top of page

Замовити Укладання Рулонного газону в Одесі

Оновлено: 1 груд. 2023 р.

Перетворюємо Одесу на Зелені Район біля моря за допомогою рулонного газону


Наша ландшафтна студія з більш ніж двадцятирічним досвідом є провідним експертом у створенні доглянутих газонів на прибудинкових територіях, у парках та на дачах по всій Одесі та Одеській області. Ми розпочинали свою діяльність у ті часи, коли єдиним способом створення газону біля будинку був посів насіння трави. Це було досить довго, насамперед для Замовника, адже процес сходження насіння трави приблизно 14 днів. А потім починалася боротьба з бур'янами, підсів насіння трави тощо. У результаті Замовник замовивши озеленення та газон навесні, Хороший результат отримував до осені, а то й наступного року. Епоха змін настала, коли ми перейшли на передову технологію – "Рулонний газон". З її допомогою ми здатні створити чудовий газон у вас біля будинку всього за один день, при цьому красивий ландшафтний дизайн та озеленення стають видимими одразу.


Дерн - Швидко. Трава – Просто. Газон - Гарно.

Технологія "рулонний газон" є інноваційним методом створення доглянутих газонів без необхідності проведення тривалого процесу посіву та догляду за травою. газон протягом двох років вирощується на полях під наглядом досвідчених фахівців, що забезпечує високу якість та здоров'я трави. Процес вирощування включає ретельний контроль за умовами навколишнього середовища, підбором оптимальних сортів трав, а також використанням сучасних методів добрива.


Коли газон досягає оптимальної зрілості, він проходить процес збирання та укладання в рулони. Цей етап здійснюється з особливою ретельністю, щоб зберегти цілісність кореневої системи та зеленої маси. Рулони газону потім транспортуються на об'єкт, де проводиться укладання.

Укладання рулонного газону

Важливим етапом технології "рулонний газон" є підготовка ґрунту на місці укладання. Це включає видалення бур'янів, вирівнювання поверхні і, при необхідності, додавання родючого грунту. Такий підхід гарантує оптимальні умови успішного приживання рулонів газону.


Однією з значних переваг даної технології є можливість укладання рулонного газону у будь-який час року (майже), що забезпечує гнучкість та зручність для замовника. Це особливо важливо в умовах, де традиційні методи посіву обмежені часовими рамками та можуть залежати від погодних умов.


Після завершення укладання рулони газону не потребують тривалого часу для адаптації. Завдяки зрілій кореневій системі рослин, газон швидко приживається і стає стійким до стресів. Автоматична система поливу, вбудована у технологію, забезпечує оптимальні умови для початкового періоду зростання.


Таким чином, технологія "рулонний газон" є не тільки інноваційним методом створення зелених ділянок, але й гарантує високу якість, стійкість та оперативність у процесі ландшафтного оформлення.

Виконаємо комплекс заходів щодо Укладке рулонного газона під ключ.

Візьмемо на себе всі етапи створення зеленого лужка при мінімальному втручанні замовника і надамо готовий результат.


Під час виконання робіт використовуємо дворічний якісний рулонний газон з відмінними декоративними характеристиками від ТМ «Українські Газони».


Укладання газону під ключ включає такі етапи, як:

• доставку газону;

• підготовка основи для газону;

• доставку, якщо це необхідно, родючого ґрунту;

• укладання рулонів;

автоматичний полив покладеного газону


Вартість укладання рулонного газону

Вартість укладання рулонного газону в Одесі та Одеській області залежить від наступних факторів:

  • якість та склад ґрунту, на якому був вирощений газон; регіон зростання Київська та Житомирська області;

  • склад використовуваної травосуміші для вирощування газон; у нас це 95% - тонконіг луговий Premium Sod - Jacklin Seed (USA) і 5% - райграс багаторічний;

  • можливість поливу газону, що вирощується в необхідних обсягах;

  • вік підготовленого газону; у нас це 2 роки;

  • вартість доставки рулонів газону до Одеси;

  • обсяг підготовчих робіт, які треба провести на ділянці перед укладанням рулонів газону, тому потрібний індивідуальний прорахунок ціна газону під ключ.

Середня ціна на укладання рулонного газону під ключ в Одесі на 2022 рік становить 250 гривень.


Замовлення укладання рулонного газону в студії ландшафтного дизайну DROP

Зробіть вашу ділянку зеленою та доглянутою з ландшафтною студією DROP. Замовте укладання рулонного газону, і ви отримаєте не тільки гарний газон, але й унікальний ландшафтний дизайн, який додасть вашому будинку неповторного вигляду. Студія DROP – це мистецтво перетворення простору на затишне та мальовниче місце для життя.

 

Сподіваємося, що Студія DROP допоможе вам створити гарний та доглянутий газон на вашій ділянці.

Студія Ландшафтного Дизайну DROP із гордістю продовжує свою місію створення чудових газонів в Одесі. Спеціалізація на рулонному газоні робить цю компанію надійним партнером для тих, хто цінує якість та професіоналізм у догляді за зеленими ділянками. Необхідно тільки зробити замовлення, і DROP перетворить вашу ділянку на справжній ландшафтний рай.


зв'яжіться з нами за наступними контактами:

🌐 Наш веб-сайт: www.drop.od.ua

📧 Електронна пошта: omaraandrey@gmail.com

📞 Телефон: +380674807486

コメント


bottom of page