Автоматический полив газона дождевателями

АВТОМАТИЧНИЙ ПОЛИВ В ОДЕСІ

установка системи автоматичного поливу за 3 дні!

Створення системи Автоматичного поливу в Одесі

Створення системи автоматичного поливу в Одесі - це один з основних видів діяльності нашої Ландшафтній студії DROP протягом 20 ти років. За цей час змонтовано тисячі систем автополиву у всіх районах м.Одеса та Одеської області, а також в Києві, Миколаєві, Херсоні. В останні п'ять років ми приймаємо замовлення по монтажу системи автополиву тільки в Одесі і Одеській області. У процесі нашої роботи ми встановили неймовірне безліч полівалок, електроклапанів, комп'ютерів поливу. Проклали сотні кілометрів поливальних труб і мікрокраплинної труб. Ми не тільки монтуємо, але і обслуговуємо встановлені системи автополиву. Хочете встановити собі Автоматичний полив?

 

Автоматичний полив і принцип його роботи

І так під час створення системи автоматичного поливу ми робимо:

Проект системы автополива в Одессе. Применяем поливочное оборудование Rain Bird и Hunter

проектування автополива

Проектування будь-яких систем автоматичного поливу. Складання проектно - кошторисної документації. Підбір кращого обладнання для системи автоматичного поливу. Виїзд на об'єкт для вимірів або за наданим ландшафтним проектом. Можливий розрахунок кількох варіантів поливу: Економ, Стандарт, Еліт

Прокладка траншей для систем поливу

Розбивка ділянки і прокладка траншей для комунікацій системи автополиву за допомогою спецтехніки. Швидка копка траншеєкопача Laski. За необхідності розбирання/укладання плитки або проколи під доріжками до 2х метрів. Можливий поетапний підхід до виконання робіт.

Монтаж автополива в Одесі і області

Виконуємо повний монтаж під ключ системи автоматичного поливу з установкою автоматики Rain Bird і насосного обладнання Pedrollo. Приїжджаємо на ділянку повністю укомплектованими необхідним поливальним обладнанням та сантехнічним матеріалом. Ділянка 5 соток робимо за два дні.

Продувка системы полива компрессором

Обслуговування системи поливу в Одесі і області

 • підготовка автополива до зими

 • весняний запуск автополива

 • ремонт систем автополиву

 • перенос дощовиків

 • модернізація поливальної системи

 • налаштування системи автоматичного поливу

 • заміна автоматики поливу на більш сучасну (WiFi)

Порядок виконання робіт

Заявка та обмір ділянки
Зателефонуйте нам, ми узгодимо час приїзду зморщок. Якщо у Вас вже є заміри ділянки, то можете вислати нам їх на електронну пошту: omarapoliv@rambler.ru.
Виїзд по Одесі безкоштовний
Проектно-кошторисна документація

За день наш ми зробимо розрахунок Вашої системи автоматичного поливу і безкоштовно порахуємо кошторис на обладнанні RainBird або Hunter. Кошторис надішлемо на Вашу пошту або вайбер

Договір і аванс на матеріали
Після узгодження проекту системи автоматичного поливу укладаємо договір, доставляємо матеріали на об'єкт і отримуємо передоплату за матеріали.
Монтаж системи автополиву

За 1-3 дні ми робимо повний монтаж системи автоматичного поливу у Вас на ділянці. Після повної перевірки виконаних робіт Ви проводите оплату.

Наші переваги

Понад 600 обслуговуваних систем

безкоштовно підготуємо кошторис за 1 день

використовуємо спецтехніку

після гарантійне

обслуговування систем

Виконаємо монтаж системи автополиву від 1 дня

Постійний штат монтажників.

18 років досвіду

Гарантія на обладнання від виробника

Основна перевага системи автоматичного поливу Одеса - це її не залежно від Ваших планів. Ваш газон і рослини будуть поливатися по заздалегідь встановленим графіком поливу. Влітку в нашу спеку буває газон треба поливати два рази вранці і ввечері і система автоматичного поливу візьме на себе цей монотонна праця. Для того щоб підтримувати газон і рослини в хорошому стані автополив в Одесі просто необхідний. Вартість системи автоматичного поливу в Одесі залежить від багатьох факторів тому потрібен виїзд нашого інженера до Вас на ділянку для складання кошторису для пристрою системи автоматичний полив Одеса.

 

Зробити автоматичний полив в Одесі і Одеській області. Одеса, Іллічівськ, Чорноморськ, Бугово, Санжейка, Грибівка, Кароліно-Бугаз, Чорноморка, Червоний Хутір, Сухий Лиман, Фонтан, Фонтанка, Крижанівка, Селище Котовського

Роблячи Автоматичний полив Одеса Використовуємо тільки високоякісне зрошувальні системи від американських виробників

RAIN BIRD і HUNTER , лідерів поливальної індустрії. Гарантія до 5 років

Наші роботи: Автоматичний полив

Автоматический полив Вапярка
Монтаж системи автоматичного поливу газону і рослин прибудинкової території будинку, розташованого в селищі Вапнярка під Одесою.
Капельная труба Rain Bird. Микрокапельная труба
Мікрокрапельні автоматичний поливу в Одесі рослин. Особливості та переваги крапельної труби Rain Bird.
Автополив газона и растений Овидиополь
Озеленення починається з Монтажу системи автоматичного поливу ландшафту. Робимо Ландшафтний дизайн в Овідіополі під Одесою.
Стоимость системы автоматического полива Одесса
Огляд варіантів розрахунку вартості системи автоматичного поливу.

Автоматичний полив і принцип його роботи:

 

 • з джерела водопостачання (міський водопровід або ємність з насосом) вода подається в магістральний поливальний водопровід до кранів і електроклапанів;

 • комп'ютером поливу ми маємо можливість управляти Елекромагнітний клапанами. Регулювати час і тривалість включення кожного клапана, а також враховувати тижневий календар поливу (включати полив в певні дні тижня);

 • електроклапан включає певну зону поливу. Або відбувається автоматичний полив поверхневим дощуванням частини газону за допомогою полівалок і налаштованих форсунок, або краплинний і мікрокраплинної полив рослин;

 • кожна зона поливу складається з сумісного обладнання і тому полив виходить рівномірний;

 • до комп'ютера автоматичного поливу можна підключати датчик дощу (для відключення поливу під час дощу) і модуль WiFi для автоматичного коректування тривалості поливу від найближчої метеостанції.

 

Переваги автополівочной системи

 

 • головною перевагою системи автоматичного поливу є рівномірний розподіл води по поверхні

 • можливість налаштування поливу як днів так і тривалості для кожної поливальної зони

 • всі поливальні комунікації (труби, дроти, автоматика) знаходяться в землі, ніщо не заважає ходити і косити газон, поливалки знаходяться під землею і висуваються тільки по команді з комп'ютера поливу.

 • економне споживання води за рахунок регулярності поливу.

 • Ваш газон і рослини будуть политі навіть під час вашої відсутності і в оптимальний час (вночі, зменшена втрата води через випарів)

 • є можливість контролювати полив допомогою мобільного телефону а також налаштовувати параметри поливу

 

Автоматичний полив в Одесі можна розділити на два напрямки поливу:

 

 1. Дощування. За допомогою полівалок або дощовиків формуються краплі води, рівномірно покривають поливають зону. Сюди входять статичні (спрей), роторні (ротор) і ротаторні поливалки. Використовуються для поливу газонів і рослин.

 2. Крапельний полив. Вода подається по трубах і спеціальним крапельниць безпосередньо до коренів рослин. Такий варіант підходить для догляду за чагарниками, квітниками, деревами, городом.

 

При проектуванні і монтажі системи автоматичного поливу потрібні теоретичні та практичні знання і у нас вони накопичені за 20 років активних і понад активних робіт по монтажу систем автоматичного поливу в Одесі.

 

Що нам потрібно для створення системи автоматичного поливу в Одесі

Нам потрібен план Вашої ділянки або поливається території. В ідеалі Ландшафтний проект (наш ландшафтний дизайнер може його зробити для Вас). Або виїзд нашого фахівця з автоматичного поливу до Вас на ділянку (по Одесі виїзд безкоштовний). Проектант системи автоматичного поливу повинен бачити споруди, доріжки, зони газонів та насаджень (дерева, чагарники, квіти). Працюючи з ландшафтним проектом проектувальник поливу приймає рішення які поливалки і дощовики, крапельну і мікрокраплинної трубу використовувати для поливу даної території, яку схему підключення задіяти, де розміщувати автоматику поливу, необхідність застосування насосного обладнання. Після його роботи Ви безкоштовно отримуєте кошторис на створення системи автоматичного поливу в Одесі на Вашій ділянці. Для створення повноцінного проекту системи автоматичного поливу нам необхідний ландшафтні проект. Вартість проекту автополива договірна.