепцію системи будинок-сад. Дуже важливо, щоб усі будівлі та посадки були виконані в єдиному стилі, щоб одне було продовженням іншого, щоб ландшафтний дизайн був продовженням будинку. Вміло драпіруючи і декоруючи зеленню посадок сад і будинок, можна приховати якісь недоліки будівництва, сховати те, що зазвичай не виставляється на показ і, навпаки, підкреслити, вставити в зелену рамку найбільш ефектні деталі та куточки: терасу, сходи на вході, балкон , Патіо.

Нестандартний підхід, використання нових технологій ландшафтного дизайну, знання сучасних будматеріалів при врахуванні Ваших фінансових можливостей зробить нашу з Вами взаємовигідною та цікавою.


Під час розробки Ландшафтного проекту спочатку працюємо над кількома пропозиціями Замовнику. Після затвердження концепції проекту починаємо працювати над одним варіантом.

Який варіант кращий?Ландшафтний дизайн та проектування в Одесі

#ландшафтнийдизайн #ландшафтнепроектування #озеленення #рулоннийгазон

bottom of page