top of page

Ландшафтний дизайн взимку

Оновлено: 3 груд. 2023 р.

Творчість Взимку та Зелені Плани робіт із озеленення на Весну

Ландшафтний дизайн не знає сезонів, а Ландшафтна студія DROP з Одеси втілює це у життя, працюючи активно та в зимовий час. Взимку, коли природа вкрита покривалом снігу, ландшафтний дизайнер нашої студії надихаеться та створюеть унікальні проекти, готуючись до весняного забарвлення та зеленого пожвавлення. Створюе плани робіт із озеленення ділянок на весну.


Зима чудовий час для створення Ландшафтного проекту.

Адже навесні, влітку та восени, як правило, ландшафтний архітектор зайнятий, окрім створення проектів, безпосередньо озеленення ділянок. А взимку є багато часу для вдумливої та ретельної роботи. Можна в найдрібніших деталях розробити ландшафтний проект з урахуванням усіх побажань Замовника, запропонувати свої ідеї озеленення, обговорити деталі та можливе підводне каміння, скласти докладний план подальших робіт, щоб з настанням весни негайно розпочинати реалізацію готового проекту. Більше того замовивши ландшафтний проект взимку, Ви зможете встигнути зробити свою ділянку до Великодня або травневих свят. І це з автоматичним поливом та рулонним газоном.

Початок ландшафтного проектування

Перший етап роботи – зустріч із клієнтом. У холодні місяці зими, коли природа перебуває у спокої, дизайнери безперешкодно обговорюють усі деталі та побажання замовника. Це ідеальний час для виявлення особливостей ділянки та визначення потреб клієнта.

Ретельна робота над проектом озеленення

Зима надає унікальну можливість для ретельної та детальної роботи. Дизайнери студії DROP глибоко поринають у процес створення ландшафтного проекту з огляду на кожен елемент: від розподілу рослин до композиції елементів декору. Цей етап є ключовим моментом у створенні унікального ландшафтного дизайну.

Зелені Плани робіт з озеленення на Весну:

Створення ландшафтного проекту взимку дає студії DROP перевагу у попередній підготовці до весняних робіт. На момент, коли природа прокидається від зимового сну, дизайнери вже готові до реалізації своїх ідей.

Детальний План Робот:

Взимку формується докладний план подальших робіт. Це включає вибір рослин, визначення місць для декору і навіть розробку автоматичної системи поливу. Коли природа починає прокидатися, студія DROP вже знає, як створити ідеальний зелений простір.Докладніше на сторінці сайту https://www.drop.od.ua/landscape або перейдіть за посиланнями на картинках.


Поспішайте із Замовленням проекту озеленення

Замовлення ландшафтного проекту взимку – це не лише можливість отримати найкращий результат, а й шанс побачити свою ділянку у всій красі вже до весняних свят. З автоматичним поливом та рулонним газоном, ваш ландшафтний дизайн від студії DROP буде ідеальним.

Ландшафтна студія DROP творить у будь-яку пору року, привносячи до кожного проекту унікальні ідеї, стилі та інновації. Не пропустіть свій шанс перетворити свою ділянку на справжній рай за допомогою професіоналів, які працюють у будь-яку погоду. Телефонуйте та замовляйте ландшафтний проект вже сьогодні!

зв'яжіться з нами за наступними контактами:

🌐 Наш веб-сайт: www.drop.od.ua 

📧 Электронная почта: omaraandrey@gmail.com 

📞 Телефон: +380674807471

Comments


bottom of page