top of page

Укладання рулонного газону в Одесі

укладка газона в Одессе

РУЛОНИЙ

установка газона в Одессе

Зробимо зелений газон

ГАЗОН

сделать рулонный газон в Одессе

Рулонний газон за 1-2 дня

ПІДГОТОВКА

создать рулонный газон в Одессе

УКЛАДАННЯ

Якщо вам потрібне укладання рулоного газону в Одесі, ми готові запропонувати свої послуги. Наша команда професіоналів з 18-річним досвідом виконає роботу швидко та якісно.

Ми гарантуємо, що ваша територія буде підготовлена під укладання рулонного газону, що включає видалення бур'янів і старої трави, професійну обробку грунту, установку системи поливу та інших необхідних елементів.

Завдяки нашій дослідній команді та використанню якісних рулонних газонів, ми можемо створити зелений лужок всього за 1 день. Наш газон є дворічним від торгової марки "Українські Газони" м. Київ, що гарантує його зрілість та готовність до використання одразу після укладання.

Замовте найкращий рулонний газон в Одесі у нас. Ми гарантуємо вам високу якість роботи та повне задоволення від результату. Зв'яжіться з нами зараз, щоб зробити замовлення або отримати додаткову інформацію.

Виконуємо наступні роботи з укладання Рулонного Газону в Одесі

Доставка рулонний газон в Одесу та Одеську область.

Газон поставляється в рулонах шириною 40 см і довжиною в 2 метри. При цьому товщина дерну складає близько 1,5-3 см.

Рулонний газон це газонна трава в рулонах. Це по суті той же сіяний газон, який виростили в ідеальних умовах з кращих насіння під наглядом супер фахівців. Дозалицявся до ідеального стану і за допомогою спеціальної техніки зрізали з поля, скрутили в рулони (зручність транспортування) і привезли до Вас на ділянку.

Рулонний газон має свої переваги в порівнянні з сіяним газоном:

  • укладання рулонного газону відбувається швидше та простіше;

  • рулонний газон має більш високу якість. Трава вирощена у спеціальних умовах, що гарантує його здоров'я, щільність та красу.

  • газонний дерн має більш зрілу кореневу систему, що дозволяє йому швидше приживатися.

  • Рулонний газон дозволяє уникнути бур'янів, що дуже важливо для створення ідеального покриття. Усі бур'яни вже були вилучені на етапі вирощування газону.

Виїзд по Одесі на виміри та складання кошторису з укладання рулонного газону БЕЗКОШТОВНО

Підготовка території під укладання рулонного газону.

Підставу для укладання рулонного газону починаємо готувати за кілька днів до доставки рулонів. Тривалість підготовчих робіт безпосередньо залежить від площі ділянки, що зазвичай робимо за 1 день.

Підготовка починається зі звільнення ділянки від різного сміття та бур'янів.

Можливо для запобігання росту бур'янів, особливо якщо ділянка була сильно засмічена багаторічними бур'янами, територію необхідно обробити гербіцидами.

Установка системи автоматичного поливу газону

Завезення Грунту. За потреби можна завезти на ділянку додатковий родючий грунт. Поступово розподілити землю по території ділянки

Завезення Піску. При необхідності можна завезти на ділянку пісок для створення повітряної подушки між землею і газоном. Поступово розподілити пісок територією ділянки.

Ретельно утрамбувати ділянку спеціальним катком або автоматичним трамбуванням.

Укладання рулонного газону

Рулонний газон не підлягає тривалому зберіганню. Тому, особливо влітку, ми починаємо укладання газону відразу після доставки рулонів на ділянку, іноді це 5 ранку. Укладання рулонного газону вимагає серйозних фізичних зусиль. Вага одного рулону трави становить 20-25 кілограм. Тому необхідно враховувати, що розвантаження і переміщення дерну по ділянці може зайняти значний час. Чим спекотніше, тим швидше необхідно укласти газон і полити його. Рулони газону розкладаються прямолінійними рядами в шаховому порядку для укладання рулонів в стик. Щільність при розкладці дотримується максимальної, без зазорів між укладеними рулонами. Зайві шматки рулонного дерну обрізаються гострим інструментом. Свіжо покладений газон накочується катком для забезпечення щільності прилягання рулонів газону до землі.

Рулонний газон зручний для тих, хто хоче отримати відразу готовий результат і мати гарний зелений газон без зайвого клопоту. Вам не потрібно чекати, доки трава проросте і вирівняється, ви можете насолоджуватися своїм ідеальним газоним килимом вже з перших днів після укладання.

постелим травяной ковёр

Наші роботи по створенню Рулонних газонів