top of page

Установка автополива в Одесі 2021

Оновлено: 12 лют.

1 березня 2021 року ми відкрили сезон монтажу, встановлення та обслуговування систем автоматичного поливу в Одесі. Наша компанія давно стала надійним партнером для тих, хто прагне красивого та здорового саду без зайвих турбот про ручне поливання.

Взимку ми активно оновили наш асортимент обладнання для автополивальних систем, щоб надати нашим клієнтам найпередовіші та найефективніші рішення.Ми підготували необхідний інструмент та техніку для швидкого встановлення системи автоматичного поливу в Одесі та розробили безліч проектів автополиву в Одесі, які враховують індивідуальні потреби кожного клієнта.


При встановленні системи автоматичного поливу наша команда забезпечує повний цикл робіт: копаємо траншеї, робимо проколи під доріжками або розбираємо та укладаємо плитку, встановлюємо насосне обладнання. Не всі компанії, що займаються монтажем автополиву, включають у кошторис прокопування траншей для укладання труб та кабелів, встановлення насосного обладнання. Власнику ділянки потрібно наймати додаткових підрядників, які виконають роботи, що бракують. А це призводить до додаткових витрат. Ми приділяємо особливу увагу кожній деталі процесу, щоб гарантувати рівномірний та ефективний полив для вашого саду чи ділянки.Ручний полив

Традиційно, з радянських часів, полив ділянки, дачі проводився за допомогою шланга і лійки. Але часи змінюються і такий полив не підходить, якщо Ви вирішили зробити у себе перед будинком гарний сад з ландшафтним дизайном і газоном. Адже у ручного поливу тільки одна перевага - низька ціна. І безліч недоліків:

  • йде багато свого особистого часу, замість відпочинку треба стояти зі шлангом кожен день, а буває і вранці і ввечері;

  • важка робота, треба постійно перетягувати шланги з ризиком поламати рослини;

  • нерівномірність поливу і т.д.

Автоматичний полив

монтаж та установка систем автоматичного поливу в Одесі
Установка автополиву

При установки системи автоматичного поливу у себе на ділянці ви отримуєте відразу безліч переваг:

  • система поливу практично не вимагає присутність людини в процесі поливу;

  • Ви не витрачаєте свій час на полив рослин і газону;

  • получаете равномерный еженочный полив;

  • можете уехать в отпуск не думая о поливе газона

Ручний полив, хоч і є традиційним методом, поступається автоматичному поливу за багатьма параметрами. Крім значної економії часу, автоматичні системи забезпечують рівномірний полив та мінімізують ризик перезволоження або нестачі поливу, що позитивно позначається на здоров'ї рослин.

Ось як відбувається монтаж системи автоматичного поливу в Одесі в 2021 роціфахівці ландшафтной студии DROP можуть встановити Вам систему автополиву вже на цьому тижні.

У своїх роботах ми використовуємо неодноразово перевірене та якісне поливальне обладнання від світових виробників. В основному використовуємо новітні розробки від компанії Rain Bird (USA)

Компанія Rain Bird пропонує рішення спеціально розроблені для економії води. Їх продукти мають інтелектуальні функції, які адаптуються до потреб рослин, типу ґрунту та погодних умов, щоб мінімізувати використання води та знизити витрати на полив.

Технологія Rain Bird Smart Irrigation Control дозволяє автоматично регулювати полив залежно від факторів, таких як вологість ґрунту, опади та температура. Це знижує ризик перезволоження або нестачі поливу, що, у свою чергу, підвищує виживання рослин та знижує витрати на воду.

Комплексні системи управління поливом від Rain Bird оснащені сенсорами та датчиками, які постійно моніторять вологість та умови довкілля. Ці дані передаються до контролера, який автоматично оптимізує полив у реальному часі.

Продукти Rain Bird відрізняються не тільки високою ефективністю та економічністю, але й простотою використання. Компанія пропонує інтуїтивно зрозумілі інтерфейси користувача і зручні панелі управління, які дозволяють легко налаштовувати і контролювати систему поливу.

Клієнти, які обирають продукцію Rain Bird, отримують не лише якісне обладнання, а й професійну підтримку та консультації з боку нашої команди. Ми впевнені, що спільна робота з нами перетворить турботи про полив на задоволення, а ваш сад стане справжньою окрасою вашої ділянки.

Студія ландшафтного дизайну DROP продовжує бути лідером у галузі встановлення систем автоматичного поливу в Одесі, прагнучи до досконалості та задоволення потреб наших клієнтів. З нами ваш сад процвітатиме без зайвого клопоту.


Як ми працюємо при створенні системи автополиву

Перед початком робіт ми проводимо обстеження ділянки та розробляємо проект системи автополиву. У проекті враховуються особливості рельєфу, розташування газонів та рослин та інші фактори.

Після затвердження проекту ми розпочинаємо монтаж системи. Ми використовуємо лише якісні матеріали та комплектуючі від провідних виробників.

Після закінчення робіт ми проводимо тестування системи та навчаємо замовника її експлуатації.

Наші гарантії

Ми надаємо гарантію на виконані роботи.

Замовити монтаж автоматичного поливу в Одесі.

Щоб замовити монтаж автополиву від ландшафтної студії DROP, зв'яжіться з нами по телефону або електронною поштою. Ми відповімо на всі ваші запитання та підготуємо індивідуальну пропозицію.

Вартість робіт

Вартість робіт залежить від площі ділянки, кількості рослин, наявності водопроводу тощо. Чинники впливають вартість системи автополива. Для отримання точної оцінки вартості зв'яжіться з нами за наступними контактами:


Наші контакти

🌐 Наш веб-сайт: www.drop.od.ua

📧 Електронна пошта: omaraandrey@gmail.com

📞 Телефон: +380674807486

Comments


bottom of page