top of page

Проектування системи автоматичного поливу

Інженер проектувальник ландшафтної студії DROP виконає проектування системи автоматизації поливу для приватного будинку, готелю, громадської території, ресторану, багатоквартирного будинку. Зробить розрахунок кошторису на встановлення системи автополива.

Проектирование системы полива газона. Одесса

Проект поливу великого газону

Проектирование системы автоматического полива в Одессе

Проект поливу невеликого газону

Проектирование системы капельного полива в Одессе

Проект крапельного поливу

Проектирование микрокапельного полива в Одессе

Мікрокрапельній проект Поливу

Наступний етап

Полив дорожки и газона
проект системи автоматичного поливу

проект поливу газонів

проектування крапельного поливу

Смета по проекту автополиву

Для отримання Кошториси на роботи по монтажу автоматичного поливу необхідно зробити ПРОЕКТ поливу.

Кожна система автоматичного поливу проектується і встановлюється індивідуально відповідно до особливостей місцевого ландшафту, даними джерела води і побажаннями замовника за якістю поливу. Правильне проектування систем автоматичного поливу – запорука багаторічної та продуктивної роботи всієї системи. Наша компанія займається розробкою проектів понад 20 років. Інженер - проектувальник систем поливу у найкоротші терміни проведе знайомство з ландшафтом, проаналізує отриману інформацію і за результатами співбесіди зробить (проект поливу або кошторис на встановлення системи автополиву) пропозицію максимально відповідну вимогам Замовника.

Виїзд по Одесі на виміри та складання кошторису системи автоматичного поливу

БЕЗКОШТОВНО

в т.ч. Совіньон, Ліски, Сухий лиман, Фонтанка, Чорноморськ, Крижанівка, Усатово, ж \ м Дайберг

при обстеженні вибирається необхідний вид поливу (поливалками, мікрокрапельний, тип автоматики, необхідність встановлення насосного обладнання). За результатами обстеження проводиться проектування системи автополиву і складається кошторис на обладнання та роботи з монтажу системи поливу.

Проект системи автоматичного поливу в Одесі

включає в себе

 • Зонування.

Будь-який комплекс зелених насаджень складається з різних типів рослин, які вимагають різної регулярності і інтенсивності поливу. Визначаються зони з різним режимом зрощення - дощування газону, квітників, дерев великого розміру, живоплоту. У цих зонах розміщуються зрошувачі і вибираються розпилювальні насадки і форсунки, оптимально відповідні для даної зони і повністю її перекривають. У нашому проекті системи автополиву завжди є розбивка на поливальні зони.

 • Трасування місцевості.

Визначаються місця прокладки трубопроводів. Глибина залягання труб в грунті не перевищує 30-40 см. Траси трубопроводів повинні мінімально зачіпати існуючі елементи благоустрою, а також проходити в місцях, де можливий пошкодження комунікацій системи буде зведено до мінімуму.

 • Підбір поливального обладнання.

При визначенні типу встановленого обладнання враховуються багато факторів в т.ч. бюджет, якість необхідного поливу, зручність обслуговування. Ми робимо системи автоматичного поливу на обладнанні відомих виробників Rain Bird і Hunter. Наприклад полив території Діснейленд в Орландо зроблений на обладнанні Rain Bird.

Визначення типу управління системою автоматичного поливу залежить від бажання замовника. Ручне управління передбачає монтаж на вході в кожен канал системи поливу кульового крана. Для автоматичного управління поливом необхідні електромагнітні клапани і програмований таймер. Всі вузли знаходяться об'єднують в блоки і встановлюють в приміщенні або безпосередньо на території. Кількість електричних виходів на пульті залежить від кількості зон. Після закінчення даного етапу стає відомим склад управління системою і загальна кількість трубопроводів. Починаючи з 2018 року впроваджуємо технологію управління поливом з телефону по WiFi, враховуючи дані метеостанції нашого регіону.

 • Автоматизация поливу.

 • Калькуляція. 

Складається повна специфікація матеріалів та обладнання системи, враховуються і узгоджуються всі види робіт. Замовнику в складі документації по системі автоматичного поливу досить буде мати ескізний проект, технічний опис системи, інструкцію по програмуванню, специфікацію за матеріалами та обладнанням.Ну і природно кошторис на пристрій системи автоматичного поливу.

 • Монтаж автополиву .

Після затвердження кошторису за проектом системи автоматичного поливу приступаємо до монтажу автополива. Погоджуємо послідовність робіт.

 

В середньому ділянку 6 соток робимо за 2 дні.

WiFi керування автополивом з телефону в Одесі

З 2018 року використовуємо технологію управління поливом з телефону по WiFi
З 2019 року за поливі можуть враховуватися дані метеостанцій нашого регіону.

При проектуванні системи автополиву використовуємо тільки високоякісне обладнання від американських виробників
RAIN BIRD і HUNTERлідерів поливальної індустрії

Якщо Ви вирішили купити систему автоматичного поливу в Одесі, то пам'ятайте, що автополив в Одесі це складна інженерна система, що вимагає періодичного обслуговування і краще замовити її у фахівця

Етапи проектування системи автоматичного поливу

 1. Отримання та робота з ландшафтним проектом

 2. Знайомство з ділянкою при первинному виїзді інженера-проектувальника

 3. Огляд встановленої раніше поливальної системи

 4. Огляд усіх територій, що поливаються

 5. Попередній підбір пріоритетного обладнання та засобів дощування (зрощення поливалками: спрей, ротор, ротатор; краплинний полив: крапельною трубою, мікрокрапельницями, душиками, мікрозрошення)

 6. Обстеження гідравліки, визначення точки підключення автополиву

 7. Визначення тиску в міській водопровідній системі та оцінка витрати води

 8. Ознайомлення з технічними характеристиками встановленого насоса та обсягів запасеної води, або пропозиція щодо встановлення насосної станції та можливого її розташування

 9. Робота з отриманою інформацією про об'єкт зрощення та розрахунок проекту поливу

 10. Залишковий підбір поливального обладнання (зрошувачів та форсунок до них, насосного обладнання, краплі)

 11. Автоматизація поливу. Вибір комп'ютера управління зрощенням . Необхідність встановлення додаткового обладнання контролю автоматизації поливу (модуль вай-фай, датчик дощу, датчик вологості)

У проектах систем автоматичного поливу використовуємо наступне обладнання:

Інтернет магазин обладнання для автополиву DROP в Одесі

Ми підібрали найпоширеніші поливальні комплектуючі для створення систем автоматичного поливу в приватних будинках Одеси. А також розробили готові рішення щодо комплектації системи автоматичного поливу в Одесі.

Якорь 1

Засіб для гнучкого планування режимів роботи автоматичного зрощення, завдяки яким контролер ідеально підходить для широкого спектру областей застосування, включаючи системи зрошення для приватного сектора.

Контролер RC2 для управління поливом є сучасним та інтелектуальним рішенням, що забезпечує оптимальне управління системою поливу. Нова технологія швидкого з'єднання робить налаштування простим і швидким, дозволяючи користувачам з легкістю налаштовувати параметри системи.

Основні особливості контролера RC2:

Інтелектуальне управління: RC2 пропонує комплексне рішення для інтелектуального управління поливом, що дозволяє оптимізувати витрати води та забезпечити ефективне використання ресурсів.
Доступ до Wi-Fi: Завдяки вбудованій підтримці Wi-Fi користувачі можуть отримувати оповіщення в режимі реального часу та автоматично коригувати розклад поливу відповідно до поточної погоди. Це не лише заощаджує воду, а й допомагає заощадити гроші на рахунках за водопостачання.
Мобільний додаток Rain Bird: Керування контролером RC2 можна здійснювати за допомогою мобільного додатка Rain Bird. Користувачі можуть отримувати доступ до контролера як з використанням Wi-Fi, так і без нього, забезпечуючи гнучкість в керуванні системою поливу навіть без доступу до інтернету.
Цей контролер є прогресивним рішенням для тих, хто прагне ефективного та економічного управління поливом, забезпечуючи турботу про рослини та сад при мінімальних витратах ресурсів.

Існують моделі для управлінням 4,6,8 станцій автополива. Є можливість для установки як в приміщенні, так і поза приміщеннями. Необхідно живлення 230V.

фірма виробник RAIN BIRD

Bluetooth-контролери з батарейним живленням серії TBOS – це зручні та ефективні пристрої, призначені для керування системами поливу без використання електромережі.

Основні характеристики:

Управління зі смартфона: Програмування та керування здійснюється через безкоштовний мобільний додаток Rain Bird, доступний для iOS та Android.
Простота установки: Не потрібний доступ до клапанної коробки. Контролер можна встановити в будь-якому місці, де потрібне керування поливом, навіть за відсутності джерела змінного струму.
Антивандальний корпус: Підходить для використання у громадських місцях чи місцях з інтенсивним пішохідним рухом.
Гнучкі налаштування: За допомогою програми Rain Bird можна створювати індивідуальні програми поливу, що автоматично адаптуються до сезону.
Безліч програм і часу початку: Можливість створення кількох програм поливу з різним часом початку різних зон саду.
Переваги:

Зручність: Управління поливом здійснюється за допомогою смартфона, що спрощує процес.
Мобільність: Контролер можна встановити будь-де, незалежно від наявності електромережі.
Надійність: Антивандальний корпус забезпечує захист пристрою від пошкоджень.
Ефективність: Гнучкі налаштування та автоматична адаптація до сезону дозволяють оптимізувати витрати води та підвищити ефективність поливу.
Автономні комп'ютери керування поливом серії TBOS – це ідеальне рішення для тих, хто хоче створити зручну, надійну та ефективну систему поливу без використання електромережі.

Додаткові функції:

Датчик дощу: Автоматична зупинка поливу при випаданні опадів (опціонально).

це професійний і потужний контролер на 1, 2, 4 станції, спроектований спеціально для автоматизації зрошення в місцях без електрики. Його абсолютно водостійка конструкція витримує вологі і агресивні середовища, і дозволяє монтувати контроллер безпосередньо в клапанний бокс.

 

обладнання RAIN BIRD

Універсальні дощовики (поливалки) Uni-Sprау ™ рекомендовані для систем автополиву малих за площею газонів, квіткових клумб і чагарників. Дві довжини штока. Храповий механізм для легкого вирівнювання форсунки. Активується тиском води пристрій самоочищення. Міцна втягує пружина з нержавіючої сталі. Гвинт для регулювання витрати і радіусу. Оснащені подфорсуночним фільтром. Після завершення зрощення ховаються в газоні.

Для підвищення зручності використання ці розпилювальні головки можуть бути оснащені встановленими форсунками з регульованим сектором поливу (VAN) або високоефективними форсунками з регульованим сектором поливу (HE-VAN), або можуть бути придбані без них. Діапазон регулювання сектора поливу становить від 0° до 360°, забезпечуючи гнучкість у налаштуванні системи поливу та економію часу, зусиль та грошей на встановлення.

Uni-Spray™ також доступні у версії з висувною частиною, призначені для систем автополиву невеликих за площею газонів, клумб та чагарників. Ці універсальні дощувачі оснащені храповим механізмом для легкого вирівнювання форсунки, активованим тиском води пристроєм самоочищення, міцною пружиною, що втягує, з нержавіючої сталі, гвинтом для регулювання витрати і радіусу, а також підфорсунковим фільтром для запобігання засміченню. Після завершення поливу вони автоматично ховаються у газоні, забезпечуючи естетичний зовнішній вигляд ділянки.

 

форсунки RAIN BIRD

Призначені для автополиву газону і рослин на малих і середніх ділянках. Обертові форсунки з регульованим сектором дають можливість швидко регулювати сектор і радіус вручну. Сектор, регульований в інтервалі 45-270 ° і радіус регулюються вручную- не потрібно ніяких спеціальних інструментів. Низька інтенсивність опадів (норма зрощення) зменшує відтік і ймовірність ерозії. Висока рівномірність, щільні вітростійкі потоки і більш великі краплі води гарантують економічну роботу навіть в несприятливих умовах. Оснащені подфорсуночним фільтром.

Форсунки поливу газону Rain Bird R-VAN є роторними насадками, розробленими для забезпечення точного і рівномірного поливу згідно з заданою схемою. Вони забезпечують високу продуктивність та ефективне покриття, а також легко встановлюються та обслуговуються.

Ці форсунки мають ряд унікальних функцій, включаючи можливість регулювання без використання інструментів, систему промивання при витягуванні та рівномірну кількість опадів, що гарантує рівномірний полив кожної ділянки газону.

Вони ідеально поєднуються з розпилювачами Rain Bird 1800® і Uni Spray, дозволяють оптимально використовувати водний тиск і досягти оптимального результату поливу.

 

бризкалка RAINBIRD

Дощовики даної серії призначені для автополиву газону і рослин на середніх ділянках.

У серію 3500 входять прості в застосуванні ротори малого і середнього радіусу дії з храповим механізмом, вхід 1/2 ". З відмінним співвідношенням ціна-якість для застосування в приватному секторі. За допомогою простої плоскої викрутки швидко і легко проводиться регулювання кута.

ХАРАКТЕРИСТИКИ

 • Для верхньої регулювання кута потрібно лише проста викрутка з плоскою головкою

 • Мастило храпового механізму здійснюється водою, тому конструкція довговічна і надійна

 • Регульований кут повороту від 40 ° до 360 °, і кругової реверс 360 °

 • Регулювальний гвинт дозволяє зменшувати радіус на 35% без заміни форсунки

 • Висувна частина 4 "(10.2см) (виміряна від центру форсунки)

 • Швидка перевірка / зміна кута дуги

 • Подвійна дія, грязес'емнік захищає нутрощі від попадання сміття і забезпечує висування і повернення висувної частини

 • Саморегулівних шток не вимагає заміни при зміні форсунок

 • Легко знімається сітчастий фільтр

 • Можливість зняття і заміни поливальної форсунки

зрошувальні системи RAIN BIRD

Електроклапан призначений для управлінням включення / вимикання однієї зони автополива газону і рослин.

По суті це один з кранів системи автоматичного зрощення, керований з комп'ютера.

Виняткові характеристики. Неперевершена довговічність і надійність (краще ніж у інших виробників). Компактна конструкція. Можливість вибору інструментів для відкривання клапана і чищення (гайковий ключ, хрестова викрутка, плоска викрутка). Ексцентрикова мембрана для плавного закривання, ослаблення гідравлічного удару. Легкість обслуговування. Невипадні гвинти з прорізами під різні викрутки для полегшення техобслуговування. Швидкий доступ до мембрани з використанням тільки чотирьох гвинтів. Фіксатор мембрани для впевненого обслуговування. Дивовижна Надійність.

виробництво RAIN BIRD США

Мікрокрапельні труба призначена для систем автоматичного поливу рослин під корінь.

Труба для поверхневого крапельного поливу XFS Dripline з технологією Copper Shield TM.

 • Шланг для підповерхневого крапельного зрощення Rain Bird® XFS Dripline з технологією Copper Shield ™ є новітнім інноваційним продуктом компанії Rain Bird. Технологія Copper Shield компанії Rain Bird захищає крапельницю від проникнення коренів, забезпечуючи довговічність системи поверхневого крапельного зрощення і низьку потребу в обслуговуванні при розміщенні під трав'яними, почвопокровними або чагарниковими ділянками.

 • Шланг для поверхневого крапельного поливу Rain Bird® XFS Dripline з технологією Copper Shield ™ має кращу в галузі гнучкістю, що забезпечує безпрецедентну простоту в проектуванні і установці.

 • Можливе використання фітингів Rain Bird Lock Type, штуцерних фітингів XFF Dripline і інших штуцерних фітингів 17 мм

зроблено виробником RAINBIRD США

PCC Hunter - компьютер автополива

Простий і ефективний контролер автополива з безліччю функцій.

Новий пульт (комп'ютер) управління сімейства Pro-C від компанії Hunter. Використовуючи PCC з погодної установкою Solar Sync, ви отримуєте диспетчер управління вашою ділянкою. Зберігши всі характеристики попередніх моделей, новий PCC став більш зручним у використанні. Нова опція - фіксована кількість керованих станцій. Немає необхідності додавати модулі для збільшення зон - просто підберіть необхідну кількість. Є моделі комп'ютерів автополива для зовнішнього і внутрішнього застосування. можливість управляти 4,6,9 зонами зрощення. Напруга на вході трансформатора 220Впер струму, 60 Гц. Напруга на виході трансформатора: 24В пров струму, 1,0ампер. Електронне виявлення коротких замикань проводів.

 

фірма виробник Hunter USA

Автономный компьютер полива Hunter Node

Автономний контролер автополива працює від батареї 9V, часто вживаний в проектах систем зрощення в Одесі.

Якщо у вас виникли проблеми з прокладкою електричних комунікацій від пульта управління до електромагнітного клапана, то NODE - це те, що вам потрібно. Цей повністю автономний пульт управління встановлюється безпосередньо на соленоїд клапана або в його безпосередній близькості і працює від батареї 9V. Водонепроникна конструкція цього ПУ розрахована таким чином, що витримує тиск водяного стовпа в 3 метри і захищає внутрішні електронні пристрої практично від усіх природних впливів. Крім того, він оснащений інтерактивним ЖК - дисплеєм і всього 5 надійними кнопками, що дозволяє максимально спростити процедуру програмування. Є моделі для управлінням 1,2,4 зонами автополива.

 

виробник поливального обладнання Hunter USA

поливалка спрэй ps ultra Hunter

Вдосконалений дождеватель spray Hunter PS Ultra

Дождеватель системи автополиву, призначений для зрощення малих і середніх площ газону і рослин. Оснащений міцною і зносостійкого прокладкою, що виключає протікання води. Встановлено збільшений фільтр, який забезпечує подвійну фільтрацію. Двосекційна шестерня забезпечує надійну роботу. Збільшена площа кришки для захисту прокладки, зручності роботи довгого терміну експлуатації. Зовнішня різьба сумісна з усією лінійкою форсунок Hunter. Висота висувається частини 10см і 15см.

 

виробник поливалки Hunter USA

bottom of page