top of page

Заміна форсунок системи автоматичного поливу в Одесі

Полив газону форсункой спрэй
Полив газону форсункой спрэй

З моменту заснування ландшафтної студії DROP більше 20 років тому ми з гордістю надаємо якісні послуги з встановлення та обслуговування систем автоматичного поливу в Одесі та Одеській області. Під час багаторічної практики ми встановили десятки тисяч форсунок типу спрей, створюючи ідеальний полив для наших клієнтів.

Форсунки типу спрей

Свого часу поливальні форсунки типу спрей добре показали себе в процесі експлуатації та допомагали моїм Замовникам підтримувати свої газони у відмінному вигляді.

Звичайно ж при щоденній роботі, в літній час, ці форсунки поступово стають непридатними. Дається взнаки як якість води, так і умови експлуатації. Адже вони перебувають у землі та згодом вимагають заміни.

Звісно, за потреби ми їх міняємо. Поливається газон відразу показує необхідність заміни форсунки.Кожен, хто займається доглядом за газонами, знає, наскільки важливою є своєчасна заміна форсунок для забезпечення ефективного поливу. Саме тут вступають у гру інновації, і я хочу поділитися з вами одним відкриттям, яке зробило мою роботу ефективнішою.работа форсунки полива R-Van в Одессе
работа форсунки R-Van

Технології поливальної індустрії не стоять на місці, як і в будь-якій області, у світі ландшафтного дизайну існує постійна потреба в інноваціях. Останні п'ять років ми стали піонерами у використанні роторних форсунок R-VAN від провідного американського виробника Rain Bird.

Поливальні форсунки серії R-Van

Ця серія форсунок стала справжньою революцією в автоматичному поливі, пропонуючи покращену якість та ефективність поливу. І ось уже як п'ять років ми ставимо поливалки із форсункою спрей дуже мало. Якість поливу у цих форсунок значно краща і економніша. У цих ФОРСУНКАХ істотно поліпшена рівномірність поширення води по території, що поливається. На стільки краще і економніше, що в багатьох штатах Америки заборонено використовувати форсунки спрей для поливу, а тільки ротатори R-VAN.

У зв'язку з цим я пропоную моїм Замовникам замінити старі і вже не такі ефективні форсунки спреї на ротатори форсунки.


Заміна форсунок старого покоління на форсунки роторні R-VAN супроводжується не тільки негайними результатами, але і довгостроковими перевагами. Крім покращення якості газону, ви також помітите зниження витрати води.

Ми запрошуємо вас звернутися до ландшафтної студії DROP для заміни форсунок на вашому об'єкті. Ми не тільки надамо вам високотехнологічні рішення, а й професійну консультацію щодо вартості та необхідності заміни.

Повірте, зі студією DROP ваш газон набуде нових горизонтів, і ви зможете насолоджуватися його красою з мінімальними витратами води. Дзвоніть нам уже сьогодні, і давайте створимо разом зелений рай!


Порівняння форсунок для поливу серії Spray та серії R-Van

Поливальна форсунка типу ротатор і поливальна форсунка спрей мають різні характеристики і застосування, і вибір між ними залежить від конкретних вимог вашої ділянки.

Охоплення та рівномірність поливу:

Ротатор: Він забезпечує ширше охоплення та рівномірний розподіл води, що особливо корисно на великих ділянках. Ротатор створює безліч дрібних крапель, які повільно переміщаються поверхнею, забезпечуючи рівномірне покриття.

Спрей: Форсунки типу спрей пропонують більш концентрований потік води, що може бути ефективним для невеликих ділянок та квіткових клумб.

Економія води:

Ротатор: Завдяки своїй конструкції, ротатори часто вважаються більш ефективними у використанні води, оскільки вони можуть зменшити випаровування та бризки.

Спрей: Форсунки спрей можуть споживати більше води, особливо якщо вони не налаштовані на оптимальне покриття.

Регульованість:

Ротатор: Зазвичай надають можливість регулювання дальності та кута поливу, що робить їх гнучкими для різних ландшафтів.

Спрей: Також можуть бути регульованими, але можуть мати обмежені параметри налаштування.

Застосовність:

Ротатор: Ідеальні для газонів, великих ділянок та областей із нерівним рельєфом.

Спрей: Хороші для квіткових клумб, дрібних ділянок, де потрібне точкове спрямоване поливання.

У результаті вибір між ротаторами і спреями залежить від розміру вашої ділянки, форми ландшафту і конкретних потреб рослин.

У системах автоматичного поливу, що встановлюються в Одесі, ми також активно використовуємо Гідранти або водяні розетки для можливості швидкого доступу до води. Якщо є необхідність, ми можемо встановити гідранти і вашу систему автополиву.


🌐 Наш веб-сайт: www.drop.od.ua 

📧 Электронная почта: omaraandrey@gmail.com 

📞 Телефон: +380674807486


Komentarze


bottom of page