top of page

Озеленення та ландшафтний дизайн

Виконаємо ландшафтний дизайн та озеленення Вашої ділянки в Одесі.

Нужен ландшафтный дизайн? Створити газон? Прокласти чи відремонтувати систему автоматичного поливу? Ми завжди раді допомогти


Нині дедалі більше людей прагне приватного будинку, природи. Ностальгія за нею не дає нам остаточно урбанізуватися, змушує купувати ділянки та будувати заміські будинки, де можна буде відпочити від світу асфальту та бетону.

Вдень можна поблукати прогулянковими доріжками зануриться в споглядання квітучого саду, а ввечері відпочити на лаві зануреної в м'які тіні заходу сонця. За допомогою ландшафтного дизайну на присадибній ділянці можна створити свій мікросвіт, в якому будуть гармонійно об'єднані всі існуючі та уявні елементи в єдине ціле. Де компроміс між красою, зручністю та простотою – буде досягнуто.


Оглядаючи свою не забудовану і сіру ділянку, власник подумки створює гарний сад та затишний будинок. Однак на практиці все не так просто. Виділити ділянку під парковку, вибрати місце для водойми, підібрати рослини, вигідно розташувати систему освітлення та поливу – все це може спричинити складності у звичайної людини. 90% наших клієнтів вже пройшли через це, витративши даремно чималі гроші та сили. Щоб раз і назавжди позбутися подібних труднощів, найдоцільніше довірити це професіоналам.

Ми готові запропонувати вам весь спектр услуг по озеленению и благоустройству, починаючи з топозйомки та закінчуючи обслуговуванням вашої ділянки. Пропонує створити свій неповторний ландшафтний дизайн ділянки. Той самий острівець живої природи, на якому Ви відчуватимете спокій та умиротворення.


В наш час прийнято вважати, що на прилеглій до заміського будинку території мають бути виконані ландшафтні роботи, але ці роботи необхідно грамотно спланувати, адже ландшафтний дизайн ділянки це цілий комплекс будівельних та дизайнерських робіт, які неможливо виконати без спеціальних навичок та підготовки. Наша компанія готова поділитися з Вами нашими знаннями та досвідом у галузі ландшафтного дизайну та допомогти Вам створити свій острівець гармонії та краси.Одеськая Студия Ландшафтного Дизайна DROP

bottom of page