top of page

Озеленення Чорноморськ. Ветеран Кооператив. Одеса

Історія успіху ландшафтної студії DROP

Ділянка, яка дісталася ландшафтній студії DROP після завершення будівельних робіт, являла собою складне завдання. Однак, завдяки професіоналізму та досвіду команди, їм вдалося перетворити цей простір на справжній райський куточок.

Обміри та Ландшафтний проект:

Першим кроком були зроблені ретельні обміри ділянки та прибудинкової території. На основі отриманих даних було складено ландшафтний проект озеленення, який враховував особливості місцевості, клімату та потреб замовника.

Підготовка території:

Після чищення ділянки від будівельного сміття та влаштування дренажних ям приступили до прокладання магістралей системи автоматичного поливу. Використання обладнання Rain Bird гарантувало ефективне та раціональне використання води відповідно до затвердженого ландшафтного проекту.

Установка Системи Автополиву із застосуванням Форсунок R-Van від Rain Bird: Інноваційний Підхід до турбот про рослин

Коли ландшафтна студія DROP розпочала створення унікального ландшафтного дизайну в Чорноморську, важливим етапом проекту було встановлення системи автоматичного поливу для газону та рослин. Саме в цей момент команда студії вирішила скористатися передовими технологіями та запровадити форсунки R-Van від знаменитого виробника Rain Bird.

1. Аналіз потреб рослин та ґрунтових особливостей:

Перед установкою системи автополива проводився ретельний аналіз потреб різних видів рослин на ділянці та особливостей ґрунту. Цей етап грає ключову роль визначенні оптимальної конфігурації системи поливу.

2. Проектування системи з урахуванням ландшафтного дизайну:

На основі результатів аналізу був розроблений точний поливальний проект, що включає місця для установки форсунок, необхідну інтенсивність поливу і витрата води для кожної ділянки.

3. Вибір якісного обладнання:

Одним із ключових рішень став вибір форсунок R-Van від Rain Bird. Ці форсунки забезпечують рівномірний розподіл води по поверхні, що особливо важливо для створення здорового та красивого газонного покриття. Завдяки регульованій дальності кидка та кута розпилення, форсунки R-Van легко адаптувалися до форми ділянки.4. Установка форсунок згідно з проектом:

Команда фахівців DROP провела точну установку форсунок відповідно до проекту з огляду на особливості ландшафтного дизайну та розподіл рослин на ділянці. Це включало створення зон поливу з урахуванням потреб різних рослин у воді. Зонами поливу управляє поливальний комп'ютер.


5. Тестування та налаштування системи:

Після встановлення системи автополива проведено ретельне тестування роботи форсунок R-Van. Це включало перевірку рівномірності поливу, регулювання дальності кидка, кута розпилення та інших параметрів. Тільки після повного задоволення результатів тестування система була готова до використання. Усі електроклапани працюють нормально.

6. Результати та Переваги:

Встановлення форсунок R-Van від Rain Bird дозволило досягти визначних результатів. Система забезпечує ефективне та економічне використання води, а рослини на ділянці отримують оптимальну кількість вологи для здорового росту та розвитку.


Посадка рослин та рулонний газон:

У період осені, у той час як на території встановлювали автополив, було обрано та придбано всі необхідні рослини. Осіння посадка проводилася відповідно до високих стандартів, а рулонний газон було укладено ще до початку морозів. Ландшафтна студія DROP також пропонує рулонний газон марки "Українські Газони" для продажу в Одесі та Одеській області. Продаж газону в Одесі.

Корисні властивості газону біля будинку:

Газон, крім естетичного впливу, має низку корисних властивостей. Він покращує мікроклімат, абсорбує надмірну вологу, знижує рівень шуму, а також служить м'яким та безпечним покриттям для відпочинку та ігор. Рулонний газон, який надає ландшафтна студія DROP, не тільки перетворює простір, але й створює комфортні умови для повсякденного життя.


Догляд та обслуговування:

Завдяки тому, що ландшафтна студія DROP обслуговує створені ними ділянки, вони можуть стежити за розвитком озеленення протягом часу. Систематичний догляд за газоном, озелененням та обслуговування систем поливу дозволяє зберегти красу і здоров'я рослин.

Фотографії успіху:

Ландшафтна студія DROP ділиться фотографіями ділянки восени 2020 року. Троянди, лаванда, міскантус, хвойні дерева та рулонний газон вражають своєю красою. Особлива увага приділяється тому, як ці елементи озеленення гармонійно поєднуються, створюючи унікальний і доглянутий вигляд ділянки.

Отже, завдяки ретельному плануванню, професійному підходу та інноваційним рішенням, ландшафтна студія DROP успішно здійснила проект озеленення у Чорноморську, створивши унікальний та привабливий простір для життя та відпочинку.


Відкрийте Ваш світ краси з ландшафтним дизайном від нас!

🌿 Любите свій будинок, але мрієте зробити його ще більш затишним та красивим? Ми – ландшафтна студія DROP, запрошуємо вас відкрити для себе світ можливостей із нашим індивідуальним ландшафтним дизайном! 🌿

Чому обирають нас?

🎨 Індивідуальність: Ми створюємо унікальні проекти, які повністю відображають ваші уподобання, стиль та потреби. Кожна ділянка стає витвором мистецтва, а не просто шматком землі.

🌳 Екологічність: Ми цінуємо природу і намагаємось впроваджувати стійкі рішення у кожний проект. З нашим ландшафтним дизайном ви не тільки створюєте гарний простір, а й упроваджуєте екологічно стійкі елементи.

💧 Системи Автополиву: Ми використовуємо передові технології, такі як форсунки R-Van від Rain Bird, щоб забезпечити ефективне та раціональне використання води. Ваші рослини будуть у ідеальному стані, не вимагаючи зайвої уваги.

🌟 Досвід та Професіоналізм: Наші фахівці мають багатий досвід і креативність, щоб зробити ваш сад або ділянку унікальним і неповторним.

Замовте Ландшафтний Дизайн від DROP та Отримайте:

✨ Естетика: Створіть гарний і гармонійний простір навколо свого будинку.

💦 Ефективність: Наша система автополиву забезпечить турботу про вашу ділянку, навіть коли ви зайняті іншими справами.

🌱 Екологічність: Застосування стійких рішень для збереження природи.

🤝 Індивідуальність: Втілення ваших ідей у життя за допомогою нашого професійного дизайну.

🔧 Комплексність: Повний спектр послуг від проектування до реалізації, щоб вам не доводилося турбуватися про деталі.

Замовте Ландшафтний Дизайн у нас та створіть свій куточок щастя прямо у себе вдома! 🏡

зв'яжіться з нами за наступними контактами:

🌐 Наш веб-сайт: www.drop.od.ua

📧 Электронная почта: omaraandrey@gmail.com

📞 Телефон: +380674807471


Comentários


bottom of page