купить рулонный газон Одесса
Рулонный газон в Одессе. Доставка, продажа, укладка

зробити РУЛОННИЙ ГАЗОН під ключ 

за 1 день від 125 гривень

Ціна Вашого газону в Одесі

БІЛЬШЕ 600 об'єктів, що обслуговуються

Рулонний газон 100 грн.м2 доставка в Одесу

Доставка газону на ділянку від 200 грн.

Рулонний газон з укладанням від 125 - 250 грн.

Газон 100 - 300 м2 вартість 160 грн./м2

Подальше обслуговування газону - Стрижка та догляд

20 РОКІВ ДОСВІДУ створення газону

газоны рулонные одесса

Укладання рулонного газону в Одесі. Повний комплекс робіт

газон рулонный одесса

Порядок виконання робіт

Заявка та обмір ділянки

Зателефонуйте нам, ми узгодимо час приїзду зморщок. Працюємо Одеса і область.

Визначення необхідних обсягів рулонного газону. Якщо у Вас вже є заміри ділянки, то можете вислати нам їх на електронну пошту: omarapoliv@rambler.ru

Проектно-кошторисна документація

За день ми зробимо розрахунок вартості укладання рулонного газону і порахуємо кошторис автоматичного поливу газону на обладнанні Rain Bird або Hunter

Укладання газону

Укладаємо договір, на створення галявини з газону, виробляємо підготовку і вирівнювання ділянки, доставляємо газон на об'єкт (кращий газон на ринку Одеси від виробника ТМ "Українські Газони"), укладаємо і накочуємо газон.

Наші переваги

20 років досвіду зі створення газонів

безкоштовний виїзд фахівця для вимірів

безкоштовно підготуємо кошторис по автополиву

Гарантія на газон при нашому догляді

Доставка і укладання газону за 1 день

Оптовий продаж рулонного газону

Наш газон вирощується на піщаних полях протягом двох років з дотриманням всіх норм і під регулярним наглядом кращих Газоноводов України. При вирощуванні застосовується комплексний підхід: підбір грунту складу, внесення добрив, підбір суміші насіння трав. Газон зрізається з поля машинами для зрізання стандартних рулонів (0,4х2м). Трав'яне покриття виходить щільним, має насичений зелений колір, без лисин, завдяки швидкій доставці і укладанню рулонної трави швидко приживається на новій ділянці.

 

Традиційна технологія влаштування газону з використанням рулонного газону передбачає ручну укладання стандартних рулонів розміром 0,41х2,0 м. Вага рулону газону 22 - 26 кілограм, залежно від вологості. Після нашої укладання газон приживається на Вашій ділянці 14 днів і при правильному догляді буде радувати око багато років. При виборі газону в рулонах немає сезонних обмежень (постілке газону в Одесі може відбуватися з квітня по грудень).

 

Якщо Ви вирішили купити газон в Одесі, то потрібно знати, що рулонний газон це швидкопсувний продукт і його треба постелити в день доставки в Одесу, тому продаж рулонного газону в Одесі ми робимо тільки під замовлення.

 

Рулонний газон - ідеальний спосіб швидко і якісно перетворити ділянку в шикарну зелену галявину. За один день ми зробимо красивим Ваш ділянку у котеджу, будинку або офісу, спортивну або дитячий майданчик. На футбольне поле нам знадобитися трохи більше часу.

Рулонний газон від виробника ТМ "У
краинские Газони", який ми пропонуємо, дійсно унікальний, він проводиться за спеціальною технологією, яка не має аналогів на Україні. Наш газон, вирощений з насіння трави спеціальних сортів кращий в Одесі. При регулярному догляді трава залишається завжди густий, красивою і зеленою. Саме такою травою вистелена футбольне поле Одеського Чорноморця.

Працюємо в Одесі і Одеській області. Іллічівськ, Чорноморськ, Бугово, Санжейка, Грибівка, Кароліно-Бугаз, Чорноморка, Червоний Хутір, Сухий Лиман, Фонтан, Фонтанка, Крижанівка, Селище Котовського, Совіньон, сосновий берег, Дайберг. Одеса газон з нами

автополив газона дождевателем Rain Bird

Монтуємо автополив на базі обладнання Rain Bird і поливаємо Рулонний газон відразу після укладання

наш газон продажа

Доставка рулонів газону в Одесу здійснюється вночі. Газон не встигає засохнути. Швидка укладання газону

газон конкурента

Газон з великими лисинами і явно погана доставка клієнту. Не радимо.

Догляд за рулонний газон НАЧИНАЕМ З БЕРЕЗНЯ 2020р.

Автоматичний полив - запорука успіху та приживлюваності газону. Полив треба починати відразу після укладання рулонів газону. Якщо вирішили купити рулонний газон в Одесі то не забудьте про полив. УВАГА ГАЗОН БЕЗ поливу

Свежеукладенний Рулонный Газон

Рулонный Газон укладен без АВТОПОЛИВА. Заказчик казав, что будет поливати САМ

Рулонный Газон без полива

Заказчик после неділі ручного полива пошхав на неділю до Туреччені. Газон супер

Підтримка газону в здоровому вигляді - це відносно складне комплексне завдання, що включає різні заходи. Одне з основних це полив. Правильний, регулярний полив стимулює зростання газону і рослин. Поливати газон необхідно з середини весни по середині осені. Це трудомістке завдання і з нею може впоратися встановлена система автоматичного поливу.

Рулонний газон в Одесі потребує автополиву

При поливі рулонного газону використовуємо тільки високоякісне обладнання від американських виробників

RAIN BIRD і HUNTER , лідерів поливальної індустрії. Гарантія до 5 років

  • Галерея наших текущих работ