top of page

Фурнітура для поливу

У зв'язку з Війною в Україні замовлення приймаються лише за телефоном.

Продаж фурнітури для систем автоматиного поливу

Продаж поливальної фурнітури Rain Bird

Фітинги RAIN BIRD - Ідеальне Рішення для Комерційних та Приватних Об'єктів

У світі сучасних технологій та комфорту, створення ефективної системи автополиву стає все більш важливим. У цьому контексті фітинги RAIN BIRD, представлені магазином DROP, стають невід'ємною частиною сучасних поливальних систем. Ця фурнітура дозволяє самостійно зібрати та встановити систему автоматичного поливу.

Ціна зі знижкою визначена лише для продажу в інтернеті для самостійного монтажу

Популярні категорії комплектуючих для систем автоматичного поливу

Опис фурнітури, фітингів у системах автополиву

У світі сучасних систем поливу та ландшафтного дизайну гнучкі трубки та штуцерні з'єднувачі відіграють ключову роль у створенні ефективних систем автополиву. Студія DROP представляє продукцію найвищої якості від RAIN BIRD - гнучкі трубки та з'єднувачі, які забезпечують надійність, довговічність та високу ефективність в керуванні поливальними системами.

Матеріал та Міцність:

Гнучкі трубки та штуцерні з'єднувачі RAIN BIRD виготовляються з поліетилену низького тиску (ПНД), що характеризується хімічною інертністю до води. Цей матеріал забезпечує продуктам термін служби понад 50 років, а також витримує замерзання води та розтягування без втрати міцності до 7%. Такі характеристики роблять гнучкі трубки та з'єднувачі RAIN BIRD надійним та довговічним рішенням для різних умов експлуатації.

Безпека та Зручність:

Продукція RAIN BIRD має високі стандарти безпеки. Гнучкі сполуки RAIN BIRD є бактеріологічно та токсикологічно безпечними, що є вкрай важливим аспектом, особливо при використанні в системах автополиву для сільського господарства або ландшафтного дизайну.

Гнучкість у застосуванні:

Гнучка підводка дозволяє легко підключати різні дощувачі системи автополиву до трубопроводу та фітингів, прокладати траси з довільною траєкторією. Це відкриває широкі можливості для гнучкого планування та налаштування поливальних систем з урахуванням особливостей місцевості.

Широкий асортимент:

Штуцери з різьбленням ½ і ¾ надають можливість з'єднувати гнучкі з'єднання з різними доглядальницями, спринклерами або іншими фітингами, дозволяючи ефективно регулювати висоту зрошувачів щодо рівня землі.

Шарнірні Сполуки:

Шарнірні з'єднання RAIN BIRD з'єднують роторні та статичні дощувачі з ПНД-трубопроводом, забезпечуючи точне розташування зрошувача у призначеному місці на потрібній висоті. Це особливо важливо задля досягнення оптимального покриття поливом.

Наші фахівці допоможуть вам з установкою  системи автополива

Зверніться до нас, щоб отримати допомогу у підборі обладнання для системи автоматичного поливу. Ми можемо зробити для Вас проект схему автоматичного поливумонтаж поливального обладнанняна об'єкті