top of page

Порівняння ротаторних форсунок Rain Bird та Hunter

Коли мова заходить про системи автоматичного поливу, два провідні виробники - Rain Bird і Hunter Industries - стоять на передовій. Їхні ротаторні форсунки широко застосовуються для забезпечення ефективного та рівномірного зрошення газонів. Давайте розглянемо деякі особливості та порівняємо їхню продукцію.

Rain Bird: Перевага над часом

Компанія Rain Bird, заснована в 1933 році, пишається своєю багаторічною спадщиною в індустрії автоматичного поливу. Вона зарекомендувала себе як надійний постачальник обладнання для поливу, який охоплює різноманітні сектори, включаючи приватні ділянки, муніципальні парки, спортивні об'єкти та сільське господарство. Продукція Rain Bird завжди відповідає найвищим стандартам якості та ефективності, що робить її вибором багатьох професіоналів у галузі.


Hunter Industries: Інновації та надійність

Компанія Hunter Industries, з моменту свого заснування, прагне інновацій та високої якості в галузі автоматичного зрошення. Вона виробляє як побутове обладнання для приватних ділянок, так і професійні системи для гольф полів та спортивних споруд. Продукція Hunter Industries відома своєю надійністю та довговічністю, що дозволяє їй утримувати свої позиції на ринку та завойовувати нових клієнтів.


Порівняння ротаторних форсунок Rain Bird та Hunter при поливі газонів

За надійністю роботи систем автополиву обох виробників, як згадувалося, практично нічим не відрізняються. Однак, при найближчому розгляді, можна виявити деякі відмінності у їх продуктах.

Технології ротації: Обидві компанії пропонують ротаторні форсунки, які забезпечують більш рівномірний та ефективний розподіл води поверхнею газону. Однак деякі користувачі зауважують, що технологія ротації у продукції Hunter може бути трохи тихішою та плавнішою в порівнянні з Rain Bird.

Дальність та покриття: Залежно від конкретної моделі, дальність та покриття форсунок можуть трохи відрізнятися. У цьому випадку варто звернути увагу на вимоги вашого газону та вибрати модель, яка найкраще підходить для ваших потреб.

Ціна та доступність: Ціни на продукцію обох компаній можуть змінюватись в залежності від моделі та розташування. Користувачі можуть звернути увагу на ціновий діапазон та доступність запасних частин при виборі між Rain Bird та Hunter.


У нашій роботі ми завжди прагнемо використання обладнання кращих світових виробників, щоб забезпечити нашим клієнтам найвищий рівень якості та ефективності. Ми ретельно стежимо за новинками та оновленнями асортименту від таких компаній, як Hunter та Rain Bird, щоб вибирати найпередовіші рішення для наших проектів. У зв'язку з цим, після випуску Rain Bird революційної форсунки R-Van у 2017 році, ми негайно вирішили впровадити її у нашу практику та почали встановлювати її нашим клієнтам.


Аналіз поливальних форсунок ротаторного типу

Ми провели ретельний аналіз двох лінійок ротаційних форсунок: MP Rotator від Hunter та R-VAN від Rain Bird. В результаті порівняння ми виявили низку ключових переваг R-VAN перед продукцією Hunter:

  • Зручність подальшого обслуговування та налаштування поливу. Щоб забезпечити сектор поливу від 45° до 360° потрібно половину менше моделей R-VAN ніж MP Rotator, а саме 2 замість 4. У МР всього одна форсунка працює на сектор поливу 45° і радіусом до 4,5м.

  • Зручність проектування. У ВСІХ моделей ротаторів R-VAN однаковий заданий рівень опадів і їх можна поєднувати в одній зоні між собою та з роторними форсунками. У MP він різний.

  • Вітростійкі струмені. У R-VAN струменя більші і тим самим вони стійкіші до вітру приблизно на 30%. Взагалі максимальна модель R-VAN 24 дає радіус 7.3м. Rain Bird позиціонує, що на цій дистанції гарантовано ефективність поливу. MP Rotator максимальна модель б'є до 10,7м. На дані дистанції ефективніше ротори.

  • Налаштування та промивання. Для налаштування MP виробник передбачає спеціальний інструмент. R-VAN налаштовуються повністю без інструменту і існує функція промивання засмічення. Замовник чи садівник може зробити це самостійно.

  • R-VAN ідеально підходить для місць, де час поливу обмежується. У середньому загальний час поливу може скоротитися до 30% проти МР. Це пов'язано з тим, що з R-VANов витрата вище ніж в МР. Тим самим можна більше форсунок Hunter повісити на одну зону, використовуючи ідентичний насос. Але за це доводиться жертвувати тривалістю поливу. Це критично буває на великих територіях, адже газон поливати треба тільки вночі.


З урахуванням вищезазначених переваг, з 2018 року ми активно замінюємо форсунки Spray на ротаційні форсунки, щоб покращити якість поливу та раціонально використовувати воду. Цей крок дозволяє досягти оптимальних результатів для наших клієнтів і скоротити експлуатаційні витрати в довгостроковій перспективі.


При виборі сопел для системи поливу слід враховувати не лише якість, а й бюджет, який ви готові виділити на цю мету. У нашій рекомендації ми враховуємо як якість, так і вартість, щоб допомогти вам ухвалити обґрунтоване рішення.


Rain Bird: Сопла цього виробника пропонують високу якість та ефективність поливу. Вони можуть бути трохи дорожчими, але виправдовують свою ціну своєю надійністю та ефективністю. Якщо вам важлива якість і ви готові витратити більше грошей, сопла Rain Bird будуть чудовим вибором.


Набор ротаторных форсунок Rain Bird
Набор форсунок Rain Bird

Інші виробники: Якщо ваш бюджет обмежений і вам важливо заощадити на обладнанні, можна розглянути сопла від інших виробників. Однак варто бути готовим до збільшення кількості зон поливу та можливого погіршення якості розподілу води. Це може призвести до додаткового налаштування та обслуговування системи.

Насамкінець, як Rain Bird, так і Hunter Industries пропонують якісні ротаторні форсунки для поливу газонів. Вибір між ними може залежати від ваших конкретних переваг, бюджету та вимог вашого газону. При правильному виборі та встановленні обладнання обидва виробники забезпечать вас надійним та ефективним автоматичним поливом на довгі роки.


Наші контакти:

🌐 Наш веб-сайт: www.drop.od.ua

📧 Електронна пошта: omaraandrey@gmail.com

📞 Телефон: +380674807486

Comentarios


bottom of page