top of page

Озеленення території в Одесі з Ландшафтною Студією DROP

Оновлено: 9 квіт.

Одеса, з її вишуканим морським повітрям та сонячними днями, завжди славилася своїми гарними вулицями та теплою атмосферою. Однак, як і скрізь, час залишає свій слід і зміна сезонів закликає до оновлення ландшафту. У цьому вся процесі особливо важлива роль ландшафтних архітекторів, здатних перетворити звичайні простору в унікальні оази краси та спокою. Зробимо озеленення території в Одесі, Чорноморську, Бугові, Молодіжному, Санжейку, Леонідове.

Ландшафтна студія DROP – це команда професіоналів, що спеціалізуються на створенні унікальних ландшафтних ансамблів. У їхніх руках звичайні майданчики перетворюються на справжні витвори мистецтва, що втілюють гармонію природи та людської роботи.


Осінні посадки рослин.

З появою перших ознак осені починається активний етап посадки рослин. Туї, кипарисовки, ялинки - кожна рослина ретельно вибирається з урахуванням її зовнішнього вигляду та адаптації до місцевих умов. Цей етап - справжня творчість, де кожна рослина стає пензлем художника на палітрі природи.

Садимо потихеньку Туї, Кипарисівки, Ялинки. Створюємо чудовий ландшафт на прилеглій території. Усі роботи проводяться відповідно до затвердженого Ландшафтного проекту. Грамотно складений ландшафтний проект – запорука успіху. Поступово можна додавати окремі деталі. Природно стелимо рулонний газон і встановлюємо систему автоматичного поливу газону і краплинного поливу рослин.

Поєднання Форм та Функцій

Стрижені форми рослин не лише додають стиль та елегантність, а й відіграють важливу функціональну роль у ландшафтному дизайні. Вони створюють композиційне рішення, визначаючи загальну гармонію простору та забезпечуючи зручність для його мешканців.


Живі Загорожі та Декоративні Елементи

Живі огорожі, такі як її різновид, з ялівцю скельного Skyrocket, стають ідеальним рішенням для створення живої ширми, що поєднує в собі невибагливість і красу. Садові скульптури, що прикрашають навколишній простір, надають йому індивідуальності та оригінальності.

Садові скульптури мило виглядають біля зеленого Ниваки. Така група рослин декоративна цілий рік.

Вже існуючий ландшафт завжди можна доповнити рослинами в діжках. Це можуть бути і хвойні та однорічні, сезонні рослини.Турбота про рослини та Увага до деталей

Озеленення - це створення красивих картин, а й турбота про них. Команда DROP стежить за станом рослин, забезпечуючи їм добрива, захист від несприятливих погодних умов та необхідний догляд протягом усього року. Восени дбає про наш ландшафт. Удобрюємо рослини, заносить контейнерні культури в будинок, утеплюємо або замотуємо високі рослини мотузкою- готуємо сад до зимівлі.

Озеленення територій приватних будинків

Ландшафтне озеленення - це мистецтво, здатне перетворити навіть найзвичайніші простори в унікальні куточки природи. Студія DROP не тільки створює гарні ансамблі, а й впроваджує в них частинку душі та тепла, роблячи місто ще більш привабливим та затишним для його мешканців та гостей.

Виконуємо озеленення в Одесі та Одеській області. Посадка рослин з власного розплідника

розвиток ділянки Ви можете переглянути в пості Озеленення в Одесі. Леонідове


Наші контакти

Щоб дізнатися більше про наші послуги, переглянути інші наші проекти та обговорити вашу власну ідею, зв'яжіться з нами за наступними контактами:

🌐 Наш веб-сайт: www.drop.od.ua

📧 Електронна пошта: omaraandrey@gmail.com

📞 Телефон: +380674807471

Comments


bottom of page