top of page

Мікрокрапельний полив в Одесі.

капельное орошение кустарников

крапельне зрошення

капельный полив растений

крапельний полив рослин

микрокапельное орошение

мікрокрапельні зрошення

капельний полив

крапельний полив

Створимо систему автоматичного мікрокраплинної поливу дерев, чагарників, квітників, альпійських гірок.

Кожна система крапельного поливу проектується і встановлюється індивідуально відповідно до особливостей місцевого ландшафту, даними джерела води і побажаннями замовника за якістю поливу.

 Мікрокрапельні полив рослин в Одесі

Крапельний полив це хороша альтернатива традиційному поливу рослин з шланга. Це мікрокрапельні полив рослин, який подає краплі води безпосередньо до коренів. Система крапельного поливу, розміщена на землі під рослинами в тому числі важкодоступних місцях ділянки, дозволить поливати рослини автоматично, за заданою програмою. Крапельний полив організований наступним чином: Традиційний «шланг поливу» завжди лежить на землі біля рослин. У ньому знаходяться багато крапельниць. Називаються такий шланг мікрокрапельні труба. Вода дозовано, через крапельниці подається кореневій системі рослини.

У наших роботах вода для поливу рослин подається через спеціальний ландшафтний, багаторічний мікрокрапельну трубу XFS DRIPLINE для краплинного поливу від виробника Rain Bird, Яка, в свою чергу, подає поливну воду до крапельниць (розташовані кожні 33 см), які і подають краплі води безпосередньо в прикореневу зону рослин. З кожної крапельниці видається приблизно 2 літри на годину.

 крапельний полив в Одесі

Перевага нашої мікрокапльной труби

мікрокрапельні полив парку в Одесі

Переваги крапельного поливу в Одесі: Рослини поливаються максимально ефективно, так як вода подається безпосередньо до коренів рослин. Крапельний полив працює, а Ви відпочиваєте. Економить воду. Знижується загальна витрата води на ділянці. Виключає потрапляння вологи безпосередньо на листя, квіти і плоди рослин. Включати крапельний полив можна в будь-яку погоду, навіть удень, ризику пошкодити листя рослини не існує.

Капельный полив с успехом используют для полива живой изгородицветниковрозариев , миксбордеров, рокариев и альпийских горок, применяют в теплицах и сельхоз назначениях.

Каждое растение требует различный объем воды, поэтому для более точной регулировки выдаваемой воды используются дополнительные капельницы с различным расходом воды от 2х литров до 40 литров в час, которые просто вставляются в трубу в нужных местах.

 крапельниця поливу

Чтобы микрокапельная труба не портила вид цветника, розария, клумбы мы её можем засыпать корой или мульчей. Будет дополнительное удобрение для растений. Либо разложить поверх земли и капельной трубы ткань из геотекстиля, защищающую растения от прорастания сорняков а сверху засыпать мраморной крошкой для декорирования. Хотя закрытая листвой и растениями капельная труба и так не особо заметна.

Уход за системой капельного полива в Одессе минимальный. Труба для микрокапельного полива не забивается водорослями, не зарастает корнями. У нас есть смонтированные объекты с микрокапельным поливом 20 лет назад и всё замечательно работает.

При проектуванні системи автополиву використовуємо тільки високоякісне обладнання від американських виробників   RAIN BIRD і HUNTER, лідерів поливальної індустрії

Виїзд по Одесі на виміри та складання кошторису

БЕЗКОШТОВНО

Якорь 1
микрокапельная труба Rain Bird

Призначена для систем автоматичного поливу рослин під корінь. Труба для поверхневого крапельного поливу XFS Dripline з технологією Copper Shield TM.

  • Шланг для підповерхневого крапельного поливу Rain Bird® XFS Dripline з технологією Copper Shield ™ є новітнім інноваційним продуктом компанії Rain Bird. Технологія Copper Shield компанії Rain Bird захищає крапельницю від проникнення коренів, забезпечуючи довговічність системи поверхневого крапельного поливу і низьку потребу в обслуговуванні при розміщенні під трав'яними, почвопокровними або чагарниковими ділянками.

  • Шланг для поверхневого крапельного поливу Rain Bird® XFS Dripline з технологією Copper Shield ™ має кращу в галузі гнучкістю, що забезпечує безпрецедентну простоту в проектуванні і установці.

  • Можливе використання фітингів Rain Bird Lock Type, штуцерних фітингів XFF Dripline і інших штуцерних фітингів 17 мм

фірма виробник RAIN BIRD

МІКРОРАСПИЛІТЕЛІ СЕРІЇ JET SPIKE

Призначений для систем автоматичного поливу рослин

Мікрораспилітель на штирі з регульованою витратою

ЗАСТОСУВАННЯ Ці мікрораспилітелі поставляються готовими до монтажу. Ідеальний для зрошення чагарників, дерев і квіткових клумб.

ХАРАКТЕРИСТИКИ Змонтований на штирі 31 см Подовжувач 20 см в штирі Загальна довжина: 51 см Мікрораспилітель виготовлений з Поліацеталь, штир і удленітель - з HDPE У комплектації трубка 4/6 мм, довжина 50 см ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ: Тиск: 0.5 - 2.5 бар Витрата: 0 - 130 л / год Радіус: регульований від 0 до 4.2 м фірма виробник RAIN BIRD

Компьютер полива Rain bird rzx

Засіб для гнучкого планування режимів роботи автоматичного поливу, завдяки яким контролер ідеально підходить для широкого спектру областей застосування, включаючи системи зрошення для приватного сектора. Позонно планування дозволяє незалежно програмувати роботу кожного електромагнітного клапана. На великому ЖК-екрані одночасно відображаються всі програмні параметри для кожної зони. Простий інтерфейс користувача дозволяє зручно представляти і описувати кожну функцію контролера на окремому екрані. Існують моделі для управлінням 4,6,8 станцій автополива. Є можливість для установки як в приміщенні, так і поза приміщеннями. Необхідно харчування 230V.

фірма виробник RAIN BIRD

автономный компьютер полива Rain Bird WPX

WPX - це професійний і потужний контролер на 1, 2, 4 станції, спроектований спеціально для автоматизації зрошення в місцях без електрики. Його абсолютно водостійка конструкція витримує вологі і агресивні середовища, і дозволяє монтувати контроллер безпосередньо в клапанний бокс.

фірма виробник RAIN BIRD

bottom of page