top of page

Ландшафтний дизайнер. Озеленення. Одеса

Оновлено: 8 лют.

До студії Ландшафтного дизайну DROP прийшло захоплююче завдання – озеленення прибудинкової території приватного будинку, розташованого у дачному кооперативі під Одесою у селищі Леонідове (Санжейка). Ми завжди готові до творчих викликів та унікальних проектів, і ця заявка не виявилася винятком.

Розробка ландшафтного проекту озеленення

Наш ландшафтний архітектор ретельно вивчив кожен куточок цієї території, провівши виміри та обстеження, щоб зрозуміти її потенціал та особливості. Важливо для нас врахувати всі аспекти та можливості цього проекту – від кліматичних умов до власних побажань Замовника. Після уважного прослуховування клієнта, ми розпочали створення унікального ландшафтного проекту озеленення.

Ми віримо, що кожна прибудинкова територія має свою історію та свою душу, і наше завдання – підкреслити їх, створюючи простір, який приноситиме радість та натхнення господарям. Залишилося тільки очікувати моменту, коли створюваний ландшафт оживе, перетворивши звичайне місце на справжній ландшафтний шедевр.

Наш ландшафтний дизайнер приступила до виконання розробленого та узгодженого Ландшафтного проекту. Оригінальне рішення нашого ландшафтного архітектора в даному проекті – зона відпочинку та усамітнення. Центром композиції виступає вогнище. Спочатку планувалося зробити його квадратну форму, але потім вирішили зробити круглою.

Професійний ландшафтний дизайнер завжди зможе правильно, гармонійно розташувати та поєднувати існуючі рослини на ділянці та нові посадки.

Початок робіт зі створення шедевра ландшафтного дизайну

Восени 2018 зробили доріжки. Розбили зони посадок рослин, газону, саду, городу. Провели комунікації під систему автоматичного поливу в Одесі. Заклали труби та кабелю. Розпочали посадку рослин. Ландшафтний Дизайн потихеньку набуває виглядуРоботи припинені на час зими, і це важливий етап у процесі озеленення. В Одесі зими можуть бути суворими, але ми зробили всі необхідні кроки, щоб бути впевненими у добробуті рослин. Кожна рослина була правильно посаджена, а також пройшла підгодівлю та підготовку, яка дозволить їм безпечно пережити холодну пору року.

Ми впевнені, що наші рослини спокійно перезимують і збережуть свою життєздатність, щоб навесні інтенсивно розпочати своє зростання на новому місці. Цей період спокою також дозволить їм укорінитися та підготуватися до активного зростання, коли настане час.

Зима - це не тільки час відпочинку для природи, а й очікування чогось нового, свіжого та гарного. Ми з нетерпінням очікуємо продовження робіт навесні, коли настане час надати цій ділянці його остаточного вигляду.


Почали продовження робіт на ділянці. Весна, початок березня 2019 року.


Весняні роботи з догляду за садом

Весняні роботи розпочалися, і наш ландшафтний дизайнер уважно оглянув, як рослини пережили зиму та як вони почали рости. Радістю можна відзначити, що кипарисовики почуваються чудово після зими, і зараз наше завдання - провести весняну формувальну стрижку, щоб зберегти їхню красу та здоров'я.

Задум ландшафтного дизайну для зони відпочинку з вогнищем вже починає набувати форми, і вона виглядає просто чудово. Найближчим часом ми почнемо доповнювати проект напівкруглою лавою, квітучими рослинами та мавританським газоном, щоб створити ідеальне місце для відпочинку та зустрічей із друзями.

Зараз йде повне чищення та прибирання сухих гілок, щоб надати території акуратного вигляду. Ми також зауважили, що існуюча калина чудово вписується в новий ландшафт і буде яскравим акцентом.

Центральна клумба у середземноморському стилі також продовжує розвиватися. Ми плануємо доопрацьовувати її, додаючи троянди та різноманітне відсипання крихтою, щоб створити гармонійне поєднання фестуки та міскантусу з яскравими квітами.

Озеленення в Одессі весною йде повним ходом.

У нашій роботі ми зазвичай пропонуємо рулонний газон, оскільки він дозволяє досягти закінченого та красивого виду озеленення з мінімальними зусиллями та часом. Проте в даному випадку Замовник вирішив зупинитися на традиційному посівному газоні. Цей вибір цілком підходить для дачної території, хоча він вимагає більше зусиль та уваги для досягнення високої якості.

Саме посівний газон може бути чудовим варіантом, особливо якщо ви готові вкласти працю у його догляд. Він вимагає правильного посіву, регулярного поливу та добрива, але в результаті може створити чудовий та природний ландшафт, який доповнить загальний дизайн. Завжди важливо вибирати рішення, які відповідають вашим уподобанням та можливостям, і ми готові підтримати вас у реалізації будь-якої ідеї.Щоб дізнатися більше про наші послуги, переглянути інші наші проекти та обговорити вашу власну ідею, зв'яжіться з нами за наступними контактами:

🌐 Наш веб-сайт: www.drop.od.ua 

📧 Электронная почта: omaraandrey@gmail.com 

📞 Телефон: +380674807471

Ми готові втілити вашу мрію в реальність, зробивши вашу прибудинкову територію не лише красивою, а й функціональною. Не відкладайте важливий крок до зміни вашого життя на краще. Звертайтесь до нас, і давайте разом створимо місце, яке радуватиме вас і ваші близькі протягом багатьох років!

Comments


bottom of page