top of page

Автоматичний полив в Одесі 2019

Поливальний сезон 2019 року в Одесі відкритий.

У 2019 році у лютому в Одесі стоїть просто чудова погода для початку робіт з озеленення та ландшафтного дизайну.

А яке озеленення в Одесі без системи автоматичного поливу?

Тому користуючись теплими, зимовими днями ми почали втілювати наші ландшафтні проекти у життя. Приступили до монтажу системи автоматичного поливу.

Звичайно роботи почали з копки траншів. Розмітили ділянку (відповідно до затвердженого проекту системи поливу) прапорцями Rain Bird, прогріли траншеєкопувач і вперед. Наш траншеї копальник сильно скучив за два місяці зими за роботою і тому копав траншею не як садовий трактор, а ніби хотів прорити панамський канал. Тому траншеї по полив ми викопали в рекордні терміни, та й швиденько змонтували поливальний водопровід, тому що після зимового відпочинку і в нас енергії на футбольне поле.

Після монтажу труб під автополив встановили поливалки типу ротатора фірми Rain Bird (USA). Ці сплінкери дуже добре зарекомендували себе у нас в Одесі як надійністю, так і якістю поливу. Ну а потім розпочали монтаж автоматики поливу. Встановили електроклапани та комп'ютер поливу.Запустили та налаштували автополив. Після здачі виконаної роботи зі створення системи автоматичного поливу Замовнику здійснили продування автополиву стисненим повітрям (консервація поливу), а то раптом знову настануть холоди.

Загалом відкриття сезону 2019 року пройшло успішно.


Comentários


bottom of page