top of page

Ландшафтний дизайнер. Озеленення. Одеса

До студії Ландшафтного дизайну DROP надійшла заявка на озеленення прибудинкової території приватного будинку, розташованого у дачному кооперативі під Одесою. Ландшафтний архітектор провела обстеження території, вислухала побажання Замовника та розробила Ландшафтний проект озеленення.

Наш ландшафтний дизайнер розпочала виконання розробленого та узгодженого Ландшафтного проекту. Оригінальне рішення нашого ландшафтного архітектора в даному проекті – зона відпочинку та усамітнення. Центром композиції виступає вогнище. Спочатку планувалося зробити його квадратної форми, потім вирішили зробити круглої.

Професійний ландшафтний дизайнер завжди зможе правильно, гармонійно розташувати та поєднувати існуючі рослини на ділянці та нові посадки.

Восени 2018 року зробили доріжки. Розбили зони посадок рослин, газону, саду, городу. Провели комунікації під систему автоматичного поливу в Одессі. Заклали труби та кабелі. Почали посадку раслин. Ландшафтний Дизайн потихеньку набуває вигляду.

Роботи призупинили через настання зими. А зима в Одесі може бути суворою.

Почали продовження робіт на ділянці. Весна, початок березня 2019 року.


Весняні роботи розпочалися. Наш Ландшафтний дизайнер перевірив як всі рослини перезимували, чи всі добре пішли в зріст.

Кіпарисовики почуваються чудово після зими. Весняна формувальна стрижка обов'язкова.

Задум ландшафтного дизайнер зони відпочинку з вогнищем вже виглядає чудово. Тепер доповнюватимемо, напівкругла лава, квітучі рослини мавританський газон - все буде.

Чищення, збирання сухих гілок, повним ходом. Навіть існуюча калина вписалася у новий ландшафт.

Центральна клумба у середземноморському стилі. Допрацьовуватимемо. До фестуків і міскантусів органічно впишуться троянди та всіляке відсипання крихтою..

Озеленення в Одессі йде повним ходом.

У своїх роботах ми дуже часто використовуємо рулонний газон, тому що після його укладання все озеленення і ландшафтний дизайн набуває закінченого вигляду. Але в даному випадку Замовник віддав перевагу традиційному самопосівному газону. В принципі для дачі це підходить, хоча щоб досягти хорошої якості потрібно витратити багато праці.Спеціалісти Студії Ландшафтного Дизайну DROP готові виконати роботи з озеленення для Вашої ділянки

наші Контакти

bottom of page