top of page

Продаж та укладання рулонного газону

Оновлено: 23 лют.

У світі сучасних ландшафтних рішень студія DROP займає провідну позицію в Одесі, пропонуючи професійні послуги з укладання рулонного газону під ключ. Наша компанія спеціалізується на створенні зелених оаз, надаючи присадибним ділянкам унікального та доглянутого вигляду.


Весняне укладання рулонного газону. Газон тільки привезли.

Студія ландшафтного дизайну DROP пропонує купить рулонный газон с доставкою в Одесу та Одеську область.

Працюємо з об'ємом від 30 м2 до футбольного поля. Доступні ціни, зручні умови співпраці.

Упорядкування прибудинкової території за допомогою газону це ефективний і швидкий спосіб навести красу. Оптимальний варіант зробити це за допомогою технології РУЛОННИЙ ГАЗОН. Підійде для тих господарів, які бережуть свій час та сили


Процес створення рулонного газону від Студії DROP

Студія DROP надає можливість замовити укладання рулонного газону, забезпечуючи клієнтам високоякісний результат. Ми співпрацюємо ТМ "Українські Газони", яка має власні поля, де вирощуються сертифіковані газонні дернові килимки. Дотримання високих стандартів якості та щоденний догляд за рослинами гарантують відмінне приживання газону протягом 7-10 днів.

Переваги Укладання Газону під Ключ від Студії DROP

Декоративний та швидкий ефект: Укладання рулонного газону приносить миттєвий декоративний ефект, перетворюючи присадибну ділянку за короткий час.

Повне Звільнення від Бур'янів: Ви забудете про проблему бур'янів, насолоджуючись ідеально густим та зеленим газоном.

Довговічність: Навіть згодом газон збереже свою красу та колір, при правильному догляді за ним.

Миттєве використання: Відразу після укладання газону ви можете насолоджуватися результатом.


Професійні Ландшафтні Рішення від Студії DROP

Крім укладання рулонного газону, студія DROP виконує різні ландшафтні роботи, такі як установка системи автополиву газону, дренаж, посадка дерев, ландшафтне проектування, продаж поливалок газону та багато іншого. Наші фахівці мають досвід і знання, щоб перетворити вашу ділянку на дивовижне місце відпочинку.


Вартість та Терміни Робот у Студії DROP

Онлайн-калькулятор ціни рулонного газону

Ціни на укладання рулонного газону варіюють залежно від обсягу газону та необхідних робіт з підготовки території. Наприклад, рулонний газон доступний від 180 грн./кв.м., а вартість укладання газону за 1 м² становить від 70 гривень. (ціна дійсна на 1.05.2023).

Для розуміння вартості газону у Вас вдома скористайтесь нашим Онлайн-калькулятором ціни рулонного газону


Процес укладання починається з квітня весни і продовжується до кінця листопада. Терміни залежать від розміру ділянки, але в середньому ми гарантуємо проведення всіх необхідних робіт протягом 5-7 днів.

Контакт та Консультація у Студії DROP

Звернувшись до студії DROP, ви отримаєте не лише професійну консультацію, а й індивідуальний підхід до благоустрою вашої території. Наші фахівці запропонують оптимальні варіанти озеленення, зважаючи на особливості вашої ділянки.

Зробіть ваш сад дивовижним за допомогою студії ландшафту DROP – вашого надійного партнера у створенні красивих та доглянутих присадибних куточків.


Наша студія допоможе вам влаштувати рулонний газон під ключ, від заміру ділянки до укладки рулонного газона на участке в Одессе та догляду за вашим газоном. На всі види товарів та послуг надається гарантія.

 

П'ятнадцять років ми укладаємо рулонні газони з середини квітня до грудня. Створюємо зелений рай на прибудинкових територіях.


Рулонный газон в Одессе : продаж, підготовка, укладання, догляд


🌐 Наш веб-сайт: www.drop.od.ua 

📧 Электронная почта: omaraandrey@gmail.com 

📞 Телефон: +380674807486Comments


bottom of page