top of page

Ландшафтний дизайн малого саду. Одеса

Оновлено: 9 лют.

Приступили до ландшафтного дизайну та озеленення ділянки в Одесі. ТТериторія не велика, і господарі дуже зайняті люди. Перед нашим ландшафтним архітектором стояло завдання створити ландшафтний дизайн у стилі Прованс, який би поєднував у собі мальовничу зелень і колоритні ароматні квіти, і при цьому вимагав би мінімального догляду. У даному ландшафтному дизайні газон відсутній, його просто не було де розташувати.

Основні принципи ландшафтного дизайну маленького саду

При створенні ландшафтного дизайну маленького саду в стилі прованс ми керувалися такими принципами:

  • Простота та природність. Стиль прованс характеризується простотою та природністю форм, тому ми відмовилися від складних архітектурних елементів та прикрас.

  • Квіткові композиції. Квіти – це невід'ємна частина стилю провансу. Ми використовували різноманітні рослини з яскравими та насиченими квітами, які створюють атмосферу затишку та гостинності.

  • Кучеряві рослини. Кучеряві рослини допомагають створити відчуття затишку та приватності. Ми використовували клематиси, троянди та інші кучеряві рослини для створення живоплотів та пергол.

Реалізація проекту озеленення

Чищення саду та посадка рослин

Ділянка мала дуже жалюгідний вигляд, з існуючих рослин залишили лише троянду. На першому етапі ми очистили ділянку від старих рослин та каміння. Потім ми підготували ґрунт для посадки рослин. Як основний ґрунт ми використовували родючий ґрунт з додаванням компосту та торфу.

Ділянку почистили, спланували, завозимо рослини. Розставляємо рослини на ділянці, згідно з Ландшафтним проектом.

Посадка квітучих рослин

На другому етапі ми розпочали посадку рослин. Ми використовували різноманітні рослини, які характерні для стилю прованс, зокрема:

  • Квіти: Хоста ідеальна рослина для затінених місць. Який прованс без лаванди! Згодом створює ефектний бордюр. Ефект безперервного цвітіння досягнуто! Троянда, вейгела, гортензія!

Ландшафтний дизайн невибагливими рослинами

На цій ділянці використовуємо лише невибагливі рослини. Міскантус, лаванда, вейгела, хоста. Найкрасивішою, акцентною точкою виступає звичайно гортензія крупнолистяна, а вертикальне озеленення нам створює гліцинія. Вийшло чудово, згодом рослини розростуться, мета досягнута!

Всі рослини посаджені на місця, залишилося замульчувати корою.

І поливати часто буває нікому, господарі часто їдуть у тривалі відрядження. Як бути, адже садок повинен поливатися регулярно? Вихід є завжди. Ми встановили систему автоматичного крапельного поливу рослин. Тепер можна не турбуватися про те, що рослини засохнуть через брак поживної вологи.

На третьому етапі ми встановили елементи декору, такі як садові лави, сонячні декоративні ліхтарі та фігурки.

Результат озеленення невеликої ділянки

В результаті вийшов затишний та стильний сад у стилі прованс. Він органічно вписався у навколишній ландшафт та став улюбленим місцем відпочинку для господарів.

Додаткові рекомендації щодо догляду за садом

Для того, щоб сад у стилі прованс виглядав доглянутим, необхідно регулярно проводити такі роботи:

  • Поливати рослини. У спеку рослини необхідно поливати щодня.

  • Підгодовувати рослини. Протягом сезону необхідно вносити добрива відповідно до рекомендацій виробника.

  • Обрізати рослини. Для підтримки форми рослин необхідно проводити обрізування.

  • Видалити бур'яни. Бур'яни необхідно видаляти регулярно, щоб вони не заважали росту рослин.

Дотримуючись цих рекомендацій, господарі зможуть зберегти красу та доглянутість маленького саду у стилі прованс на довгі роки.


Ви також можете ознайомитися як ми виконали Ландшафтне озеленення невеликої ділянки в Одесі так само без застосування газону.

Або прочитати як ми зробили Озеленення невеликої ділянки із застосуванням у дизайні газону в поєднанні з рослинами.


Ландшафтна студія DROP приймає заявки на озеленення

Телефонуйте нам за телефоном

🌐 Наш веб-сайт: www.drop.od.ua

📧 Електронна пошта: omaraandrey@gmail.com

📞 Телефон: +380674807471

, і ми проконсультуємо Вас з усіх питань, пов'язаних з ландшафтним проектуванням та озелененням.


Comments


bottom of page