top of page

Рулонний Газон Овідіополь

Гарне та Здорове Озеленення з Ландшафтною Студією DROP

У 2017 році – Ландшафтна Студія DROP взяла участь у проекті озеленення та ландшафтного дизайну прибудинкової території будинку, розташованого у м. Овідіополь під Одесою. Одним із ключових елементів нашого дизайну став рулонний газон ТМ Українські Газони.

Коли Заказик звернувся до нас із бажанням озеленити своє подвір'я, його побажання були зрозумілі: багато зелені та дитячий майданчик, де його маленькі діти могли б знаходити радість для ігор та заняття спортом.

Багато Зелені для Життя

Розуміючи важливість зеленого простору для життя та відпочинку, ми запропонували Замовнику рулонний газон ТМ Українські Газони. Цей вибір забезпечує миттєвий результат та високу стійкість до різних умов.

Зелений килим із рулонного газону став основою для створення затишного та мальовничого двору, який стане місцем для сімейних вечорів, барбекю та дитячих свят.

Дитячий майданчик на зеленому тлі

Однак, ми не обмежилися лише газоном. Враховуючи потреби маленьких дітей Замовника, ми інтегрували у дизайн дитячий майданчик прямо у газон. Це стало невід'ємною частиною ландшафтного проекту.

Дитячий майданчик не лише надає безпечне місце для ігор, а й стимулює активність та заняття спортом. М'який газон навколо майданчика забезпечує додатковий комфорт та безпеку для дитячих занять.


На перший погляд, ділянка виглядала як звичайна присадибна зона, але з огляду на специфічні умови нашого регіону ми приступили до ретельного підбору рослин. Цей вибір виявився вирішальним, і восени 2017 року ми приїхали, щоб перевірити, наскільки успішно рослини прижилися та вкоренилися. І ми були приємно вражені результатами.

Троянди, лаванда, вейгели процвітали, демонструючи чудове самопочуття. Тиси та кипарисовики успішно прижилися і йшли в зріст. А газон, який ми вибрали, виявився справжнім красенем! Поставлене завдання виконане, але наша робота не закінчується – ми продовжуємо спостерігати, доглядати та підгодовувати цей маленький зелений рай.


Зелена композіція в газоні

Переваги Рулонного Газону:

Моментальний ефект: Рулонний газон дозволяє миттєво перетворити простір, надаючи йому зеленого вигляду в найкоротші терміни.

Стійкість до стресів: Наші рослини вирощуються з особливою старанністю, що забезпечує високу стійкість до мінливих кліматичних умов.

Естетика та краса: Рулонний газон служить ідеальним тлом для інших рослин, надаючи елегантності та завершеності озеленення.

Краса Озеленення:

Газон – це не просто зелена трава. Це частина природи, яка приносить гармонію та радість. Він створює унікальну атмосферу, наповнюючи простір свіжістю та життям. Озеленення з рулонним газоном стає джерелом натхнення та затишку.

Рулонний Газон для Маленьких Дітей:

Газон – це не просто прикраса, а й безпечне місце для дітей. М'яка трава надає комфортний та безпечний покрив, на якому діти можуть вільно грати, не турбуючись про травмування.

Поліпшення мікроклімату:

Газон не лише гарний, а й корисний. Він покращує мікроклімат навколо будинку, поглинаючи вуглекислий газ та виділяючи кисень. Це природний фільтр повітря, що створює зону здоров'я та комфорту.

Зелений Секрет: Автоматичний Полив та Процвітання Рулонного Газону

У нашому проекті озеленення та ландшафтного дизайну у м. Овідіополь, ключовим фактором успішного приживання рулонного газону стала встановлена система автоматичного поливу. Ми вирішили не залишати нічого на волю випадку та впровадили сучасну систему поливу з використанням дощувачів типу Ротор виробництва Rain Bird.Автоматичний Полив: Гарантія Турботи та Вологості

Успіх приживання рулонного газону часто залежить від правильного та регулярного поливу. Заздалегідь встановлена система автоматичного поливу дозволила нам забезпечити газон необхідною кількістю вологи у будь-який час, що особливо важливо за умов нашого регіону.

Дощувачі типу Ротор від Rain Bird забезпечують рівномірне розподілення води по всій площі газону. Ця система є надійним інструментом для поливу великих територій і ми вибрали її з урахуванням обсягу нашого проекту. Ефективність роботи дощів забезпечує як рівномірний полив, а й економію води.

Переваги Автоматичного Поливу для Рулонного Газону:

Регулярність поливу: Система автоматичного поливу забезпечує регулярне зволоження газону, що особливо важливо в перші тижні після укладання рулонного газону.

Економія часу: Замовник та його сім'я можуть насолоджуватися зеленим газоном, не витрачаючи час на ручний полив. Система автоматичного поливу полегшує догляд за озелененою територією.

Рівномірне покриття: Дощувачі типу Ротор забезпечують рівномірний розподіл вологи, запобігаючи появі сухих ділянок на газоні.

Таємниця Процвітання Газону у турботі та увазі

Завдяки заздалегідь встановленій системі автоматичного поливу з використанням дощувачів Rain Bird, рулонний газон нашого проекту в Овідіополі чудово прижився. Зелена розкіш стала не лише гарною окрасою двору, а й зоною затишку та відпочинку для всієї родини Заказика. У Ландшафтній Студії DROP ми переконані: турбота про рослини – запорука їхнього процвітання та краси.

Гарний вигляд газону в Овідіополе
Гарний вигляд газону


Клумба рослин в Овидиополе
Клумба рослин в Овідіополе

Сімейний Затишок та Розвиток

Сьогодні двір Заказика перетворився на затишний сімейний простір, де зелений газон є основою для різноманітних заходів. Діти Заказика, граючи на своєму майданчику, не тільки розвивають фізичні навички, а й насолоджуються свіжим повітрям та природою.

Ми пишаємося можливістю зробити внесок у щастя цієї сім'ї, створюючи унікальний та функціональний ландшафтний простір. Замовник та його родина тепер можуть насолоджуватися кожним моментом у своєму доглянутому та гарному дворі.

Запрошуємо вас долучитися до наших задоволених клієнтів, які вже оцінили переваги рулонного газону. Купуйте у нас, і ваш будинок стане справжньою оазою зелені та краси. Забезпечте своєму двору турботу, на яку він заслуговує, з Ландшафтною Студією DROP!

зв'яжіться з нами за наступними контактами:

🌐 Наш веб-сайт: www.drop.od.ua

📧 Электронная почта: omaraandrey@gmail.com

📞 Телефон: +380674807486


Comments


bottom of page