top of page

Інструкція комп'ютера автополива

Інструкції до контролерів автополива Rain Bird , Hunter , Baccara, Orbit

Компьютер полива Rain bird rzx

Комп'ютер управління автоматичним поливом Rain bird ESP-RZX

Засіб для гнучкого планування режимів роботи автоматичного поливу, завдяки яким контролер ідеально підходить для широкого спектру областей застосування, включаючи системи зрошення для приватного сектора. Позонно планування дозволяє незалежно програмувати роботу кожного електромагнітного клапана. На великому ЖК-екрані одночасно відображаються всі програмні параметри для кожної зони. Простий інтерфейс користувача дозволяє зручно представляти і описувати кожну функцію контролера на окремому екрані. Існують моделі для управлінням 4,6,8 станцій автополива. Є можливість для установки як в приміщенні, так і поза приміщеннями. Необхідно харчування 230V.

Додатково можна встановлювати WiFi модуль та керувати поливом з телефоном, а також підключатися до найближчої метеостанції для автоматичного коригування режиму поливу.

фірма виробник RAIN BIRD

ЗАВАНТАЖИТИ

Відео налаштування комп'ютера керування автоматичним поливом Rain bird ESP-RZX

Відео налаштування модуля WiFi комп'ютера управління автоматичним поливом Rain bird ESP-RZX для управління поливом з телефону

автономный компьтер полива Rain Bird WPX

Комп'ютер поливу Rain Bird WPX з живленням від батареї

Комп'ютер поливу Rain Bird WPX – це вдосконалений професійний та потужний контролер на 1, 2, 4 станції, спроектований спеціально для автоматизації зрошення у місцях без електрики. Його абсолютно водостійка конструкція витримує вологі та агресивні середовища, і дозволяє монтувати контролер безпосередньо у клапанний бокс.

Живлення здійснюється від батарейки крона

фірма виробник RAIN BIRD

ЗАВАНТАЖИТИ

Відео налаштування комп'ютера керування автоматичним поливом Rain Bird WPX

Компьютер Rain Bird ESP-TM2

Комп'ютер керування автоматичним поливом Rain bird ESP-TM2

Засіб для гнучкого планування режимів роботи автоматичного поливу, завдяки яким контролер ідеально підходить для широкого спектру сфер застосування, включаючи системи зрошення для приватного сектора. Позонне та програмне планування дозволяє незалежно програмувати роботу кожного електромагнітного клапана в кожній із трьох програм. На великому РК-екрані одночасно відображаються всі параметри програм для кожної зони. Простий інтерфейс користувача дозволяє зручно представляти та описувати кожну функцію контролера на окремому екрані. Існують моделі для керування 4,6,8,12 станцій автополиву.

Є можливість для встановлення як у приміщенні, так і поза приміщеннями. Необхідне харчування 230V. Додатково можна встановлювати WiFi модуль та керувати поливом з телефоном, а також підключатися до найближчої метеостанції для автоматичного коригування режиму поливу. Модуль WiFi LNKTM забезпечує віддалений доступ до контролера Rain Bird ESP-TM2 через смартфон під керуванням Apple iOS або Android. Мобільний додаток надає доступ та дозволяє налаштовувати один або кілька іригаційних контролерів.

фірма виробник RAIN BIRD

ЗАВАНТАЖИТИ

Відео налаштування комп'ютера керування автоматичним поливом Rain Bird ESP-TM2

Удосконалений модульний контролер Rain bird ESP-Me для керування автоматичним поливом

Контролер ESP-Me має різноманітні вдосконалені функції керування водою. Базовий модуль розрахований на 4 станції та може бути розширений до 22 станцій за допомогою додаткових модулів на 3 або 6 станцій кожен. Контролер може керувати майстер клапаном або пусковим реле насоса та датчиком дощу. доступні програми (A, B, C, D) можна налаштувати для поливу у вибрані дні тижня, непарні або парні календарні дні, або налаштувати інтервали (циклічно), що забезпечує гнучкий графік управління поливом. Завдяки 6 установкам часу початку поливу можна запустити ту саму програму кілька разів на день.

Автоматичний сигнал тривоги попередить про наявність таких проблем, як замикання станцій або про те, що програма не завершена. Сезонне настроювання збільшить або зменшить тривалість поливу на основі сезонних погодних умов. Налаштування можна застосувати до певної програми або ВСІХ програм. Діапазон від 200 до 5%.

фірма виробник RAIN BIRD

ЗАВАНТАЖИТИ

автономный Контроллер полива Rain Bird WP

Автономний комп'ютер керування автоматичним поливом Rain Bird WP

Комп'ютер поливу Rain Bird WP – це професійний та потужний контролер на 1, 2, 4 станції, спроектований спеціально для автоматизації зрошення у місцях без електрики. Його абсолютно водостійка конструкція витримує вологі та агресивні середовища, і дозволяє монтувати контролер безпосередньо у клапанний бокс.

Живлення здійснюється від батарейки крона

фірма виробник RAIN BIRD

ЗАВАНТАЖИТИ

контроллер полива hunter eco-logic

Комп'ютер для керування автополивом Hunter ELC

Простий пульт керування автополивом. Для розміщення у приміщенні.

Існують моделі комп'ютерів автополиву для внутрішнього застосування. можливість керувати 4,6 зонами поливу. Напруга на вході трансформатора 220Впер струму, 60 Гц. Напруга на виході трансформатора: 24В пер струму, 1,0ампер. Електронне виявлення коротких. замикань

фірма виробник Hunter

ЗАВАНТАЖИТИ

Відео налаштування комп'ютера керування автоматичним поливом Hunter ELC

автономный компьютер Hunter Node

Автономний комп'ютер для керування автоматичним поливом Hunter NODE

Автономний контролер, що працює від батареї 9V. Якщо у вас виникли проблеми з прокладанням електричних комунікацій від пульта керування до електромагнітного клапана, то NODE це те, що вам потрібно. Цей повністю автономний пульт управління встановлюється безпосередньо на соленоїд клапана або у його безпосередній близькості та працює від батареї 9V. Водонепроникна конструкція цього ПУ розрахована таким чином, що витримує тиск водяного стовпа в 3 метри та захищає внутрішні електронні пристрої практично від усіх природних впливів.

. Крім того, він оснащений інтерактивним РК-дисплеєм та всього 5 надійними кнопками, що дозволяє максимально спростити процедуру програмування. Є моделі для керування 1,2,4 зонами поливу.

фірма виробник Hunter

ЗАВАНТАЖИТИ

автономный компьютер полив Baccara G75

Автономний комп'ютер для керування зони автоматичного поливу Baccara G75

Автономний контролер, що працює від батареї 9V

Baccara G75 повністю автономний пульт управління встановлюється безпосередньо на соленоїд клапана або у його безпосередній близькості та працює від батареї 9V. Водонепроникна конструкція цього ПУ розрахована таким чином, що витримує легке намокання. Крім того, він оснащений інтерактивним РК-дисплеєм та надійними кнопками, що дозволяє максимально спростити процедуру програмування. Є моделі для керування 1,2,4 зонами автополиву

фірма виробник Baccara

ЗАВАНТАЖИТИ

компьютер автополива orbit

Комп'ютер керування автоматичним поливом Orbit

Дещо застарілий, але робочий засіб для гнучкого планування режимів роботи автоматичного поливу, завдяки яким контролер ідеально підходить для широкого спектру сфер застосування, включаючи системи зрошення для приватного сектора. Позонне планування дозволяє програмувати роботу кожного електромагнітного клапана. Існують моделі для керування 4,6,8,12 станцій автополиву. Є можливість для встановлення як у приміщенні, так і поза приміщеннями. Необхідне харчування 230V.

фірма виробник Orbit

ЗАВАНТАЖИТИ

Комп'ютер для керування автоматичним поливом Hunter PCC

Простий та ефективний контролер автополиву з безліччю функцій

Новий пульт керування сімейства Pro-C від компанії Hunter. Використовуючи PCC із погодною установкою Solar Sync, ви отримуєте диспетчер управління вашою ділянкою. Зберігши всі характеристики попередніх моделей, новий PCC став зручнішим у використанні. Нова опція – фіксована кількість керованих станцій. Немає необхідності додавати модулі для збільшення зон – просто підберіть потрібну кількість. Є моделі комп'ютерів автополиву для зовнішнього та внутрішнього застосування. можливість керувати 4,6,9 зонами поливу. Напруга на вході трансформатора 220Впер струму, 60 Гц. Напруга на виході трансформатора: 24В пер струму, 1,0ампер. Електронне виявлення коротких. замикань

фірма виробник Hunter

ЗАВАНТАЖИТИ

Відео налаштування комп'ютера управління автоматичним поливом Hunter X-Core та їм подібні

Rain_Dial.jpg

Комп'ютер для керування автоматичним поливом C-Dial та I-Dial Rain

Не дорогий кінтролер автополиву з усіма необхідними функціями для управління поливом

  • дві чи чотири програми

  • тривалість поливу мін/макс – 1/240 хв.

  • індикація реального часу

  • індикація стартового часу

  • індикація тривалості поливу

  • індикація наступного періоду

  • індикація завершення поливу

фірма виробник Rain

ЗАВАНТАЖИТИ

Відео налаштування комп'ютера керування автоматичним поливом C-Dial, I-Dial та їм подібні

Виїзд по Одесі на виміри та складання кошторису на установку системи автоматичного поливу БЕЗКОШТОВНО

bottom of page