Обслуговування систем поливу в Одесі

Ми приступили до консервації (продування) систем поливу в Одесі в 2021 році.

Проводили літо поглядом і настала ОСІНЬ.

Уже настав жовтень, у всякому разі в Одесі. Погода змінилася, стало прохолодніше і почалися осінні дощі. А це означає, що полив газонів і рослин треба скорочувати, досить поливати 2-3 рази в тиждень і починати замислюватися про КОНСЕРВАЦІЇ поливу.

Ми вже приступили до цих робіт з підготовки системи автоматичного поливу до зими.

Але перед консервацією треба ПІДГОТУВАТИ ГАЗОН. Що треба зробити читайте в моєму пості догляд за газоном восени в Одесі.

 Хто підготував, телефонуйте і будемо визначати час приїзду до Вас.

  В Одеському регіоні традиційно консервація поливу відбувається з початку жовтня і по середину листопада. Не дивлячись на теплу погоду осінь не передбачувана і не варто затягувати і відкладати продування системи автоматичного поливу. Як тільки в новинах прозвучить страшне слово ЗАМОРОЗКИ ажіотаж буде серйозний.

пам'ятайте Одеса не Барбадос, у нас буває трішечки холодно

У зв'язку з загальним зростанням цін на паливо і соняшникову олію ми змушені теж трохи збільшити ціни на консервацію системи поливу. В середньому ціна піднялася на 15% Сподіваємося що це не зашкодить нашим відносинам.

Продувка полива Rain Bird
Продувка поливочного оборудования hunter

продування автополива

Продуваем любые системы полива. rain bird, hunter, toro, orbit, krain
Продувка системы полива. Консервация автополива.

Консервація системи автоматичного поливу в Одесі.

Консервація (продування) системи на зиму. Обов'язковий вид робіт з обслуговування системи поливу. Виконується в жовтні місяці. Бажано не дотягувати з цим видом робіт на листопад.

Будь-яка система поливу як автоматична так і не автоматична потребує щорічного осінньому обслуговуванні для підготовки до зими (консервація). Проводиться Восени після завершення поливу і до заморозків. При зниженні температури повітря вночі до 10 градусів пора проводити продування системи поливу. Воду з автоматики (клапанів) і полівалок (форсунок поливу) неможливо видалити, що не продув поливальну систему.

Консервація здійснюється за допомогою компресора шляхом подачі стисненого повітря в систему. При необхідності проводиться демонтаж насосного обладнання. Технологічні особливості поливальних систем не дозволяють обходиться без консервації на зиму.

Вартість послуги від 840 грн. без урахування транспортних витрат

Важливо !!! перед консервацією системи поливу треба підготувати газон до зими.

 

Правильно спроектована і змонтована система автоматичного поливу вимагає мінімум обслуговування спеціальною організацією. Обслуговування системи автополиву в основному відбувається два рази в рік. Навесні і Восени. Навесні відбувається запуск системи автоматичного поливу з виконанням всіх необхідних робіт, а Восени консервація автополива. Ці роботи, а також багато інших пов'язані з обслуговуванням систем автоматичного поливу, ми робимо як своїм старим клієнтам, так і новим.

Вчасно проведене обслуговування системи автоматичного дозволяє усунути будь-які дефекти поливальної системи. Це дозволить вам заощадити гроші як на серйозний ремонт системи поливу, так і на заміні газону або рослин.

Використовуємо обладнання лідерів поливальної індустрії RAIN BIRD і HUNTER .

 

На даний момент ми обслуговуємо більш 600 ділянок.

Ремонт системи автоматичного поливу в Одесі

Система автоматичного поливу періодично потребує ремонту. Це пов'язано з великою кількістю об'єктивних чинників:

 • Низька якість води, що подається в систему поливу, багато різних дрібних домішок і солей, не всі з яких можливо відфільтрувати стандартними фільтрами для поливу;

 • Нестабільна напруга електрики, що подається на насосне зрошувальні системи і на автоматику поливу;

 • Механічні пошкодження в системі, що виникають наприклад при посадці / пересадки рослин

 • Реорганізація ландшафту, збільшення або зменшення зони газону, додавання нових рослин

 

Фахівці поливального відділу ландшафтної студії DROP готові зробити Вам будь-які роботи, пов'язані з ремонтом або настройки системи автополиву. Виконаємо сезонну настройку поливального обладнання, заміну непрацюючого, чистку фільтрів, клапанів. заміну полівалок і дощовиків. Працюємо по Одесі і Одеській області. До Києва не поїдемо. Вартість виїзду за Одесі - 600 грн.

 

Заміна поливалки або форсунки

Заміна дощовиків в разі зрізу газонокосаркою або поломки. В основному відбувається через просідання грунту. Зрізаний сплінклер підлягає обов'язковій заміні.

Заміна дощовиків при зміні ландшафту.

Ремонт поливального водопроводу

Ремонт підземного трубопроводу в разі його пошкодження при проведенні посадочних робіт.

Ремонт системи крапельного поливу

Ремонт і модернізація систем мікрокраплинної поливу в Одесі. Зазвичай відбувається після посадок нових рослин через порізи мікрокраплинної труби, або необхідно підключити нові посадки до крапельному поливу.

Профілактичне обслуговування систем автоматичного поливу

Сервісне обслуговування і сезонна настройка автоматики поливу. Налаштування секторів і радіусів поливу. Очищення фільтрів форсунок, промивка діафрагм клапанів, перепрограмування системи під нові вимоги поливу.

Реконструкція та модернізація системи автоматичного поливу.

У зв'язку з виходом в 2018 році повної серії форсунок ротатор фірми Rain Bird з поліпшеними характеристиками поливу робимо заміну форсунок spray на rotator для поліпшення характеристик поливу і економії води.

Весняне обслуговування систем поливу в Одесі.

Расконсервация автополива

Підготовка до поливального сезону. Запуск системи автоматичного поливу в Одесі

При запуску системи автополиву ми робимо:

 • перевірка загальної працездатності поливальної системи,

 • прочищення фільтрів, підготовка всіх фільтруючих елементів,

 • монтаж демонтованого обладнання (в основному насосного та автоматики), перевірка працездатності насоса,

 • перевірка магістрального водопроводу, при необхідності набір ємності, перевірка на наявність витоків,

 • діагностика роботи автоматики поливу,

 • послідовне тестове включення всіх зон поливу,

 • настройка радіусу і сектора поливу кожного дощовиків,

 • настройка автоматики і виставлення програми поливу,

 • перевірка і чистка при необхідності електроклапанів системи поливу,

 • дрібний ремонт при необхідності.

 

Вартість послуги по Одесі від 600 грн. (Для систем до 30 форсунок і без необхідності монтажу насосного обладнання). Якщо перевірка функціональності системи вказує на серйозні пошкодження, то вони потрапляють в категорію ремонтних робіт.