top of page

Посадка туї в Одесі

Оновлено: 19 лист. 2023 р.

Невибаглива та вічнозелена Туя є гідною окрасою будь-якого саду, а як огорожа вона універсальна. Посадки Туї можуть створювати "зелений паркан" заввишки до 10-15м. З неї можна створити як простий паркан, так і надати деревам різні форми арки, кулі, скульптури.

Видів та сортів Туї величезна кількість, для високих живоплотів живоплотів найкраще підходять Туя Smaragd та Brabant.


Вартість посадки туї в Одесі

На прикладі Туї Smaragd розглянемо приклади цін на рослини та посадкові роботи на 2023 рік:Туя Smaragd Вартість Посадка, шт

h=1,2-1,3м 780грн 230грн

h=1,4-1,5м 1100грн. 330грн

h=1,6м. 1680грн. 500грн

​Туя Smaragd

​Вартість, грн

​Цена посадкі

​h=1,0м

580

​160

​h=1,2-1,3м

​780

​230

​ h=1,4-1,5м

​1100

​330

​h=1,6м

​1680

​500

При посадці більше 10шт існує система знижок!

Це не повний перелік розмірів, прайс постійно оновлюється, стежте за інформацією.


Жива огорожа з туй

Найпоширенішим, але не менш ефектним у ландшафтному дизайні є створення живоплоту. І завжди, краще щоб вона була вічнозеленою.

Існують, звичайно, моменти коли потрібна квітуча огорожа або менш висока, або ще ряд необхідних критеріїв для певного місця в саду. Але зараз не про це.

Сьогодні поговоримо про високу живу вечнозелену ізгородь, яка буде виступати в ролі зеленого паркану, боскету.

Боскет

Боскет - це елемент ландшафтного дизайну, посаджена з декоративною метою густа група дерев або кущів, які завдяки декоративній стрижці утворюють суцільні зелені стіни.

Цей спосіб посадки ще відомий нам з часів Версаля, регулярних садів, але в сучасному світі він не менш актуальний.

Для створення таких парканів використовуються різноманітні породи хвойних рослин: Кіпарисовики Лейланда та Лавсона, Ялівці скельні та лускаті, Тиси, Ялини та Ялиця, але лідером все-таки є Туя.
посадка та догляд туї у відкритому ґрунті

Хвойне дерево туя невибаглива до природних умов, ґрунту, має посухостійкість. Природна краса туї одна з причин, через яку власники приватних будинків люблять висаджувати це дерево на ділянках.

Сортів туї виведено безліч, це вічнозелена рослина з м'якою ароматною хвоєю будь-якої форми та розміру. Посадка туї та догляд за нею не становлять особливих труднощів.

Comentarios


bottom of page