top of page

У зв'язку з Війною в Україні замовлення приймаються лише за телефоном.

Інтернет магазин поливального обладнання

від Студії Ландшафтного дизайну DROP

Студія ландшафтного дизайну DROP є офіційним дистриб'ютором Rain Bird (США) в Україні, Одесі. З 2016 року займаємося продажем та встановленням професійного обладнання для систем автоматичного поливу.
Корпорація Rain Bird є провідним світовим виробником обладнання для систем автоматичного поливу. Заснована у 1933 році та виробляє понад 4000 найменувань продукції.

Ми понад двадцять років займаємося продажем та монтажем систем автополиву на ринку України та особливо в Одесі. Нам довіряють завдяки гарній якості продукції, розумним цінам та професіоналізму співробітників.

З 2022 року відкриваємо  Інтернет-магазин поливального обладнання Rain Bird - все для автоматичного поливу

І у зв'язку із відкриттям у нашому магазині діють спеціальні ціни на обладнання для автоматичного поливу, які не поширюються на послуги з монтажу автополиву.

Спецпропозиції на комплектуючі для поливу

розгляньте готові пропозиції поливального обладнання для створення автополиву

Все обладнання та комплектуючі для автополиву

Область застосування системи автополиву

Полив рослин та газонів за допомогою системи автоматичного поливу – ефективний спосіб зрошення присадибних ділянок, громадських та прибудинкових територій, міських, спортивних майданчиків та футбольних. Він сприяє скороченню споживання води на 30-40%.
Система автополиву стаціонарна, автоматизована, існує можливість враховувати погоду, вологість ґрунту, реагувати на вітер дощ, потепління чи похолодання. Різноманітність представлених дощувачів, поливалок, форсунок, роторів, ротаторів та спреїв, а також обладнання для краплинного та мікрокрапельного поливу дозволяє використовувати таке поливальне обладнання на будь-якій ділянці з будь-яким набором рослин.

bottom of page