top of page

Створення Рулонного Газону у селищі Совіньйон під Одесою

Ландшафтне перетворення території від студії озеленення DROP

У пошуках ідеального поєднання краси та практичності, одні з мешканців котеджного селища Совіньйон під Одесою звернулися до ландшафтної студії DROP для перетворення території одного з будинків. В результаті роботи наших фахівців було ухвалено рішення основний акцент зробити на газоні (побажання Замовника) та використовувати Рулонний Газон від ТМ "Українські Газони", що стало невід'ємною частиною проекту.

Підготовка території під укладання рулонного газону

Процес створення ідеальної зеленої території розпочався із ретельної підготовки ґрунту. Експерти студії DROP уважно вивчили властивості ґрунту та його склад, визначивши необхідні параметри для створення сприятливого середовища для зростання та розвитку трав'яного покриву.

Одним із ключових етапів була підготовка основи для Рулонного Газону. Завезення землі високої якості та правильно підібраного піску стало гарантією успішного розвитку трави та зміцнення кореневої системи. Цей важливий прошарок між землею та рулонами газону забезпечує оптимальні умови для зеленого покриву, сприяючи його здоров'ю та красі.

Вибір Рулонного Газону від ТМ Українські Газони став невипадковим. Цей бренд відомий своєю високою якістю, унікальними сортами трав та довговічністю покриття. Густа та зелена трава створює приємний естетичний ефект, а міцна коренева система сприяє стійкості газону до несприятливих погодних умов.

Укладання рулонного газону

Процес укладання Рулонного Газону пройшов під суворим контролем спеціалістів студії DROP. Кожен рулон був укладений з максимальною точністю, забезпечуючи ідеальне з'єднання між ними. Це гарантує щільне покриття та рівномірне зростання трави.

Автополив

Остаточним етапом було впровадження системи автоматичного поливу, що забезпечує оптимальне зволоження газону. Це важлива умова для підтримки його здоров'я та краси протягом усього сезону.

Жителі селища Совіньйон тепер насолоджуються зеленою та доглянутою територією, створеною за участю ландшафтної студії DROP. Створений газон не лише надав естетичної привабливості, а й підкреслив важливість професійного підходу до створення ландшафтних рішень. Рулонний Газон від ТМ Українські Газони став надійним партнером у цій гарній та стійкій зміні присадибного простору.


Тільки за наявності встановленої системи автоматичного поливу Ваш газон ідеально приживеться. Розподілили полив між 7 зонами поливу окремо поливаються різні ділянки прибудинкової території і краплинний полив.

Для забезпечення безперервного догляду за зеленою зоною було запущено систему автоматичного поливу, засновану на передовому поливальному обладнанні Rain Bird, виробленому в США. Ця технологія не тільки знижує трудовитрати на догляд за газоном, але й забезпечує оптимальні умови для зростання та розвитку трави.

Система автополиву, встановлена на території будинку у селищі Совіньйон, складається з 7 зон поливу. Кожна зона налаштована індивідуально з огляду на потреби різних ділянок прибудинкової території. Такий підхід забезпечує точний та ефективний розподіл вологи, при цьому враховуються особливості кожної зони: від великих галявин до краплинного поливу в квіткових клумбах. Завдяки цій системі, газон на території котеджу в селищі Совіньйон не тільки ідеально приживається, але й підтримує свою зелену красу протягом усього сезону..Якщо ви мрієте про красивий, зелений газон, запрошуємо вас звернутися до ландшафтної студії DROP! Наші досвідчені фахівці готові перетворити вашу територію на дивовижне місце, наповнене свіжістю та красою. Ми спеціалізуємося на укладанні Рулонного Газону, використовуючи найкращі матеріали, включаючи рулони від ТМ "Українські Газони".

Дбаємо про кожну деталь, починаючи з підготовки ґрунту і закінчуючи точним розміщенням рулонів, щоб створити ідеальне покриття. Ми також пропонуємо сучасні системи автоматичного поливу, щоб ваш газон завжди залишався зеленим та здоровим.

Для замовлення послуг укладання Рулонного Газону звертайтесь до Ландшафтної студії DROP:


🌐 Наш веб-сайт: www.drop.od.ua 

📧 Электронная почта: omaraandrey@gmail.com 

📞 Телефон: +380674807471


Перетворіть ваш двір на оазис зелені з нами! Не пропустіть шанс зробити ваш будинок ще затишнішим і красивішим.

Comments


bottom of page