top of page

Ландшафтний дизайн недорого в Одесі

Оновлено: 2 груд. 2023 р.

Майстерня ландшафту DROP: створюємо красиві та функціональні сади.

Майстерня ландшафту DROP – це команда професіоналів, яка займається проектуванням та створенням ландшафтних дизайнів в Одесі та Одеській області. За роки роботи компанія реалізувала безліч проектів від невеликих приватних ділянок до масштабних громадських просторів.


Основні засади роботи студії DROP

  • Краса та функціональність. Майстерня DROP прагне створювати сади, які не лише красиві, а й зручні у використанні. Під час проектування враховуються всі побажання замовника, а також особливості ділянки.

  • Якість та довговічність. Для створення ландшафтних дизайнів використовуються лише якісні матеріали та рослини. Це гарантує, що сад радуватиме замовника довгі роки.

  • Індивідуальний підхід. Кожен проект розробляється індивідуально, з урахуванням потреб та побажань замовника.


Послуги майстерні DROP

Майстерня DROP пропонує широкий спектр послуг з ландшафтного дизайну:

  • Проектування ландшафту. Фахівці студії DROP розроблять проект ландшафтного дизайну, який буде відповідати вашим побажанням та бюджету.

  • Озеленення. Майстерня DROP займається посадкою дерев, чагарників, квітів та інших рослин.

  • Благоустрій ділянки. Спеціалісти студії DROP виконають усі необхідні роботи з благоустрою ділянки, включаючи створення газонів, укладання крокових доріжок, мощення, монтаж дренажної системи та інші роботи.

  • Автоматичний полив. Система автоматичного поливу дозволить забути про необхідність регулярного поливу рослин.

Потрібен ландшафтний дизайн? Створити газон? Прокласти чи відремонтувати систему автоматичного поливу? Ми завжди раді допомогти


Виконаємо ландшафтний дизайн та озеленення Вашої ділянки в Одесі.

Нині дедалі більше людей прагне приватного будинку, природи. Ностальгія за нею не дає нам остаточно урбанізуватися, змушує купувати ділянки та будувати заміські будинки, де можна буде відпочити від світу асфальту та бетону.

Вдень можна поблукати прогулянковими доріжками зануриться в споглядання квітучого саду, а ввечері відпочити на лаві зануреної в м'які тіні заходу сонця. За допомогою ландшафтного дизайну на присадибній ділянці можна створити свій мікросвіт, в якому будуть гармонійно об'єднані всі існуючі та уявні елементи в єдине ціле. Де компроміс між красою, зручністю та простотою – буде досягнуто.

Оглядаючи свою не забудовану і сіру ділянку, власник подумки створює гарний сад та затишний будинок. Однак на практиці все не так просто. Виділити ділянку під парковку, вибрати місце для водойми, підібрати рослини, вигідно розташувати систему освітлення та поливу – все це може спричинити складності у звичайної людини. 90% наших клієнтів вже пройшли через це, витративши даремно чималі гроші та сили. Щоб раз і назавжди позбутися подібних труднощів, найдоцільніше довірити це професіоналам.

Ми готові запропонувати вам весь спектр услуг по озеленению и благоустройству, починаючи з топозйомки та закінчуючи обслуговуванням вашої ділянки. Пропонує створити свій неповторний ландшафтний дизайн ділянки. Той самий острівець живої природи, на якому Ви відчуватимете спокій та умиротворення.

Замовити ландшафтний дизайн недорого в Одесі

В наш час прийнято вважати, що на прилеглій до заміського будинку території мають бути виконані ландшафтні роботи, але ці роботи необхідно грамотно спланувати, адже ландшафтний дизайн ділянки це цілий комплекс будівельних та дизайнерських робіт, які неможливо виконати без спеціальних навичок та підготовки. Наша компанія готова поділитися з Вами нашими знаннями та досвідом у галузі ландшафтного дизайну та допомогти Вам створити свій острівець гармонії та краси.

Географія робіт з озеленення

Майстерня DROP працює в Одесі та Одеській області. Фахівці студії готові приїхати на вашу ділянку, щоб оцінити його особливості та скласти проект ландшафтного дизайну.


Щоб дізнатися більше про наші послуги, переглянути інші наші проекти та обговорити вашу власну ідею, зв'яжіться з нами за наступними контактами:

🌐 Наш веб-сайт: www.drop.od.ua

📧 Электронная почта: omaraandrey@gmail.com

📞 Телефон: +380674807471


Ми готові втілити вашу мрію в реальність, зробивши вашу прибудинкову територію не лише красивою, а й функціональною. Не відкладайте важливий крок до зміни вашого життя на краще. Звертайтесь до нас, і давайте разом створимо місце, яке радуватиме вас і ваші близькі протягом багатьох років!

Comments


bottom of page