top of page

Озеленення території приватного будинку Овідіополь

Оновлено: 23 лист. 2023 р.

Студія ландшафтного дизайну DROP успішно розпочала проект озеленення приватного будинку в Овідіополі. З ділянкою, що характеризується відносно невеликою площею, замовник висловив чіткі переваги щодо бажаного ландшафту. Цікаво, що в даному випадку ми обійшлися без формального ландшафтного проекту, вважаючи за краще узгодити побажання замовника з нашим професійним досвідом у озелененні подібних ділянок.

Автополив

Першим важливим етапом була установка системи автоматичного поливу для газону та рослин. Ми провели монтаж поливального водопроводу, встановили поливалки та систему керування, засновану на передовому обладнанні Rain Bird. Це забезпечило ефективний та регульований полив, задовольняючи потреби кожної рослини на ділянці.

Посадка рослин

Потім ми приступили до посадки рослин, включаючи туї, ялівці та кипарисовики, створивши живоплот уздовж паркану. Це додало структурності та природної краси ділянці, гармонійно вписуючись у ландшафт.

Рулонний газон

Особливу увагу приділили влаштуванню газону. Шляхом планування землі та укладання рулонного газону ми створили зелений килим, який надає ділянці завершеного та естетично приємного вигляду.

Ландшафтний дизайн в Овідіополі

Догляд за озелененням

Після завершення робіт навесні 2019 року ми продовжуємо доглядати ділянку. Будинок в Овідіополі тепер оточений лаконічним та структурним ландшафтом. Після проведення огляду видно, що рослини успішно прижилися та процвітають. Лаванда вже розцвіла у всій своїй красі, а весь потенціал нашого ландшафту ще попереду.

як ми робили озеленення цієї ділянки дивись у постіМіні рокарій


Жива огорожа з туйНасамкінець, запрошуємо вас звернутися до студії ландшафтного дизайну DROP для озеленення вашої ділянки. Наш професіоналізм та індивідуальний підхід гарантують, що ваш сад стане не тільки красивим, але й задовольняє всі ваші очікування. Довірте нам створення та підтримання зеленого затишку на вашій ділянці!

зв'яжіться з нами за наступними контактами:

🌐 Наш веб-сайт: www.drop.od.ua 

📧 Электронная почта: omaraandrey@gmail.com 

📞 Телефон: +380674807486

Commentaires


bottom of page