top of page

Проектування системи автоматичного поливу

Проектирование системы полива газона. Одесса

Проект поливу великого газону

Проектирование системы автоматического полива в Одессе

Проект поливу невеликого газону

Проектирование системы капельного полива в Одессе

Проект крапельного поливу

Проектирование микрокапельного полива в Одессе

Мікрокрапельній проект Поливу

Наступний етап

Полив дорожки и газона
проект системы автоматического полива

проект поливу газонів

проектування крапельного поливу

Смета по проекту автополиву

Для отримання Кошториси на роботи по монтажу автоматичного поливу необхідно зробити ПРОЕКТ поливу.

Кожна система автоматичного поливу проектується і встановлюється індивідуально відповідно до особливостей місцевого ландшафту, даними джерела води і побажаннями замовника за якістю поливу. Правильне проектування систем автоматичного поливу – запорука багаторічної та продуктивної роботи всієї системи. Наша компанія займається розробкою проектів понад 20 років. Інженер - проектувальник систем поливу у найкоротші терміни проведе знайомство з ландшафтом, проаналізує отриману інформацію і за результатами співбесіди зробить (проект поливу або кошторис на встановлення системи автополиву) пропозицію максимально відповідну вимогам Замовника.

Виїзд по Одесі на виміри та складання кошторису системи автоматичного поливу

БЕЗКОШТОВНО

в т.ч. Совіньон, Ліски, Сухий лиман, Фонтанка, Чорноморськ, Крижанівка, Усатово, ж \ м Дайберг

при обстеженні вибирається необхідний вид поливу (поливалками, мікрокрапельний, тип автоматики, необхідність встановлення насосного обладнання). За результатами обстеження проводиться проектування системи автополиву і складається кошторис на обладнання та роботи з монтажу системи поливу.

Проект системи автоматичного поливу в Одесі

включає в себе

 • Зонування.

Будь-який комплекс зелених насаджень складається з різних типів рослин, які вимагають різної регулярності і інтенсивності поливу. Визначаються зони з різним режимом поливу - полив газону, квітників, дерев великого розміру, живоплоту. У цих зонах розміщуються зрошувачі і вибираються розпилювальні насадки і форсунки, оптимально відповідні для даної зони і повністю її перекривають. У нашому проекті системи автополиву завжди є розбивка на поливальні зони.

 • Трасування місцевості.

Визначаються місця прокладки трубопроводів. Глибина залягання труб в грунті не перевищує 30-40 см. Траси трубопроводів повинні мінімально зачіпати існуючі елементи благоустрою, а також проходити в місцях, де можливий пошкодження комунікацій системи буде зведено до мінімуму.

 • Підбір поливального обладнання.

При визначенні типу встановленого обладнання враховуються багато факторів в т.ч. бюджет, якість необхідного поливу, зручність обслуговування. Ми робимо системи автоматичного поливу на обладнанні відомих виробників Rain Bird і Hunter. Наприклад полив території Діснейленд в Орландо зроблений на обладнанні Rain Bird.

Визначення типу управління системою автоматичного поливу залежить від бажання замовника. Ручне управління передбачає монтаж на вході в кожен канал системи поливу кульового крана. Для автоматичного управління поливом необхідні електромагнітні клапани і програмований таймер. Всі вузли знаходяться об'єднують в блоки і встановлюють в приміщенні або безпосередньо на території. Кількість електричних виходів на пульті залежить від кількості зон. Після закінчення даного етапу стає відомим склад управління системою і загальна кількість трубопроводів. Починаючи з 2018 року впроваджуємо технологію управління поливом з телефону по WiFi, враховуючи дані метеостанції нашого регіону.

 • Автоматизация поливу.

 • Калькуляція. 

Складається повна специфікація матеріалів та обладнання системи, враховуються і узгоджуються всі види робіт. Замовнику в складі документації по системі автоматичного поливу досить буде мати ескізний проект, технічний опис системи, інструкцію по програмуванню, специфікацію за матеріалами та обладнанням.Ну і природно кошторис на пристрій системи автоматичного поливу.

 • Монтаж автополиву .

Після затвердження кошторису за проектом системи автоматичного поливу приступаємо до монтажу автополива. Погоджуємо послідовність робіт.

 

В середньому ділянку 6 соток робимо за 2 дні.

WiFi управление автополивом с телефона в Одессе

З 2018 року використовуємо технологію управління поливом з телефону по WiFi
З 2019 року за поливі можуть враховуватися дані метеостанцій нашого регіону.

При проектуванні системи автополиву використовуємо тільки високоякісне обладнання від американських виробників
RAIN BIRD і HUNTER ,
лідерів поливальної індустрії

Якщо Ви вирішили купити систему автоматичного поливу в Одесі, то пам'ятайте, що автополив в Одесі це складна інженерна система, що вимагає періодичного обслуговування і краще замовити її у фахівця

автоматический полив Одесса.jpg

Автоматичний полив Вапнярка

Цена системы автополива в Одессе

Автоматичний полив Одеса

Етапи проектування системи автоматичного поливу

 1. Отримання та робота з ландшафтним проектом

 2. Знайомство з ділянкою при первинному виїзді інженера-проектувальника

 3. Огляд встановленої раніше поливальної системи

 4. Огляд усіх територій, що поливаються

 5. Попередній підбір пріоритетного обладнання та засобів поливу (полив поливалками: спрей, ротор, ротатор; краплинний полив: крапельною трубою, мікрокрапельницями, душиками, мікрозрошення)

 6. Обстеження гідравліки, визначення точки підключення автополиву

 7. Визначення тиску в міській водопровідній системі та оцінка витрати води

 8. Ознайомлення з технічними характеристиками встановленого насоса та обсягів запасеної води, або пропозиція щодо встановлення насосної станції та можливого її розташування

 9. Робота з отриманою інформацією про об'єкт поливу та розрахунок проекту поливу

 10. Залишковий підбір поливального обладнання (зрошувачів та форсунок до них, насосного обладнання, краплі)

 11. Автоматизація поливу. Вибір комп'ютера управління поливом. Необхідність встановлення додаткового обладнання контролю автоматизації поливу (модуль вай-фай, датчик дощу, датчик вологості)

У проектах систем автоматичного поливу використовуємо наступне обладнання:

Интернет магазин оборудования для автополива DROP в Одессе

Ми підібрали найпоширеніші поливальні комплектуючі для створення систем автоматичного поливу в приватних будинках Одеси. А також розробили готові рішення щодо комплектації системи автоматичного поливу в Одесі.

Якорь 1
компьютер автополива Rain Bird ESP-RZX

Засіб для гнучкого планування режимів роботи автоматичного поливу, завдяки яким контролер ідеально підходить для широкого спектру областей застосування, включаючи системи зрошення для приватного сектора. Позонно планування дозволяє незалежно програмувати роботу кожного електромагнітного клапана. На великому ЖК-екрані одночасно відображаються всі програмні параметри для кожної зони. Простий інтерфейс користувача дозволяє зручно представляти і описувати кожну функцію контролера на окремому екрані. Існують моделі для управлінням 4,6,8 станцій автополива. Є можливість для установки як в приміщенні, так і поза приміщеннями. Необхідно живлення 230V.

фірма виробник RAIN BIRD

Автономный контроллер полива Rain Bird WP-1

WP1 - це професійний і потужний контролер на 1, 2, 4 станції, спроектований спеціально для автоматизації зрошення в місцях без електрики. Його абсолютно водостійка конструкція витримує вологі і агресивні середовища, і дозволяє монтувати контроллер безпосередньо в клапанний бокс.

 

обладнання RAIN BIRD

Поливалка спрэй Rain Bird uni spray

Універсальні дощовики (поливалки) Uni-Sprау ™ рекомендовані для систем автополиву малих за площею газонів, квіткових клумб і чагарників. Дві довжини штока. Храповий механізм для легкого вирівнювання форсунки. Активується тиском води пристрій самоочищення. Міцна втягує пружина з нержавіючої сталі. Гвинт для регулювання витрати і радіусу. Оснащені подфорсуночним фільтром. Після завершення поливу ховаються в газоні.

 

форсунки RAIN BIRD

Призначені для автополиву газону і рослин на малих і середніх ділянках. Обертові форсунки з регульованим сектором дають можливість швидко регулювати сектор і радіус вручну. Сектор, регульований в інтервалі 45-270 ° і радіус регулюються вручную- не потрібно ніяких спеціальних інструментів. Низька інтенсивність опадів (норма поливу) зменшує відтік і ймовірність ерозії. Висока рівномірність, щільні вітростійкі потоки і більш великі краплі води гарантують економічну роботу навіть в несприятливих умовах. Оснащені подфорсуночним фільтром.

 

бризкалка RAINBIRD

Поливалка ротор Rain Bird

Дощовики даної серії призначені для автополиву газону і рослин на середніх ділянках.

У серію 3500 входять прості в застосуванні ротори малого і середнього радіусу дії з храповим механізмом, вхід 1/2 ". З відмінним співвідношенням ціна-якість для застосування в приватному секторі. За допомогою простої плоскої викрутки швидко і легко проводиться регулювання кута.

ХАРАКТЕРИСТИКИ

 • Для верхньої регулювання кута потрібно лише проста викрутка з плоскою головкою

 • Мастило храпового механізму здійснюється водою, тому конструкція довговічна і надійна

 • Регульований кут повороту від 40 ° до 360 °, і кругової реверс 360 °

 • Регулювальний гвинт дозволяє зменшувати радіус на 35% без заміни форсунки

 • Висувна частина 4 "(10.2см) (виміряна від центру форсунки)

 • Швидка перевірка / зміна кута дуги

 • Подвійна дія, грязес'емнік захищає нутрощі від попадання сміття і забезпечує висування і повернення висувної частини

 • Саморегулівних шток не вимагає заміни при зміні форсунок

 • Легко знімається сітчастий фільтр

 • Можливість зняття і заміни поливальної форсунки

зрошувальні системи RAIN BIRD

Электроклапан Rain Bird HV-1 Одесса

Електроклапан призначений для управлінням включення / вимикання однієї зони автополива газону і рослин.

По суті це один з кранів системи автоматичного поливу, керований з комп'ютера.

Виняткові характеристики. Неперевершена довговічність і надійність (краще ніж у інших виробників). Компактна конструкція. Можливість вибору інструментів для відкривання клапана і чищення (гайковий ключ, хрестова викрутка, плоска викрутка). Ексцентрикова мембрана для плавного закривання, ослаблення гідравлічного удару. Легкість обслуговування. Невипадні гвинти з прорізами під різні викрутки для полегшення техобслуговування. Швидкий доступ до мембрани з використанням тільки чотирьох гвинтів. Фіксатор мембрани для впевненого обслуговування. Дивовижна Надійність.

виробництво RAIN BIRD США

Микрокапельная труба Rain Bird XFS Dripline

Мікрокрапельні труба призначена для систем автоматичного поливу рослин під корінь.

Труба для поверхневого крапельного поливу XFS Dripline з технологією Copper Shield TM.

 • Шланг для підповерхневого крапельного поливу Rain Bird® XFS Dripline з технологією Copper Shield ™ є новітнім інноваційним продуктом компанії Rain Bird. Технологія Copper Shield компанії Rain Bird захищає крапельницю від проникнення коренів, забезпечуючи довговічність системи поверхневого крапельного поливу і низьку потребу в обслуговуванні при розміщенні під трав'яними, почвопокровними або чагарниковими ділянками.

 • Шланг для поверхневого крапельного поливу Rain Bird® XFS Dripline з технологією Copper Shield ™ має кращу в галузі гнучкістю, що забезпечує безпрецедентну простоту в проектуванні і установці.

 • Можливе використання фітингів Rain Bird Lock Type, штуцерних фітингів XFF Dripline і інших штуцерних фітингів 17 мм

зроблено виробником RAINBIRD США

PCC Hunter - компьютер автополива

Простий і ефективний контролер автополива з безліччю функцій.

Новий пульт (комп'ютер) управління сімейства Pro-C від компанії Hunter. Використовуючи PCC з погодної установкою Solar Sync, ви отримуєте диспетчер управління вашим ділянкою. Зберігши всі характеристики попередніх моделей, новий PCC став більш зручним у використанні. Нова опція - фіксована кількість керованих станцій. Немає необхідності додавати модулі для збільшення зон - просто підберіть необхідну кількість. Є моделі комп'ютерів автополива для зовнішнього і внутрішнього застосування. можливість управляти 4,6,9 зонами поливу. Напруга на вході трансформатора 220Впер струму, 60 Гц. Напруга на виході трансформатора: 24В пров струму, 1,0ампер. Електронне виявлення коротких замикань проводів.

 

фірма виробник Hunter USA

Автономный компьютер полива Hunter Node

Автономний контролер автополива працює від батареї 9V, часто вживаний в проектах систем поливу в Одесі.

Якщо у вас виникли проблеми з прокладкою електричних комунікацій від пульта управління до електромагнітного клапана, то NODE - це те, що вам потрібно. Цей повністю автономний пульт управління встановлюється безпосередньо на соленоїд клапана або в його безпосередній близькості і працює від батареї 9V. Водонепроникна конструкція цього ПУ розрахована таким чином, що витримує тиск водяного стовпа в 3 метри і захищає внутрішні електронні пристрої практично від усіх природних впливів. Крім того, він оснащений інтерактивним ЖК - дисплеєм і всього 5 надійними кнопками, що дозволяє максимально спростити процедуру програмування. Є моделі для управлінням 1,2,4 зонами автополива.

 

виробник поливального обладнання Hunter USA

поливалка спрэй ps ultra Hunter

Вдосконалений дождеватель spray Hunter PS Ultra

Дождеватель системи автополиву, призначений для поливу малих і середніх площ газону і рослин. Оснащений міцною і зносостійкого прокладкою, що виключає протікання води. Встановлено збільшений фільтр, який забезпечує подвійну фільтрацію. Двосекційна шестерня забезпечує надійну роботу. Збільшена площа кришки для захисту прокладки, зручності роботи довгого терміну експлуатації. Зовнішня різьба сумісна з усією лінійкою форсунок Hunter. Висота висувається частини 10см і 15см.

 

виробник поливалки Hunter USA

bottom of page