top of page

Продаж Рулонний Газон Одеса

Оновлено: 27 січ.

Наша робота по укладанню рулонного газону в Одесі..

Рулонному Газону на фотографіях 4 роки.

Виростили Газон, добрив і зрізали, доставили до Замовника, постелили Рулонний Газон. А потім поливати, поливати і стригти. Поливати природно лише за допомогою системи автоматичного поливу. І Газон буде як у Англійської Королеви.


Укладка рулонов травы на подготовленное основание
Укладка рулонов травы

Рулонний газон це -

спеціально вирощена трава, зрізана в рулони, зі збереженою кореневою основою 2см, яку потім ми доставляємо до Замовника на ділянку та укладаємо на підготовлену територію.

Перевага рулонних газонів полягає в тому, що компанія "Українські Газони" виконує всі необхідні роботи, пов'язані з отриманням трав'яного газону відмінної якості на своїх полях протягом двох років під контролем найкращих газонних агрономів. Ось деякі види робіт, які за Вас робимо ми протягом 2х років: підбір кращого газонного насіння, видалення бур'янів, боротьба з різними шкідниками та хворобами, формування густини дерну, інтенсивна робота над кольором газону. Замовнику треба лише підтримувати догляд за газоном, після укладання, або це можемо зробити ми.Пропонуємо до продажу рулонний в Одесі та Одеської області.

Газон вирощується на полях упродовж двох років.

- Рулонний газон поставляється в рулонах розміром 0,4х2,0 метра на піддонах розміром 1,2х1,0 метра.- Товщина рулонної смуги 2 - 2,5см

- На одному піддоні міститься 50 квадратних метрів газону в 63 рулонах.

- Вага одного рулону становить 20-25 кг – залежно від вологості ґрунту

Студия Ландшафтного Дизайна DROP зробить укладку рулонного газона у Вас на ділянці.

bottom of page