top of page
Автоматичний полив Одеса

АВТОМАТИЧНИЙ ПОЛИВ В ОДЕСІ

Встановлення системи автоматичного поливу за 3 дні!

Кошторис автополиву безкоштовно на поливальне обладнання Rain Bird

Створення системи Автоматичного поливу в Одесі

З моменту свого заснування понад 20 років тому студія DROP займається створенням унікальних ландшафтних рішень, одним з ключових напрямків яких є встановлення систем Автоматичного зволоження ґрунту.
Досвід та професіоналізм
Протягом двох десятиліть DROP створила тисячі систем автополиву у різних районах м. Одеса та Одеської області, а також в інших українських містах, таких як Київ, Миколаїв, Херсон, Овідеополь та Ізмаїл. За останні п'ять років студія фокусується на виконанні замовлень виключно в Одесі та її околицях, що наголошує на глибокому розумінні особливостей клімату та вимог клієнтів у цьому регіоні.
Технологічна досконалість
DROP не просто встановлює системи автополиву – вона створює інтегровані рішення, які поєднують у собі сучасні технології та професійний дизайн. Команда студії працює з різними типами поливалок, електроклапанів та комп'ютерів поливу, підбираючи оптимальні варіанти для кожного конкретного проекту. Монтаж сотень кілометрів поливальних труб та мікрокраплинних систем - лише мала частина того, що DROP здатна запропонувати своїм клієнтам.
Обслуговування – гарантія довговічності
DROP не завершує свою роботу після встановлення системи автополиву. Студія надає професійне обслуговування встановлених систем, забезпечуючи їхню безперебійну роботу протягом багатьох років. DROP завжди готова вийти на об'єкт для регулювання, ремонту або оновлення системи, що підтверджує високий стандарт обслуговування.
Бажаєте встановити собі систему автоматичного поливу?
Якщо ви мрієте про досконалий сад або дбаєте про красу своєї присадибної ділянки, система Автоматичного зрощення від DROP – саме те, що вам потрібно. Зверніться до нашої студії, і наші фахівці допоможуть вам створити індивідуальне рішення, яке не тільки задовольнить ваші потреби, але й перевершить ваші очікування. З DROP ваш сад стане не тільки зеленою оазисом, а й простором, наповненим життям та красою.

І так під час створення системи автоматичного зрощення ми робимо:

Проект системи автоматичного поливу в Одесі

Проектування будь-яких систем автоматичного поливу з урахуванням ландшафтної специфіки, джерела води та всіх комунікацій. Складання проектно-кошторисної документації. Підбирає найкраще обладнання для системи автоматичного зволоження ґрунту. Виїзд на об'єкт для вимірів або за наданим ландшафтним проектом. Можливий розрахунок кількох варіантів поливу: Економ, Стандарт, Еліт

Прокладання траншей для встановлення системи автоматичного поливу

Розбивка ділянки за затвердженим проектом поливу та прокладання траншей для закладки труб і комунікацій системи автополиву за допомогою спецтехніки Швидка копка траншей траншеєкопачем Laski. Копка брешугодну лопатами у складних місцях. При необхідності розбирання/укладання плитки або проколи під доріжками до 2х метрів. Можливий поетапний підхід до виконання робіт.

Монтаж системи автоматичного поливу в Одессі

Виконаємо повний монтаж під ключ системи автоматичного поливу в Одесі з використанням сучасних технологій зрошення, встановлення автоматики Rain Bird і насосного обладнання Pedrollo, згідно з затвердженим кошторисом. Приїжджаємо на ділянку повністю укомплектованими необхідним поливальним обладнанням та сантехнічним матеріалом. Ділянку 5 соток робимо за два дні.

Продування системи поливу компресором
 • підготовка автополиву до зими

 • весняний запуск автополиву

 • ремонт систем автополиву

 • перенесення дощувальників

 • модернізація поливальної системи

 • налаштування системи автоматичного поливу

 • сезонне обслуговування та тестування

 • заміна автоматики поливу на більш сучасну (WiFi)

Порядок виконання робіт

Заявка та обмір ділянки

Для початку процесу встановлення системи автоматичного поливу від студії DROP, зв'яжіться з нами, і ми організуємо безкоштовний виїзд замірника Одесою. Якщо ви вже маєте заміри ділянки, ви можете надіслати їх на нашу електронну пошту: omaraandrey@gmail.com. Наша мета – повністю зрозуміти особливості вашої ділянки для створення індивідуального та ефективного проекту.

Проектно-кошторисна документація

Протягом одного дня після проведення виміру, наші фахівці створять розрахунок вашої системи автоматичного поливу та безкоштовно складуть кошторис на обладнання від провідних виробників, таких як Rain Bird або Hunter. Кошторис ми надішлемо вам на електронну пошту або через Viber для вашого ознайомлення

Договір і аванс на матеріали

Після ретельного узгодження проекту системи автоматичного зрощення, ми укласти договір, доставимо необхідні матеріали на об'єкт і отримаємо передоплату за матеріали. Цей етап є гарантією початку робіт та забезпечує нам необхідні ресурси для успішної реалізації проекту

Установка системи автополиву

За 1-3 дні наша команда професіоналів проведе повний монтаж системи автоматичного поливу на ділянці. Ми використовуємо сучасне обладнання та слідуємо затвердженому проекту, щоб забезпечити ефективну та надійну роботу системи. Після завершення робіт ми проведемо ретельну перевірку виконаних завдань.

Остаточна перевірка та оплата

Після завершення монтажу та успішної перевірки системи автополиву, ви робите остаточну оплату за виконані роботи. Наші спеціалісти також проведуть детальний огляд роботи системи, забезпечуючи вас усією необхідною інформацією з експлуатації та обслуговування.

Наші переваги

Понад 600 обслуговуваних систем

Виконаємо монтаж системи автополиву від 1 дня

Безкоштовно підготуємо кошторис за 1 день

Полив дощувачем spray Rain Bird

Постійний штат монтажників.

18 років досвіду

Використовуємо спецтехніку

Гарантія на обладнання від виробника

Після гарантійне

обслуговування систем

Основна перевага системи автоматичного зрощення в Одесі - це її не залежно від Ваших планів. Ваш газон і рослини будуть поливатися по заздалегідь встановленим графіком поливу. Влітку в нашу спеку буває газон треба поливати два рази вранці і ввечері і система автоматичного поливу візьме на себе цей монотонна праця. Для того щоб підтримувати газон і рослини в хорошому стані автополив в Одесі просто необхідний. Вартість системи автополиву в Одесі залежить від багатьох факторів тому потрібен виїзд нашого інженера до Вас на ділянку для складання кошторису для пристрою системи автоматичного зрощення Одесі.

Зробити автоматичний полив ми можемо в Одесі та Одеській області. Встановлюємо автополив по районах: Одеса, Іллічівськ, Чорноморськ, Бугово, Санжейка, Грибівка, Кароліно Бугаз, Чорноморка, Червоний Хутір, Сухий Лиман, Фонтан, Фонтанка, Крижанівка, Селище Котовського

Автоматичний полив Одеса - Використовуємо тільки високоякісне поливальне обладнання від американських виробників RAIN BIRD і HUNTER, Лідерів поливальної індустрії. У нас є зскарб поливального обладнання та комплектуючих в Одесі. У нашому інтернет магазині Ви можете ознайомитися з каталогом продукції Rain Bird, з якої ми збираємо системи автополиву.

Наші роботи з встановлення системи Автоматичного поливу газону та рослин

Автоматичний полив Вапярка

Монтаж системи автоматичного дощування газону і рослин прибудинкової території будинку, розташованого в селищі Вапнярка під Одесою.

Краплинний автоматичний полив трубою Rain Bird

Мікрокрапельнэ автоматичне зрощення в Одесі рослин. Особливості та переваги крапельної труби Rain Bird.

Автополив газона и растений Овидиополь

Озеленення починається з Монтажу системи автоматичного зволоження ґрунту ландшафта. Робимо Ландшафтний дизайн в Овідіополі під Одесою.

Вартість системи автоматичного поливу Одеса

Огляд варіантів розрахунку вартості системи автоматичного поливу. Вплив форми та конфігурації ділянки на вартість поливальної системи

Автоматичний полив та принцип його роботи:

як працює система автополиву?

 • з джерела водопостачання (міський водопровід або ємність з насосом) вода подається в магістральний поливальний водопровід до кранів та електроклапанів;

 • комп'ютером поливу ми маємо можливість керувати електромагнітними клапанами. регулювати час та тривалість включення кожного клапана, а також враховувати тижневий календар поливу (включати зрощення у певні дні тижня);

 • електроклапан включає певну зону зрощення. Або відбувається автоматичний полив поверхневим дощуванням частини газону за допомогою поливалок і налаштованих форсунок, або краплинний та мікрокраплинний полив рослин; 

 • кожна зона поливу складається із сумісного обладнання і тому зволоження ґрунту виходить рівномірно;

 • до комп'ютера автоматичного поливу можна підключати датчик дощу (для відключення поливу при дощі) та модуль WiFi для автоматичного коригування тривалості поливу від найближчої метеостанції.

робота системи автополиву в Одесі
принцип работы автоматического полива

Переваги автополивальний системи

чому варто встановити систему автополиву на делянці ?

Переваги системи автоматичного поливу – гарний газон
 • Основною перевагою системи автоматичного зволоження ґрунту є рівномірний розподіл води по поверхні, що підвищує якість газону та рослин. ви отримуєте доглянутий ландшафтний дизайн і смарагдові газони за мінімальних зусиль;

 • можливість налаштування зрощення по кожному дню тижня та тривалості для кожної поливальної зони;

 • всі поливальні комунікації (труби, дроти, автоматика) перебувають у землі, ніщо не заважає ходити і косити газон, поливалки перебувають під землею і висуваються лише з команді з комп'ютера поливу;

 • економне споживання води за рахунок регулярності зволоження ґрунту, економія фінансових витрат на воду та електроенергію;

 • немає необхідності витрачати свій час на регулярний ручний полив, встановивши систему автополиву, ви отримуєте якісне та своєчасне зрошення ділянки навіть під час відпустки.

 • є можливість контролювати полив за допомогою мобільного телефону і налаштовувати параметри зволоження в будь-якій точці світу, при встановленій технології WiFi в контролері зрошення.

Автоматичний полив – це розумна система іригації, яка значно спрощує процес догляду та обслуговування існуючого ландшафтного дизайну та озеленення.

Полив газона подземными дождевателями

Автоматичний полив можна розділити на два напрями поливу:

які є види автополиву?

 • Дощування. За допомогою поливалок або дощувачів формуються краплі води, що рівномірно покривають зону, що поливається. Сюди входять статичні (спрей), роторні (ротор) та ротаторні поливалки. Використовуються для дощування газонів та рослин.

полив рослин крапельною трубою
 • Крапельний полив. Вода подається по трубах та спеціальних крапельницях безпосередньо до коріння рослин.  Такий варіант підходить для догляду за чагарниками, квітниками, деревами, городом.

При проектуванні та монтажі системи автополиву потрібні теоретичні та практичні знання і у нас вони накопичені за 20 років активних та понад активних робіт з створенню систем автополиву в Одесі.

Що нам потрібне для створення системи автоматичного поливу в Одесі

Нам потрібен план Вашої ділянки або території, що поливається. В ідеалі Ландшафтний проект  (наш ландшафтний дизайнер може його зробити для Вас). Або виїзд нашого фахівця з автоматичного зволоження ґрунту до Вас на ділянку (Одеса виїзд безкоштовний). Проектант системи автоматичного зрощення повинен бачити будівлі, доріжки, зони газонів та насаджень (дерева, чагарники, квіти). Працюючи з ландшафтним проектом. Проектувальник поливу приймає рішення які поливалки і дощувачі, крапельну і мікрокраплинну трубу використовувати для зрощення даної території, яку схему підключення задіяти, де розміщувати автоматику поливу, необхідність застосування насосного обладнання. Після прорахунку проекту автополиву Ви безкоштовно отримуєте кошторис на створення системи автополиву в Одесі на Вашій ділянці. Для створення повноцінного проекту системи автоматичного зрощення нам необхідний ландшафтний проект. Вартість проекту автополиву договірна.

bottom of page