top of page

Вітаємо вас у нашій Ландшафтній студії, де ми створюємо мальовничі оази природи, перетворюючи звичайні території на унікальні та доглянуті ландшафти.

Ми пишаємося 20-річним досвідом виконання робіт в Одесі і більш ніж 600 об'єктами, що обслуговуються. Наші послуги охоплюють широкий спектр ландшафтного дизайну, включаючи:

Проектування ландшафту

 • розробка ландшафтним дизайнером  проекту озеленіння

 • генплан ділянки

 • дендроплан

 • візуалізація ландшафту

 • розбивочнє креслення

 • деталировка окремих частин плану при необхідності

 • проект системи поливу

 • вибір стилю саду

 • зонування території

 • підбір рослин відповідають всім критеріям саду

Заказать озеленение. Одесса

Виконуємо повний комплекс послуг з озеленення території в Одесі і Одеській області

 • посадка рослин

 • створення альпійських гірок

 • висадка квітників

 • оформлення саду, за проектом Замовника

 • пристрій миксбордеров

 • створення роккаріі, змішаних композицій

 • пристрій "крокових" доріжок, сухих струмків

 • зелені огорожі з туй, вирощених у власному розпліднику

Озеленення

Порядок виконання ландшафтних робіт

Заявка та обмір ділянки

Зателефонуйте нам, ми узгодимо час приїзду зморщок для зйомки ділянки та визначення необхідних робіт з озеленення території в Одесі і області. Якщо у Вас вже є заміри ділянки, то можете вислати нам їх на електронну пошту: omaraandrey@gmail.com

Проектно-кошторисна документація

Ми розробимо дизайн проекту озеленення Одеса: генплан, дендроплан, візуалізація, креслення креслення, деталювання окремих частин плану (при необхідності), кошторис озеленення, розрахунок вартості укладання газону і порахуємо кошторис автоматичного поливу на обладнанні RainBird або Hunter

Комплекс робіт з озеленення

Укладаємо договір на ландшафтні роботи з озеленення, виробляємо підготовку і вирівнювання ділянки, монтуємо автополив, висаджуємо рослини , створюємо квітники і розарії, доставляємо газон на об'єкт, укладаємо і накочуємо газон.

 

Всі роботи з озеленення виконуються під наглядом Ландшафтного архітектора

Ми пишаємося своєю репутацією та якістю виконаних робіт. Якщо ви мрієте про створення красивого та затишного ландшафту, звертайтесь до нашої студії. Ми перетворимо ваші ідеї на реальність, зробивши вашу ділянку унікальною і неповторною.

Наші переваги

Доставка і укладання газону за 1 день

Більше 1000 виконаних робіт

безкоштовно підготуємо кошторис по автополиву

18 років досвіду

Зробити озеленення будинку зі штучним водоймищем

консультація при виїзді фахівця для вимірів

Постійне або сезонне обслуговування

Власний розплідник рослин

Поточна робота з ландшафтним дизайном

Посадка рослин в Одесі

Якщо Ви надумали побудувати будинок, то звичайно ж без грамотного Архітектора, проекту, розрахунків навантажень не обійтися. Побудувати будинок - архітектурна споруда довірити не фахівцеві ризиковано ... Від грамотного Архітектора залежить не тільки краса будівлі, але і міцність, довговічність і зручність в процесі експлуатації. Так само справа йде і з пристроєм і проектуванням ландшафту і посадкою рослин. Як будинок не можливо побудувати без Архітектора - конструктора так і ландшафтний дизайн ділянки не можливо спланувати і реалізувати без грамотного Ландшафтного дизайнера - архітектора.

Важливо пройти всі етапи від задумки, проектування до реалізації, побудови малих архітектурних форм, посадки рослин і укладання газону з автором проекту - Ландшафтним архітектором. Як і в будь-якій професії так і в ландшафтному дизайні на кожному етапі є багато своїх нюансів, секретів, хитрощів. Багато хто думає замовив проект і все, я молодець, посадимо рослини як небудь самі. Що може бути складного. Але ж ні, нюансів досить, що б неправильної посадкою або керівництвом нею запороти найкращий ексклюзивний ландшафтний проект!

Посадка рослин - це найважливіший агротехнічний прийом застосовується в садівництві, овочівництві, плодівництві, квітникарстві. Посадка рослин на постійне місце має на увазі дотримання всіх агротехнічних норм. Для різних видів рослин агротехніка посадки теж різниться. Необхідно враховувати переваги до субстрату, вологості, ставлення до світло - тіні і т.д. При посадці безпосередньо в посадкову яму додають підготовлений субстрат. Складові субстрату залежить від висаджуються Вами рослин.

Наприклад, якщо це посадка живоплоту з хвойних порід, то в посадкову яму додають суміш з кислого торфу і біогумусу. У посушливих районах для кращого затримання вологи в склад додають перліт або гідрогель. Для того що б прибрати зайву воду від коренів рослин додають на дно посадкової ями річковий крупнозернистий пісок - дренаж. Процес посадки для кожного окремого виду або культури має свої особливості. Неправильна посадка може привести до загибелі рослини або відсутності пагонів і убогому зростанні.

Так само, вимога правильної посадки - це звести до мінімуму стрес пересаджуваної рослини і повернути рослину до його нормального стану якомога швидше. Для цього скорочуємо час: покупка - доставка - посадка, по максимуму. Під час і після посадки, звичайно ж, рясно поливаємо, обробляємо рослини укоренітеля і антистрес.

Галерея наших робіт з ландшафтного дизайну

Виконаємо Роботи з озеленення та ландшафтного дизайну Приватного Будинку в Одесі і Одеській області. Іллічівськ, Чорноморськ, Совіньон, Бугово, Санжейка, Грибівка, Кароліно-Бугаз, Чорноморка, Червоний Хутір, Сухий Лиман, Фонтан, Фонтанка, Крижанівка, Селище Котовського

bottom of page