top of page
Автоматический полив газона дождевателями

АВТОМАТИЧНИЙ ПОЛИВ В ОДЕСІ

Встановлення системи автоматичного поливу за 3 дні!

Кошторис автополиву безкоштовно на поливальне обладнання Rain Bird

Створення системи Автоматичного поливу в Одесі

Створення системи автоматичного поливу в Одесі - це один з основних видів діяльності нашої Ландшафтній студії DROP протягом 20 ти років. За цей час змонтовано тисячі систем автополиву у всіх районах м.Одеса та Одеської області, а також в Києві, Миколаєві, Херсоні. В останні п'ять років ми приймаємо замовлення по монтажу системи автополиву тільки в Одесі і Одеській області. У процесі нашої роботи ми встановили неймовірне безліч полівалок, електроклапанів, комп'ютерів поливу. Проклали сотні кілометрів поливальних труб і мікрокраплинної труб. Ми не тільки монтуємо, але і обслуговуємо встановлені системи автополиву. Хочете встановити собі Автоматичний полив?

 

Автоматичний полив і принцип його роботи

І так під час створення системи автоматичного поливу ми робимо:

Проект системы автополива в Одессе. Применяем поливочное оборудование Rain Bird и Hunter

Проектування будь-яких систем автоматичного поливу. Складання проектно - кошторисної документації. Підбір кращого обладнання для системи автоматичного поливу. Виїзд на об'єкт для вимірів або за наданим ландшафтним проектом. Можливий розрахунок кількох варіантів поливу: Економ, Стандарт, Еліт

Розбивка ділянки і прокладка траншей для комунікацій системи автополиву за допомогою спецтехніки. Швидка копка траншеєкопача Laski. За необхідності розбирання/укладання плитки або проколи під доріжками до 2х метрів. Можливий поетапний підхід до виконання робіт.

Продувка системы полива компрессором
 • підготовка автополива до зими

 • весняний запуск автополива

 • ремонт систем автополиву

 • перенос дощовиків

 • модернізація поливальної системи

 • налаштування системи автоматичного поливу

 • заміна автоматики поливу на більш сучасну (WiFi)

Порядок виконання робіт

Заявка та обмір ділянки

Зателефонуйте нам, ми узгодимо час приїзду зморщок. Якщо у Вас вже є заміри ділянки, то можете вислати нам їх на електронну пошту: omarapoliv@rambler.ru.
Виїзд по Одесі безкоштовний

Проектно-кошторисна документація

За день наш ми зробимо розрахунок Вашої системи автоматичного поливу і безкоштовно порахуємо кошторис на обладнанні RainBird або Hunter. Кошторис надішлемо на Вашу пошту або вайбер

Договір і аванс на матеріали

Після узгодження проекту системи автоматичного поливу укладаємо договір, доставляємо матеріали на об'єкт і отримуємо передоплату за матеріали.

Монтаж системи автополиву

За 1-3 дні ми робимо повний монтаж системи автоматичного поливу у Вас на ділянці. Після повної перевірки виконаних робіт Ви проводите оплату.

Наші переваги

Понад 600 обслуговуваних систем

безкоштовно підготуємо кошторис за 1 день

використовуємо спецтехніку

після гарантійне

обслуговування систем

Виконаємо монтаж системи автополиву від 1 дня

Постійний штат монтажників.

18 років досвіду

Гарантія на обладнання від виробника

Основна перевага системи автоматичного поливу Одеса - це її не залежно від Ваших планів. Ваш газон і рослини будуть поливатися по заздалегідь встановленим графіком поливу. Влітку в нашу спеку буває газон треба поливати два рази вранці і ввечері і система автоматичного поливу візьме на себе цей монотонна праця. Для того щоб підтримувати газон і рослини в хорошому стані автополив в Одесі просто необхідний. Вартість системи автоматичного поливу в Одесі залежить від багатьох факторів тому потрібен виїзд нашого інженера до Вас на ділянку для складання кошторису для пристрою системи автоматичний полив Одеса.

 

Зробити автоматичний полив ми можемо в Одесі та Одеській області. Встановлюємо автополив по районах: Одеса, Іллічівськ, Чорноморськ, Бугово, Санжейка, Грибівка, Кароліно Бугаз, Чорноморка, Червоний Хутір, Сухий Лиман, Фонтан, Фонтанка, Крижанівка, Селище Котовського

Автоматичний полив Одеса Використовуємо тільки високоякісне поливальне обладнання від американських виробників 

RAIN BIRD та HUNTER, Лідерів поливальної індустрії. Склад поливального обладнання в Одесі.

Наші роботи з встановлення системи Автоматичного поливу газону та рослин

Автоматический полив Вапярка

Монтаж системи автоматичного поливу газону і рослин прибудинкової території будинку, розташованого в селищі Вапнярка під Одесою.

Капельная труба Rain Bird. Микрокапельная труба

Мікрокрапельні автоматичний поливу в Одесі рослин. Особливості та переваги крапельної труби Rain Bird.

Автополив газона и растений Овидиополь

Озеленення починається з Монтажу системи автоматичного поливу ландшафту. Робимо Ландшафтний дизайн в Овідіополі під Одесою.

Стоимость системы автоматического полива Одесса

Огляд варіантів розрахунку вартості системи автоматичного поливу.

Автоматичний полив та принцип його роботи:

 • з джерела водопостачання (міський водопровід або ємність з насосом) вода подається в магістральний поливальний водопровід до кранів та електроклапанів;

 • комп`ютером поливу ми маємо можливість керувати електромагнітними клапанами. регулювати час і тривалість включення кожного клапана, а також враховувати тижневий календар поливу (включати полив у певні дні тижня);

 • електроклапан включає певну зону поливу. Або відбувається автоматичний полив поверхневим дощуванням частини газону за допомогою поливалок і налаштованих форсунок, або краплинний і мікрокраплинний полив рослин;

 • кожна зона поливу складається із сумісного обладнання і тому полив виходить рівномірний;

 • до комп`ютера автоматичного поливу можна підключати датчик дощу (для відключення поливу при дощі) та модуль WiFi для автоматичного коригування тривалості поливу від найближчої метеостанції.

Переваги автополивальної системи

 • головною перевагою системи автоматичного поливу є рівномірний розподіл води по поверхні

 • можливість налаштування поливу як днів так і тривалості для кожної поливальної зони

 • всі поливальні комунікації (труби, дроти, автоматика) перебувають у землі, ніщо не заважає ходити і косити газон, поливалки перебувають під землею і висуваються лише з команді з комп`ютера поливу.

 • економне споживання води за рахунок регулярності поливу.

 • Ваш газон і рослини будуть лити навіть у вашу відсутність і в оптимальний час (вночі, зменшено втрату води через випаровування)

 • є можливість контролювати полив допомоги мобільного телефону, а також налаштовувати параметри поливу.

Автоматичний полив можна розділити на два напрями поливу:

 1. Дощування. За допомогою поливалок або дощувачів формуються краплі води, що рівномірно покривають зону, що поливається. Сюди входять статичні (спрей), роторні (ротор) таротаторні поливалки. Використовуються для поливу газонів та рослин.

 2. Крапельний полив. Вода подається по трубах і спеціальних крапельницях безпосередньо до коріння рослин. Такий варіант підходить для догляду за чагарниками, квітниками, деревами, городом.

При проектуванні та монтажі системи автоматичного поливу потрібні теоретичні та практичні знання і у нас вони накопичені за 20 років активних та понад активних робіт з монтажу систем автоматичного поливу в Одесі.

Що нам потрібне для створення системи автоматичного поливу в Одесі

Нам потрібен план Вашої ділянки або території, що поливається. В ідеалі Ландшафтний проект (наш ландшафтний дизайнер може його зробити для Вас). Або виїзд нашого фахівця з автоматичного поливу до Вас на ділянку (по Одесі виїзд безкоштовний). Проектант системи автоматичного поливу повинен бачити будівлі, доріжки, зони газонів та насаджень (дерева, чагарники, квіти). Працюючи з ландшафтним проектом проектувальник поливу приймає рішення які поливалки та дощувачі, крапельну та мікрокраплинну трубу використовувати для поливу даної території, яку схему підключення задіяти, де розміщувати автоматику поливу, необхідність застосування насосного обладнання. Після його роботи Ви безкоштовно отримуєте кошторис на створення системи автоматичного поливу в Одесі на Вашій ділянці. Для створення повноцінного проекту системи автоматичного поливу нам необхідний ландшафтний проект. Вартість проекту автополиву договірна.

принцип работы автоматического полива
bottom of page