top of page

Ландшафтний дизайнер в Одесі

Оновлено: 3 груд. 2023 р.

Ландшафтна майстерня DROP: краса та гармонія у вашому саду

Ландшафтна майстерня DROP вже понад 20 років займається благоустроєм та озелененням ділянок в Одесі та Одеській області. За цей час команда майстерні реалізувала безліч проектів від невеликих дачних ділянок до масштабних паркових зон.


Мета майстерні DROP - допомогти клієнтам створити гарний та гармонійний сад, який радуватиме їх довгі роки. Для цього фахівці майстерні враховують усі побажання замовника, а також особливості ділянки, її рельєф, клімат та інші фактори.


Ландшафтний дизайнер майстерні DROP

провідний Ландшафтний дизайнер в Одесі Шамаєва В.А майстерні DROP
Ландшафтний дизайнер Шамаєва В.А

Ведучий ландшафтний дизайнер майстерні DROP – Вікторія Шамаєва. Вона має понад 20 років досвіду у ландшафтному дизайні та має вищу освіту за спеціальністю "Ландшафтний дизайн та Архітектура". Вікторія постійно підвищує свою кваліфікацію, відвідуючи семінари та майстер-класи провідних фахівців у галузі ландшафтного дизайну.


Вікторія Шамаєва розпочала свій професійний шлях у ландшафтному дизайні у 1999 році. Вона закінчила Харківський коледж будівництва, архітектури та дизайну, а потім продовжила навчання у Харківській академії міського будівництва та господарства за спеціальністю "Архітектура".

Після коледжу Вікторія працювала у Зелентрестах різних міст Криму, а потім у садових центрах Одеси та в Одеському Міськзелентресті. За цей час вона отримала багатий досвід роботи з різними видами рослин та ландшафтних об'єктів.

У 2000-х роках Вікторія заснувала ландшафтну майстерню DROP. За час роботи майстерні вона реалізувала безліч проектів від невеликих дачних ділянок до масштабних паркових зон.

Неодноразово проводила курси з ландшафтного дизайну та садівництва у різних садових центрах міста Одеси.

Вікторія Шамаєва - талановитий ландшафтний дизайнер, який створює гарні та гармонійні сади, які радують людей довгі роки. Вона є професіоналом своєї справи і постійно прагне досконалості.


Портфоліо робіт ландшафтного архітектора

Робота ландшафтного архітектора

Вікторія Шамаєва, ландшафтний дизайнер майстерні DROP: надає широкий спектр послуг, втілюючи індивідуальні потреби клієнтів. Її професійні послуги включають:


Ландшафтний дизайн:

 • Розробка ескізів та концепцій благоустрою.

 • Ландшафтне проектування

 • Планування озеленення та визначення розташування елементів дизайну.

Благоустрій та Планування:

 • Створення ефективних та функціональних планів благоустрою.

 • Врахування інженерних рішень для оптимального використання простору.

 • Контролює посадку рослин за затвердженим ландшафтним проектом.

Вибір та Розміщення Рослин:

 • Експертний вибір рослин, враховуючи кліматичні особливості регіону.

 • Розробка схеми посадки для досягнення естетичної та екологічної гармонії.

Штучні Елементи та Будівництво:

 • Інтеграція штучних елементів: водяні об'єкти, альпійські гірки, декоративні споруди.

 • Співпраця з будівельними компаніями для успішної реалізації проектів.

Супровід Проекту:

 • Постійна взаємодія з клієнтами на всіх етапах процесу.

 • Контроль за реалізацією проекту та внесення коректив за потреби.


Вікторія Шамаєва прагне створювати унікальні та надихаючі простори, поєднуючи креативний дизайн з практичною функціональністю та приділяючи особливу увагу потребам кожного клієнта.


Географія робіт майстерні DROP охоплює Одесу та Одеську область.


Весела робота ландшафтного дизайнераЩоб дізнатися більше про наші послуги, переглянути інші наші проекти та обговорити вашу власну ідею, зв'яжіться з нами за наступними контактами: 🌐 Наш веб-сайт: www.drop.od.ua 📧 Электронная почта: omaraandrey@gmail.com 📞 Телефон: +380674807471 Ми готові втілити вашу мрію в реальність, зробивши вашу прибудинкову територію не лише красивою, а й функціональною. Не відкладайте важливий крок до зміни вашого життя на краще. Звертайтесь до нас, і давайте разом створимо місце, яке радуватиме вас і ваші близькі протягом багатьох років!

Comments


bottom of page