top of page

Мікрокрапельний полив в Одесі.

Унікальні ландшафтні рішення вже понад 20 років пропонує студія DROP в Одесі. Одним із ключових напрямів її діяльності є встановлення систем мікрокрапельного поливу для дерев та рослин на ділянках городян. З фокусом на Одесі та прилеглих районах, DROP створює інтегровані рішення, поєднуючи сучасні технології та професійний дизайн. Після встановлення системи автоматичного мікрокрапельного поливу, студія надає професійне обслуговування, забезпечуючи довговічність та безперебійну роботу. Якщо ви мрієте про досконалий сад, зверніться до студії DROP для створення індивідуального рішення, яке перевершить ваші очікування.

капельное орошение кустарников

крапельне зрошення

капельный полив растений

крапельний полив рослин

микрокапельное орошение

мікрокрапельні зрошення

капельний полив

крапельний полив

Створимо систему автоматичного мікрокраплинної поливу дерев, чагарників, квітників, альпійських гірок.

Кожна система крапельного поливу проектується і встановлюється індивідуально відповідно до особливостей місцевого ландшафту, даними джерела води і побажаннями замовника за якістю поливу.

 Мікрокрапельні полив рослин в Одесі

Мікрокрапельний полив Що це?

Крапельний полив це хороша альтернатива традиційному поливу рослин з шланга. Це мікрокрапельні полив рослин, який подає краплі води безпосередньо до коренів. Система крапельного поливу, розміщена на землі під рослинами в тому числі важкодоступних місцях ділянки, дозволить поливати рослини автоматично, за заданою програмою. Крапельний полив організований наступним чином: Традиційний «шланг поливу» завжди лежить на землі біля рослин. У ньому знаходяться багато крапельниць. Називаються такий шланг мікрокрапельні труба. Вода дозовано, через крапельниці подається кореневій системі рослини.

У наших роботах вода для поливу рослин подається через спеціальний ландшафтний, багаторічний мікрокрапельну трубу XFS DRIPLINE для краплинного поливу від виробника Rain Bird, Яка, в свою чергу, подає поливну воду до крапельниць (розташовані кожні 33 см), які і подають краплі води безпосередньо в прикореневу зону рослин. З кожної крапельниці видається приблизно 2 літри на годину.

 крапельний полив в Одесі

Перевага нашої мікрокапльной труби

мікрокрапельні полив парку в Одесі

Переваги мікрокрапного поливу

Переваги крапельного поливу в Одесі: Рослини поливаються максимально ефективно, так як вода подається безпосередньо до коренів рослин. Крапельний полив працює, а Ви відпочиваєте. Економить воду. Знижується загальна витрата води на ділянці. Виключає потрапляння вологи безпосередньо на листя, квіти і плоди рослин. Включати крапельний полив можна в будь-яку погоду, навіть удень, ризику пошкодити листя рослини не існує.

Краплинний полив з успіхом використовують для поливу живоплоту, квітників, розаріїв, міксбордерів, рокаріїв та альпійських гірок, застосовують у теплицях та сільгосп призначеннях.

Кожна рослина потребує різного обсягу води, тому для більш точного регулювання води, що видається, використовуються додаткові крапельниці з різною витратою води від 2х літрів до 40 літрів на годину, які просто вставляються в трубу в потрібних місцях.

 крапельниця поливу

Щоб мікрокрапельна труба не псувала вигляд квітника, розарію, клумби ми її можемо засипати корою або мульчею. Буде додаткове добриво для рослин. Або розкласти поверх землі і крапельної труби тканину з геотекстилю, що захищає рослини від проростання бур'янів, а зверху засипати мармуровою крихтою для декорування. Хоча закрита листям та рослинами краплинна труба і так не особливо помітна.

Догляд за системою краплинного зрощення в Одесі мінімальний. Труба для мікрокраплинного зрощення не забивається водоростями, не заростає корінням. Ми маємо змонтовані об'єкти з мікрокрапельним поливом 20 років тому і все чудово працює.

Крапельный полив хвойників

Автоматичний мікрокрапельний полив - ідеальний спосіб підтримувати водний баланс рослин у вашому саду! Забезпечує рослинам необхідну кількість вологи у правильний час. Забувати про зрощення вже не доведеться, адже DROP намагатиметься завжди бути поряд з вами і вчасно зволожувати ваші квіти, дерева та газони. Ключова перевага нашого автоматичного мікрокрапельного зрощення полягає в його точності та ефективності. Використовуючи лише необхідну кількість води, ми впевнені, що кожна рослина отримає ідеальне харчування, яке допоможе їм процвітати.

При проектуванні системи автополиву використовуємо тільки високоякісне обладнання від американських виробників   RAIN BIRD і HUNTER, лідерів поливальної індустрії

Виїзд по Одесі на виміри та складання кошторису

БЕЗКОШТОВНО

Якорь 1
микрокапельная труба Rain Bird

Призначена для систем автоматичного зрощення рослин під корінь. Труба для поверхневого крапельного зрощення XFS Dripline з технологією Copper Shield TM.

  • Шланг для підповерхневого крапельного зрощення Rain Bird® XFS Dripline з технологією Copper Shield ™ є новітнім інноваційним продуктом компанії Rain Bird. Технологія Copper Shield компанії Rain Bird захищає крапельницю від проникнення коренів, забезпечуючи довговічність системи поверхневого крапельного зрощення і низьку потребу в обслуговуванні при розміщенні під трав'яними, почвопокровними або чагарниковими ділянками.

  • Шланг для поверхневого крапельного зрощення Rain Bird® XFS Dripline з технологією Copper Shield ™ має кращу в галузі гнучкістю, що забезпечує безпрецедентну простоту в проектуванні і установці.

  • Можливе використання фітингів Rain Bird Lock Type, штуцерних фітингів XFF Dripline і інших штуцерних фітингів 17 мм

фірма виробник RAIN BIRD

МІКРОРАСПИЛІТЕЛІ СЕРІЇ JET SPIKE

Призначений для систем автоматичного зрощення рослин

Мікрораспилітель на штирі з регульованою витратою

ЗАСТОСУВАННЯ Ці мікрораспилітелі поставляються готовими до монтажу. Ідеальний для зрошення чагарників, дерев і квіткових клумб.

ХАРАКТЕРИСТИКИ Змонтований на штирі 31 см Подовжувач 20 см в штирі Загальна довжина: 51 см Мікрораспилітель виготовлений з Поліацеталь, штир і удленітель - з HDPE У комплектації трубка 4/6 мм, довжина 50 см ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ: Тиск: 0.5 - 2.5 бар Витрата: 0 - 130 л / год Радіус: регульований від 0 до 4.2 м фірма виробник RAIN BIRD

Компьютер полива Rain bird rzx

Засіб для гнучкого планування режимів роботи автоматичного зрощення, завдяки яким контролер ідеально підходить для широкого спектру областей застосування, включаючи системи зрошення для приватного сектора. Позонно планування дозволяє незалежно програмувати роботу кожного електромагнітного клапана. На великому ЖК-екрані одночасно відображаються всі програмні параметри для кожної зони. Простий інтерфейс користувача дозволяє зручно представляти і описувати кожну функцію контролера на окремому екрані. Існують моделі для управлінням 4,6,8 станцій автополива. Є можливість для установки як в приміщенні, так і поза приміщеннями. Необхідно харчування 230V.

фірма виробник RAIN BIRD

автономный компьютер полива Rain Bird WPX

WPX - це професійний і потужний контролер на 1, 2, 4 станції, спроектований спеціально для автоматизації зрошення в місцях без електрики. Його абсолютно водостійка конструкція витримує вологі і агресивні середовища, і дозволяє монтувати контроллер безпосередньо в клапанний бокс.

фірма виробник RAIN BIRD

bottom of page