top of page

Рулонний газон в Одесі потребує автополиву

До нас часто дзвонять Замовники та кажуть, що хочуть лише рулонний газон і їм не потрібен ні ландшафтний дизайн, ні система автоматичного поливу. Ну що ж ринок є ринок і ми, почувши категоричну відмову від монтажу системи автополиву, стелимо рулонний газон в Одесі та Одеській області.

Виходить приблизно так:

Вид рулонного газону одразу після виконання робіт
Рулонний газон одразу післе укладки

Цей газон спеціально для нас вирощувала протягом двох років спеціалізована організація "Українські газони". По суті, найкращі агрономи України зі створення газону працювали для нас протягом двох років. Цей газон правильно поливали, удобрювали та стригли.

І ось задоволений Замовник починає сам монотонно поливати цей газон самостійно двічі на день, намагається, отримує задоволення. Але дні тікають, а монотонність залишається. Задоволення все менше і менше, а влітку хочеться поїхати кудись. У кращому випадку охоронець наглядить за будинком і якось поливає. А буває й таке, що нема кого залишити поливати. Думка приходить проста, що за тиждень нічого не станеться. і ОТ РЕЗУЛЬТАТ


Рулонний газон без автополива
Рулонний газон без полива

Та й довше сльози, дзвінки, істерики, зняття газону, прокладання магістралей, встановлення системи автоматичного поливу.

Наново створення рулонного газону.Результат той самий, але вдвічі дорожчий.

Тому замовляючи або плануючи газон у себе на ділянці, подумайте про те, як його Ви поливатимете.


Правила поливу газону в Одесі.

Норма поливу газону в Одесі влітку – 10 літрів води на метр квадратний на добу.

Полив газону необхідно проводити з вечора до ранку. Вдень поливати вкрай небажано. Справа в тому, що волога з газону в спеку швидко випаровується - це зайва витрата води. Також при денному поливанні траву можуть обпалити сонячне проміння.

Одне з правил говорить, що краще один раз добре полити, ніж багато разів і потроху.

Поливати газон краще за допомогою спеціальних дощувачів, а не зі шланга. При поливі газону зі шланга прямим струменем ви вимиваєте з верхнього шару ґрунту всі корисні речовини. Поливаючи газон дощувачами ви досягнете рівномірності розподілу опадів на газон.

Свіжий газон краще поливати часто і регулярно, навіть вдень. Наприклад, 4 рази на добу. Як правило, відразу після укладання, перший тиждень, потрібно рясний полив рулонного газону, до легкого болотя на поверхні. Потім слід скоротити кількість поливів і виконувати догляд за зеленим лужком за графіком.

Поливати газон треба так, щоб грунт був досить зволоженим, але не залитим до стану болота. Оптимальна тривалість поливу для однієї зони влітку – 18-25 хвилин. Але це дуже індивідуально та приблизно. Вода має вбратися і дійти до коріння. Якщо трава на газоні почне жовтіти, треба збільшити тривалість роботи системи автополива.

Вічнозелені рослини на газоні вимагають також рясного поливу і можуть поливатися як разом із газоном, так і за допомогою мікрокраплинного поливу.

bottom of page