top of page

Ціна Рулонного газону в Одесі та області

Оновлено: 12 лют.

Рулонний газон – це швидкий та ефективний спосіб перетворити будь-яку земельну поверхню на зелену газонну територію. Однак, при плануванні установки рулонного газону, важливо враховувати не лише його красу та зручність, але й вартість, яка може змінюватись в залежності від різних факторів. Давайте розберемося, із чого складається ціна на рулонний газон в Одесі.

Розбираємось у ціні рулонного газону в Одесі: Що впливає на його вартість?

1. Вид рулонного газону

В Одесі доступні різні види рулонного газону, кожен із яких має свої унікальні характеристики та ціновий діапазон. Наприклад, високоякісний газон, що складається із суміші трав, спеціально адаптованих до місцевих кліматичних умов, може бути дорожчим, ніж звичайний газон з одного виду трави.

2. Якість та походження травосуміші

Ціна рулонного газону також залежить від якості та походження травосуміші, з якої він виготовлений. Високоякісна травосумішка, що містить сорти трав, добре адаптовані до клімату та ґрунтових умов Одеси, може бути дорожчою.

3. Розмір та обсяг замовлення

Найчастіше ціна на рулонний газон в Одесі залежить від обсягу замовлення. Купуючи велику кількість рулонів, ви можете отримати знижку або вигідніші умови. Однак при покупці невеликого обсягу ціна за рулон може бути вищою.

4. Доставка та встановлення

Вартість рулонного газону може також включати витрати на його доставку та встановлення. Відстань до вашої ділянки, а також складність установки (наприклад наявність схилів або нерівностей) можуть вплинути на підсумкову вартість.

5. Сезон та попит

Ціна на рулонний газон може коливатися в залежності від сезону та рівня попиту. У періоди підвищеного попиту, наприклад, навесні або на початку літа, ціни можуть бути вищими через більшу кількість замовлень.

Купити Рулонний газон марки Преміум

Рулонний газон, що пропонує студія ландшафтного дизайну DROP, відрізняється високою якістю та унікальним складом. В його основі - тонконіг луговий Premium Sod від Jacklin Seed (USA), що становить 95% суміші, забезпечуючи ідеальне поєднання зелені та міцності. Додатково включений 5% багаторічного райграсу для додаткової стійкості. Параметри рулону вражають: площа 0,8 кв.м., довжина 200 см. з можливим відхиленням у 5%, ширина 40 см. Вага рулону коливається від 22 до 26 кг залежно від вологості, що забезпечує легкість транспортування та зручність встановлення.

Вартість рулонного газону в Одесі.

інформація на 2023 рік

Хочемо поділитися інформацією про вартість нашого рулонного газону тут, в Одесі. Наші ціни прозорі та доступні кожному. За метр квадратний газону ми беремо лише 130 гривень (на полі). Доставка цього зеленого килима до міста Одеси коштуватиме лише 50 гривень. А щоб ваш газон виглядав ідеально, ми також пропонуємо послугу укладання, вартість якої починається лише з 50 гривень. Якщо вам потрібно укласти газон на ділянці від 100 до 300 квадратних метрів, ви можете розраховувати на спеціальну ціну - всього 250 гривень за метр квадратний. Звичайно можливі і додаткові витрати, наприклад завезення землі, збирання бур'янів, додавання піску в ґрунт, зняття старого дерну і т.д.

Ми гарантуємо якість та професіоналізм у кожному етапі роботи, щоб ваш сад став справжнім зеленим райським куточком.


Наш рулонний газон в Одесі при правильному догляді та найголовніше регулярному автоматичному поливі ідеальний навіть Восени. Рулон газону від ТМ "Українські Газони". Газону чотири роки і він почувається чудово.

Наші роботи зі створення рулонного газонуТакож ми робимо просто продаж трави (Газон в рулонах). Так що якщо хочете просто купити рулонный газон в Одесі, то звертайтеся заздалегідь.

При створенні зеленого лужка з газону не забувайте про автополив. Адже наперед встановлена система автоматичного поливу дуже сильно заощадить Вам насамперед нерви. Влітку газон треба поливати щодня, а у сильну спеку і двічі.


Портфоліо зроблених нами об'єктів з рулонним газоном.Роботу по укладке Рулонного Газона выполнуємо в Одесі і Одеськой області.


Для отримання точної оцінки вартості зв'яжіться з нами за наступними контактами:

🌐 Наш веб-сайт: www.drop.od.ua

📧 Електронна пошта: omaraandrey@gmail.com

📞 Телефон: +380674807486

Comments


bottom of page