top of page

Осіннє озеленення приватних будинків в Одесі квітами

Оновлено: 3 груд. 2023 р.

Яскравість та Фарби з Ландшафтною Студією Drop

Весна – час цвітіння та ароматів, літо – період, коли однорічні квіти надають нашому ландшафту живих фарб. Але що робити, коли осінь настає, і природа готується до зимового сну, позбавляючи відтінків саду і свіжості?

Не піддавайтеся думці, що осінній ландшафт нудний і похмурий. Як сказав класик: "Похмура пора! Очей чарівність!" Все залежить від правильного підходу, планування та вибору рослин. Осінь - це час яскравих фарб, здатних перетворити сад на справжню палітру. Турбота про те, щоб ваш сад залишався барвистим і восени, починається ще на стадії планування ділянки та створення дендроплану.

Краса осіннього листя

Багаторічні чагарники, такі як дерен, бересклет крилатий, гортензії хуртовина, деревоподібна і крупнолистяна, можуть надати вашому саду фарб не тільки квітами, але і забарвленням осіннього листя. Навіть існуючий ландшафт можна покращити, додавши кольору через посадку куртин або клумб із багаторічних кущів осінньоквітучих рослин. На першому місці, звичайно ж, стоїть королева осіннього саду – хризантема!

Королева осінньої краси - Хризантема

Хризантеми різноманітні за видами та кольоровою гамою. Вони можуть використовуватися для створення бордюрів, міксбордерів, оформлення клумб, а також як солітери в горщиках. Це лише невеликий перелік можливостей використання хризантеми в осінньому ландшафті. Не забувайте про очитування видних, багаторічних декоративних рослин, таких як багатолентик, які особливо яскраві восени. Астра бордюрна також є незамінною рослиною для декорування низькоморозних клумб та громадських територій.

Мікрокрапельний полив рослин

При турботі про ваш сад ми не забуваємо про правильне поливання рослин і квітів. У цьому питанні мікрокрапельна труба Rain Bird стає справжнім порятунком. Застосування цієї труби для краплинного поливу рослин забезпечує ефективне та економічне використання води. Вона дає можливість доставляти вологу прямо до коріння рослин, мінімізуючи втрати води через випаровування. Завдяки Rain Bird, кожна рослина отримує необхідну кількість вологи, що сприяє їхньому здоров'ю та красі. Такий підхід до поливу є невід'ємною частиною створення стійкого та впорядкованого садового ландшафту.З правильним підходом, навіть не заздалегідь продуманий сад може бути покращений! У саду немає межі досконалості!

І, звичайно ж, озеленення Вашого саду найкраще підкреслить рулонний газон.


Замовляйте озеленення свого двору у студії DROP

Укладання контракту з ландшафтною студією Drop - гарантія того, що ваше подвір'я буде озеленене і прикрашене квітами так, що кожен сезон стане справжнім святом.

Хочете перетворити свій сад на місце, де фарби осені радуватимуть око? Замовте послуги ландшафтної студії Drop, і ваше подвір'я перетвориться на куточок яскравості та затишку під професійним керівництвом досвідчених ландшафтних дизайнерів та садівників. Залишіть запит на сайті або зв'яжіться з нами по телефону, і ми із задоволенням допоможемо вам створити сад вашої мрії в Одесі.

зв'яжіться з нами за наступними контактами:

🌐 Наш веб-сайт: www.drop.od.ua

📧 Электронная почта: omaraandrey@gmail.com

📞 Телефон: +380674807471


Comments


bottom of page