top of page

Укладання рулонного газону в Одесі

укладка газона в Одессе

рулоний

установка газона в Одессе

Зробимо зелений газон у Вас

ГАЗОН

сделать рулонный газон в Одессе

Рулонний газон у Вас за 1-2 дня

ПІДГОТОВКА

создать рулонный газон в Одессе

УКЛАДАННЯ

сделаем рулонный газон Одесса

Доставка рулонний газон в Одесу та Одеську область.

Газон поставляється в рулонах шириною 40 см і довжиною в 2 метри. При цьому товщина дерну складає близько 1,5-3 см.

Рулонний газон це газонна трава в рулонах. Це по суті той же сіяний газон, який виростили в ідеальних умовах з кращих насіння під наглядом супер фахівців. Дозалицявся до ідеального стану і за допомогою спеціальної техніки зрізали з поля, скрутили в рулони (зручність транспортування) і привезли до Вас на ділянку.

Виїзд по Одесі на виміри та складання кошторису з укладання рулонного газону БЕЗКОШТОВНО

создадим рулонный газон Одесса

Підготовка території під укладання рулонного газону.

Підготовка починається з звільнення ділянки від різного сміття і бур'янів.

Можливо для запобігання росту бур'янів, особливо, якщо ділянка була сильно засмічений багаторічними бур'янами, територію необхідно обробити гербіцидами.

Завезення Грунту. При необхідності можливе необхідно завезти на ділянку додатковий родючий грунт. Рівномірно розподілити землю по території ділянки

Завезення Піску. При необхідності можливе необхідно завезти на ділянку пісок для створення повітряної подушки між землею і газоном. Рівномірно розподілити пісок по території ділянки.

Ретельно утрамбувати ділянку спеціальним катком або автоматичною трамбівкою.

создадим полянку из рулонного газона Одесса

Укладання рулонного газону.

Рулонний газон не підлягає тривалому зберіганню. Тому, особливо влітку, ми починаємо укладання газону відразу після доставки рулонів на ділянку, іноді це 5 ранку. Укладання рулонного газону вимагає серйозних фізичних зусиль. Вага одного рулону газону становить 20-25 кілограм. Тому необхідно враховувати, що розвантаження і переміщення газону по ділянці може зайняти значний час. Чим спекотніше, тим швидше необхідно укласти газон і полити його. Рулони газону розкладаються прямолінійними рядами в шаховому порядку для укладання рулонів в стик. Щільність при розкладці дотримується максимальної, без зазорів між укладеними рулонами. Зайві шматки рулонного газону обрізаються гострим інструментом. Свіжо покладений газон накочується катком для забезпечення щільності прилягання рулонів газону до землі.