Обслуговування систем поливу в Одесі

ремонт системы полива Одесса

ремонт автополива

Запуск системы полива в Одессе

Запуск системи поливу

консервация полива Одесса

Консервація автополиву

настройка системы полива Одесса

Налаштування автополива

Правильно спроектована і змонтована система автоматичного поливу вимагає мінімум обслуговування спеціальною організацією. Обслуговування системи автополиву в основному відбувається два рази в рік. Навесні і Восени. Навесні відбувається запуск системи автоматичного поливу з виконанням всіх необхідних робіт, а Восени консервація автополива. Ці роботи, а також багато інших пов'язані з обслуговуванням систем автоматичного поливу, ми робимо як своїм старим клієнтам, так і новим.

Вчасно проведене обслуговування системи автоматичного дозволяє усунути будь-які дефекти поливальної системи. Це дозволить вам заощадити гроші як на серйозний ремонт системи поливу, так і на заміні газону або рослин.

Використовуємо обладнання лідерів поливальної індустрії RAIN BIRD і HUNTER .

 

На даний момент ми обслуговуємо більш 600 ділянок.

Весняне обслуговування систем поливу в Одесі.

Расконсервация автополива

Підготовка до поливального сезону. Запуск системи автоматичного поливу в Одесі

При запуску системи автополиву ми робимо:

 • перевірка загальної працездатності поливальної системи,

 • прочищення фільтрів, підготовка всіх фільтруючих елементів,

 • монтаж демонтованого обладнання (в основному насосного та автоматики), перевірка працездатності насоса,

 • перевірка магістрального водопроводу, при необхідності набір ємності, перевірка на наявність витоків,

 • діагностика роботи автоматики поливу,

 • послідовне тестове включення всіх зон поливу,

 • настройка радіусу і сектора поливу кожного дощовиків,

 • настройка автоматики і виставлення програми поливу,

 • перевірка і чистка при необхідності електроклапанів системи поливу,

 • дрібний ремонт при необхідності.

 

Вартість послуги по Одесі від 600 грн. (Для систем до 30 форсунок і без необхідності монтажу насосного обладнання). Якщо перевірка функціональності системи вказує на серйозні пошкодження, то вони потрапляють в категорію ремонтних робіт.

продування автополива

Консервація системи автоматичного поливу в Одесі.

Консервація (продування) системи на зиму. Обов'язковий вид робіт з обслуговування системи поливу. Виконується в жовтні місяці. Бажано не дотягувати з цим видом робіт на листопад.

Будь-яка система поливу як автоматична так і не автоматична потребує щорічного осінньому обслуговуванні для підготовки до зими (консервація). Проводиться Восени після завершення поливу і до заморозків. При зниженні температури повітря вночі до 10 градусів пора проводити продування системи поливу. Воду з автоматики (клапанів) і полівалок (форсунок поливу) неможливо видалити, що не продув поливальну систему.

Консервація здійснюється за допомогою компресора шляхом подачі стисненого повітря в систему. При необхідності проводиться демонтаж насосного обладнання. Технологічні особливості поливальних систем не дозволяють обходиться без консервації на зиму.

Вартість послуги від 840 грн.

Ремонт системи автоматичного поливу в Одесі

Система автоматичного поливу періодично потребує ремонту. Це пов'язано з великою кількістю об'єктивних чинників:

 • Низька якість води, що подається в систему поливу, багато різних дрібних домішок і солей, не всі з яких можливо відфільтрувати стандартними фільтрами для поливу;

 • Нестабільна напруга електрики, що подається на насосне зрошувальні системи і на автоматику поливу;

 • Механічні пошкодження в системі, що виникають наприклад при посадці / пересадки рослин

 • Реорганізація ландшафту, збільшення або зменшення зони газону, додавання нових рослин

 

Фахівці поливального відділу ландшафтної студії DROP готові зробити Вам будь-які роботи, пов'язані з ремонтом або настройки системи автополиву. Виконаємо сезонну настройку поливального обладнання, заміну непрацюючого, чистку фільтрів, клапанів. заміну полівалок і дощовиків. Працюємо по Одесі і Одеській області. До Києва не поїдемо. Вартість виїзду за Одесі - 600 грн.

Заміна поливалки або форсунки

Заміна дощовиків в разі зрізу газонокосаркою або поломки. В основному відбувається через просідання грунту. Зрізаний сплінклер підлягає обов'язковій заміні.

Заміна дощовиків при зміні ландшафту.

Ремонт поливального водопроводу

Ремонт підземного трубопроводу в разі його пошкодження при проведенні посадочних робіт.

Ремонт системи крапельного поливу

Ремонт і модернізація систем мікрокраплинної поливу в Одесі. Зазвичай відбувається після посадок нових рослин через порізи мікрокраплинної труби, або необхідно підключити нові посадки до крапельному поливу.

Профілактичне обслуговування систем автоматичного поливу

Сервісне обслуговування і сезонна настройка автоматики поливу. Налаштування секторів і радіусів поливу. Очищення фільтрів форсунок, промивка діафрагм клапанів, перепрограмування системи під нові вимоги поливу.

Реконструкція та модернізація системи автоматичного поливу.

У зв'язку з виходом в 2018 році повної серії форсунок ротатор фірми Rain Bird з поліпшеними характеристиками поливу робимо заміну форсунок spray на rotator для поліпшення характеристик поливу і економії води.

 • Facebook Social Icon

© Студія ландшафтного дизайну DROP. Одеса і Одеська область: Іллічівськ, Чорноморськ , Бугово, Санжейка , Грибівка, Кароліно-Бугаз , Чорноморка, Червоний Хутір, Сухий Лиман , Фонтан , Фонтанка, Крижанівка, Бурлача Балка , Селище Котовського, Совіньон , Добрий, Дайберг , Овідіополь , Ветеран, Хвиля, Царське село,