top of page

Ландшафтний проект взимку в Одесі

Виходячи з нашого досвіду, багато замовників будують будинки, намагаючись встигнути до нового року. Як правило, не встигають. Природно, взимку закінчують усі внутрішні роботи і збираються до Великодня в'їхати в новий будинок, щоб відсвяткувати Великдень з Новосіллям.

Весною, коли всі роботи з будівництва відновлюються в прискореному режимі, належної уваги зонуванню, плануванню та ландшафтному дизайну ділянки приділити просто не вистачає часу (насамперед Замовник). І тут, коли посадковий сезон "настає на п'яти" гостро постає питання з ландшафтним дизайном ділянки. "Адже не робити шашлики в болоті".


Ландшафтний проект взимку це чудове рішення уникнути багатьох весняних проблем із озелененням ділянки.


Увага до дрібниць ландшафтного проекту.

По-перше Ландшафтне проектування взимку це можливість ландшафтному архітектору ретельно обміркувати концепцію, а можливо не одну, озеленення та дизайну саду. Є більше часу для погоджень та обговорень із Замовником. Взимку немає поспіху як з боку ландшафтника, і з боку Замовника. Вдумливо опрацювати всі етапи ландшафтного проекту.


Підбір рослин з розплідників для озеленення

По друге є час заздалегідь підібрати всі необхідні рослини, а при необхідності замовити їх доставку з різних як вітчизняних, так і розплідників зарубіжних.

Інженерні системи для ландшафтного дизайну

По-третє, це чудова можливість заздалегідь закласти всі необхідні комунікації на ділянці. Наприклад, систему автоматичного поливу, або освітлення.

Взимку вартість системи автоматичного поливу зазвичай дешевше.

Замовлення рулонного газону

По-четверте, заздалегідь замовити доставку рулонного газону. Встигнути потрапити до графіку доставок до Одеси. На початку весни це проблема.


Знижка на проектні роботи 20% до 1 березня чи візуалізація у подарунок!

Студия Ландшафтного Дизайна DROP.

bottom of page