top of page

Старт робіт з озеленення та ландшафтного дизайну сезону 2022

Оновлено: 22 лют.

Ландшафтні роботи з посадки рослин проводимо в Чорноморську Одеська область, Одеса

З настанням весни в Одесі студія ландшафтного дизайну DROP вітає яскраві сонячні дні, починаючи свій трудовий сезон "у полі". Після зимової перерви, ми із захопленням розпочали реалізацію проектів, які дбайливо розроблялися нами ще із зими.

Розробка ландшафтного проекту та повний комплекс послуг щодо його виконання на ділянці.

Студія DROP пропонує повний комплекс послуг з ландшафтного дизайну та його реалізації. Наші роботи включають:

1. Розробка Ландшафтного Дизайну

Наша команда досвідчених ландшафтних архітекторів ретельно розробляє унікальні проекти з огляду на ваші уподобання та особливості ділянки.

2. Планування Території

Ми дбаємо про кожну деталь, включаючи оптимальне розміщення елементів ландшафту для створення гармонійного вигляду ділянки.

3. Розбивка Доріжок

Пропонуємо естетичні та функціональні доріжки, інтегровані у загальний ландшафт, щоб посилити візуальні та практичні аспекти.

4. Підбір Рослин та Посадка

З нашим обширним асортиментом рослин, ми допомагаємо вибрати та посадити ідеальні екземпляри для створення розарію, альпінарію, живоплоту та міксбордеру.


Весняний Старт: Від Ідеї до Реальності. Відкриття посадкових робіт. Одеса

Березень 2022 року зустрів нас із відкриттям посадкового сезону. Проектування було виконано та узгоджено із замовником раніше, ще восени. Розпочали створення ландшафту. Роботи розпочалися із заднього плану, де висадили високу живоплоту з Кіпариса Аризонського. Цей вибір створить сизо-блакитне тло для попереду розташованих посадок.Для кольорового розмаїття ми використовували магнолії Суланжа Лінней і Грандіфлора, а в тіньових куточках посадили крупнолисті гортензії. Лаванда, міскантуси та ялівці оформляють передні плани, надаючи композиції завершеності.

Благоустрій зі Стилем

Перед початком посадкових робіт провели будівельні роботи із заливання майданчика для відпочинку. Ми також встановили систему автоматичного поливу з огляду на особливості ландшафту.

Установка системи автоматичного поливу

Невід'ємною частиною наших ландшафтних проектів є система автоматичного поливу, що забезпечує турботу про зелень протягом усього сезону. Ми не тільки приділяємо увагу вибору рослин, але й створюємо інтелектуальні системи поливу для їх оптимального зростання та розвитку.

Проект системи поливу включав копку траншей, прокладання труб, установку поливалок, монтаж автоматики, укладання крапельної труби під рослини, запуск поливу і налаштування режимів роботи.

Ми застосовуємо передові технології в галузі автоматизації поливу, і на цій ділянці ми встановили дощувачі ротатори від провідного виробника Rain Bird. Ці поливалки заслужили відмінну репутацію завдяки своїй ефективності на невеликих газонах та територіях.


Ключовими елементами системи є комп'ютер управління поливом та три електроклапани. Два електроклапани відповідають за полив рулонного газону, тоді як третій управляє мікрокраплинним поливом рослин.


Ефективність краплинного поливу

Ми провели краплинний полив, встановивши мікрокраплинну трубу Rain Bird - інноваційне рішення з більш ніж 15-річним терміном експлуатації. Ця труба забезпечує точне та ефективне постачання водою для рослин за будь-якого тиску. Ви можете ознайомитися з краплинним поливом рослин і побачити наочні приклади переваг крапельної труби Rain Bird.


Турбота про Рослини з Діловим Підходом

Ми пишаємося тим, що не тільки створюємо красиві ландшафти, але й забезпечуємо ретельний догляд рослин з використанням передових технологій автоматичного поливу. Це не просто система поливу - це турбота про кожну рослину, кожен куточок вашої ділянки. Разом з DROP, ваш ландшафт оживе і процвітатиме з мінімальними зусиллями.

Майбутні роботи з озеленення території

Попереду ще укладання "крокової" доріжки, укладання рулонного газону та мульчування території сосновою корою. Територія вже виглядає чудово, а через пару років, ландшафт сформується, набуде задуманої ландшафтним архітектором гармонії.


Тому ми вибрали технологію "Рулонний газон" для створення газону біля будинку.

Рулонний Газон: Зелений Килим Для Вашої Ділянки

Рулонний газон, встановлений уздовж вашого будинку, є не тільки красивим елементом ландшафту, але й ефективним засобом для створення здорової та комфортної атмосфери навколо вашого будинку.

Перетворення Ландшафту

Рулонний газон миттєво перетворює порожній простір на доглянуту зелену територію. Цей метод установки гарантує щільне покриття, і ваша ділянка відразу набуває завершеного і доглянутого вигляду. Суцільний газон виглядає естетично і надає ландшафту рівненості.


Отримати точніший розрахунок вартості створення газону Ви можете скориставшись нашимКліматичні Користування Рулонного Газону

Терморегуляція: Рулонний газон є природним регулятором температури. У спеку він створює прохолодний мікроклімат, що особливо актуально для ділянок з великою відкритою площею.

Вологість Повітря: Зелена поверхня рулонного газону утримує вологу та освіжає повітря, підвищуючи вологість навколо будинку. Це особливо важливо у періоди посухи.

Очищення Повітря: Рослинний покрив рулонного газону сприяє фільтрації повітря, уловлюючи пилок та інші дрібні частинки. Це допомагає створити чистіше та здоровіше оточення.

Шумопоглинання: Зелена поверхня газону є природним акустичним екраном, що поглинає звуки. Це особливо важливо у міському середовищі, де шум може бути проблемою.

Створення Затишку та Комфорту газоном

Рулонний газон надає ділянці затишку та запрошує до відпочинку на свіжому повітрі. Це ідеальне місце для пікніків, ігор з дітьми або просто для того, щоб насолоджуватися красою природи прямо біля вашого будинку. Крім того, він створює плавний перехід між будинком та природою, підкреслюючи гармонію та єдність ландшафтного дизайну.

З установкою рулонного газону ваш ландшафт стає не лише красивим, але й функціональним простором, покликаним покращити якість вашого життя та створити дбайливе оточення навколо вашого будинку.


Ландшафтний дизайн та озеленення – головний напрямок діяльності нашої студії. Ми займаємося проектуванням, озелененням та благоустроєм присадибних територій із 2000 року. Ми можемо розробити для Вас ландшафтний проект будь-якої складності. Завдяки наявності розплідника рослин, майданчику продажів рослин з рослинним асортиментом, що поновлюється, складу поливального обладнання, ми пропонуємо Вам провести комплекс виконуваних робіт з озеленення в мінімальні терміни.

Ми можемо створювати декоративні водоймища, виконувати роботи з проектування та монтажу систем ландшафтного освітлення. Крім того, ми маємо потужну базу для вирішення проблем зрошення земельної ділянки, встановлюємо автоматичні системи поливу газону та рослин, а також здійснювати кваліфікований догляд за зеленими насадженнями та догляд за газонами.


Створіть свій унікальний ландшафт із DROP!

Щоб дізнатися більше про наші послуги, переглянути інші наші проекти та обговорити вашу власну ідею, зв'яжіться з нами за наступними контактами:

🌐 Наш веб-сайт: www.drop.od.ua 

📧 Электронная почта: omaraandrey@gmail.com 

📞 Телефон: +380674807471

Ми готові втілити вашу мрію в реальність, зробивши вашу прибудинкову територію не лише красивою, а й функціональною. Не відкладайте важливий крок до зміни вашого життя на краще. Звертайтесь до нас, і давайте разом створимо місце, яке радуватиме вас і ваші близькі протягом багатьох років!

Comments


bottom of page